Adidas Superstar módne tenisky z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 19 októbra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (689 hlasov, priemer: 4,92 z 5)

Loading...

Adidas je celosvetovo známa značka, ktorá sa vyrába hlavne v Indonézii, Thajsku, Číne a ďalších mestách. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako vlastne vznikol názov tejto značky? Samotné nás to zaujímalo a zistili sme, že Adidas je vlastne kombinácia mena zakladateľa Adolfa Dassler. Spojením Adi Das vznikol dnešný rozšírený názov značky Adidas. Oblečenie a obuv sú veľmi pohodlné a moderné. Konkrétne Superstar môžete nosiť takmer s čímkoľvek. Hodia sa k sukni aj k džínsom. V tomto článku sa naučíte, ako si Adidas Superstar vyhľadať a na čo si pri kúpe máte dať pozor.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Ako vyhľadať Adidas Superstar na Aliexpress

Hlavné skratky, podľa ktorých môžete botasky Adidas vyhľadať sú Adidas, Adei, Ady, Adidos, Shampooers, AD, Abidas, Superstar, Superstar shoes. Môže sa stať, že v jeden deň nenájdete žiadne SuperStar, ale ďalší deň hneď niekoľko. Odkazy značkového tovaru bývajú aktívne niekedy len niekoľko hodín, takže ak vidíte aktívny odkaz, tak odporúčame zakúpiť, čo najrýchlejšie. V čase písania článku bolo aktívnych asi 5 odkazov, takže je veľká šanca, že sa to podarí aj Vám.

Adidas superstar fashion aliexpress brand

Aký je rozdiel medzi originálom a Fejkom?

V predchádzajúcich článkoch ste sa určite čítali o tom, že na Aliexpress si môžete kúpiť aj originálny tovar. Tu je niekoľko tipov, na čo si dať pozor keď objednávate topánky z Číny.

1. Cena

 • V Číne môžete kúpiť aj lacné originálne botasky, ale vždy sa riaďte sedliackym rozumom. Ak je cena naozaj nízka, tak sa pravdepodobne jedná o falzifikát.
 • Cena originálnych botasiek Adidas Superstar: 84 eur
 • Cena falzifikátu: 18 eur

2. Feedback

 • vo väčšine návodov, vždy odporúčame, aby ste si čítali hodnotenie daného produktu. Ak žiadne hodnotenie daný tovar nemá, tak to buď môžete risknúť alebo počkať až niekto nejaké pridá. V tom druhom prípade sa tiež môže stať, že odkaz už nebude aktívny.

3. Rozdielne sériové číslo na každej topánke

 • ak sú sériové čísla rovnaké na oboch topánkach, jedná sa o fejk.

4. Zle napísaný názov značky

 • to sa môže stať aj u oblečení, nielen u obuvi. Znamená to, že namiesto Adidas bude na botaskách Adidos alebo Addidas.

5. Krabice od botasiek

 • originálna obuv sa vždy zasiela v originálnej krabici.

Reálne fotografie botasiek z Aliexpress

 

Unisexové botasky Adidas Superstar

Na obrázku vidíte reálnu fotografiu botasiek Adidas Superstar. Vyzerajú naozaj krásne. V hodnotení u predajcu bolo napísané, že prišli dobre zabalené, veľkosti odpovedalo a predajca bol komunikatívny. Doprava trvala 2 týždne. Takéto botasky sa ponúkajú od veľkosti 36 až do veľkosti 45. V ponuke sú rôzne kombinácie farieb, takže si vyberie naozaj každý. Predajcovia uvádzajú, že nezasielajú krabicu z toho dôvodu, aby neboli botasky prezradené na colnici. Ak však na krabici trváte, tak to napíšte predajcovia do správy. V správe môžete predajcovia požiadať aj o reálnu fotografiu botasiek. Tiež Vám odporúčame prečítať si články o Nike – 5 tipov ako spoznať, že sa jedná o fejk alebo Ako fungujú zľavové kupóny na Aliexpress.

Adidas superstar fashion aliexpress brand real photo 2

 

Odporúčame tiež články Calvin Klein spodné prádlo pre mužov a ženy z Aliexpress alebo Nike – 5 tipov ako spoznat, že ide o fake.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  stavy
  35 – Čo znamenajú rôzne stavy objednávok na Aliexpress

  Nakupovanie na Aliexpress je doslova hračka. Stačí ak sa riadite našimi návodmi a rozumiete všetkým pojmom, ktoré Aliexpress používa. Každá...

  Zavrieť