Adidas Superstar módne tenisky z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 19 októbra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (689 hlasov, priemer: 4,92 z 5)

Loading...

Adidas je celosvetovo známa značka, ktorá sa vyrába hlavne v Indonézii, Thajsku, Číne a ďalších mestách. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako vlastne vznikol názov tejto značky? Samotné nás to zaujímalo a zistili sme, že Adidas je vlastne kombinácia mena zakladateľa Adolfa Dassler. Spojením Adi Das vznikol dnešný rozšírený názov značky Adidas. Oblečenie a obuv sú veľmi pohodlné a moderné. Konkrétne Superstar môžete nosiť takmer s čímkoľvek. Hodia sa k sukni aj k džínsom. V tomto článku sa naučíte, ako si Adidas Superstar vyhľadať a na čo si pri kúpe máte dať pozor.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Ako vyhľadať Adidas Superstar na Aliexpress

Hlavné skratky, podľa ktorých môžete botasky Adidas vyhľadať sú Adidas, Adei, Ady, Adidos, Shampooers, AD, Abidas, Superstar, Superstar shoes. Môže sa stať, že v jeden deň nenájdete žiadne SuperStar, ale ďalší deň hneď niekoľko. Odkazy značkového tovaru bývajú aktívne niekedy len niekoľko hodín, takže ak vidíte aktívny odkaz, tak odporúčame zakúpiť, čo najrýchlejšie. V čase písania článku bolo aktívnych asi 5 odkazov, takže je veľká šanca, že sa to podarí aj Vám.

Adidas superstar fashion aliexpress brand

Aký je rozdiel medzi originálom a Fejkom?

V predchádzajúcich článkoch ste sa určite čítali o tom, že na Aliexpress si môžete kúpiť aj originálny tovar. Tu je niekoľko tipov, na čo si dať pozor keď objednávate topánky z Číny.

1. Cena

 • V Číne môžete kúpiť aj lacné originálne botasky, ale vždy sa riaďte sedliackym rozumom. Ak je cena naozaj nízka, tak sa pravdepodobne jedná o falzifikát.
 • Cena originálnych botasiek Adidas Superstar: 84 eur
 • Cena falzifikátu: 18 eur

2. Feedback

 • vo väčšine návodov, vždy odporúčame, aby ste si čítali hodnotenie daného produktu. Ak žiadne hodnotenie daný tovar nemá, tak to buď môžete risknúť alebo počkať až niekto nejaké pridá. V tom druhom prípade sa tiež môže stať, že odkaz už nebude aktívny.

3. Rozdielne sériové číslo na každej topánke

 • ak sú sériové čísla rovnaké na oboch topánkach, jedná sa o fejk.

4. Zle napísaný názov značky

 • to sa môže stať aj u oblečení, nielen u obuvi. Znamená to, že namiesto Adidas bude na botaskách Adidos alebo Addidas.

5. Krabice od botasiek

 • originálna obuv sa vždy zasiela v originálnej krabici.

Reálne fotografie botasiek z Aliexpress

 

Unisexové botasky Adidas Superstar

Na obrázku vidíte reálnu fotografiu botasiek Adidas Superstar. Vyzerajú naozaj krásne. V hodnotení u predajcu bolo napísané, že prišli dobre zabalené, veľkosti odpovedalo a predajca bol komunikatívny. Doprava trvala 2 týždne. Takéto botasky sa ponúkajú od veľkosti 36 až do veľkosti 45. V ponuke sú rôzne kombinácie farieb, takže si vyberie naozaj každý. Predajcovia uvádzajú, že nezasielajú krabicu z toho dôvodu, aby neboli botasky prezradené na colnici. Ak však na krabici trváte, tak to napíšte predajcovia do správy. V správe môžete predajcovia požiadať aj o reálnu fotografiu botasiek. Tiež Vám odporúčame prečítať si články o Nike – 5 tipov ako spoznať, že sa jedná o fejk alebo Ako fungujú zľavové kupóny na Aliexpress.

Adidas superstar fashion aliexpress brand real photo 2

 

Odporúčame tiež články Calvin Klein spodné prádlo pre mužov a ženy z Aliexpress alebo Nike – 5 tipov ako spoznat, že ide o fake.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  Aliexpress-day-11.11.2019-nakupovani-slevy-cina-CZ-web
  11.11. Aliexpress Day 2019 – dôležité informácie o zľavách

  Deň 11.11. si v Číne zvolili ako taký anti-Valentínsky sviatok s názvom Singles day (Guanggun Jie). Je to nákupný deň,...

  Zavrieť