Calvin Klein spodné prádlo pre mužov a ženy z Aliexpress – recenzia

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 19 októbra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (874 hlasov, priemer: 4,89 z 5)

Loading...

Calvin Klein je veľmi dobrá a známa značka na celom svete. Originálne produkty Calvin Klein majú veľmi dobrú kvalitu. Táto značka má v ponuke podprsenky, nohavičky, tangá, súpravy, boxerky alebo aj plavky. Ako už to tak býva, tak aj táto má svojich falšovateľov. Akonáhle sa dobre predáva originál, tak sa bude dobre predávať aj falzifikát. Na druhej strane musíme povedať, že nohavičky z Aliexpress sú tiež kvalitné a za tú cenu je to dobrý obchod. V tomto článku sa dozviete, ako si spodnú bielizeň Calvin Klein na Aliexpress vyhľadať.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Ako vyhľadať Calvin Klein na Aliexpress

Z nášho článku Značkový tovar z Aliexpress – Tipy, triky, ako ho vyhľadať už určite poznáte tieto skratky Caven Cloie, Cain Kaier, Calvente Kein, Cailv Kelani, Calvente. Ak napíšete túto skratku a k nej druh produktu, ktorý hľadáte, tak by Vám to malo vyhľadať kópie Calvin Klein. Ale nie vždy sa Vám niečo zobrazí, odkazy na takéto produkty sú aktívne krátku dobu, takže musíte mať šťastie. Ďalší spôsob, ako vyhľadať spodnú bielizeň CK je, že do vyhľadávacieho okna na Aliexpress napíšete kľučové slova brands underwear women or men. Ak hľadáte tangá alebo nohavičky s širokou gumou, tak hľadajte podľa obrázku nižšie. Aj keď na gume nápis nevidíte, tak tam bude . Pre istotu môžete požiadať predajcu o reálnu fotku alebo sa sami pozrieť do feedbacku produktu.

Calvin Klein underwear brand Aliexpress 2         Calvin Klein underwear brand Aliexpress 2

 

Tu sa môžete pozriet na reálne recenzie zo stránok Alirecenze.cz. Prvá recenzia a druhá recenzia

Aký je rozdiel medzi originálom a fejkom? 

Niekedy sú repliky, tak dobre ušité, že je pre laika ťažké povedať, čo je originál a čo fejk. Pokiaľ, ale budete hľadať, tak si určite rozdielov všimnete. Skúste sa zamerať na tieto detaily:

 

 • Keď si kupujete originálnu spodnú bielizeň CK, tak Vám dorazí v krabičke. Fejk z Aliexpress dostanete zabalený klasicky v sáčku.
 • Veľkosti sa líšia, tak ako u ostatného tovaru z Číny. Preto si určite objednajte väčšiu spodnú bielizeň, než bežne nosíte. Napr. bežne nosíte dámske tangá M, tak na Aliexpress si objednajte veľkosť XL.
 • Výrobcovia používajú rôzne materiály. Záleží na výbere predajcu. Aj materiál z Aliexpress bol príjemný.
 • Originálne spodné prádlo CK je ušité s istou precíznosťou a štandardmi.
 • Text „Calvin Klein“ môže byť napísaný zle alebo v inej časti nohavičiek / boxeriek.

Calvin Klein underwear brand women Aliexpress 8

 

Reálne fotky spodného prádla CK

A. Pre ženy

Ak hľadáte spodné prádlo CK pre ženy, tak do vyhľadávacieho okna napíšte brand women underwear. Dávajte pozor na tabuľku veľkostí a čítajte feedback. Ako vidíte, tak tieto CK tangá vyzerajú naozaj krásne. Tangá majú príjemný bavlnený materiál. Detailnejšie info nájdete vo video recenziu k objednávke CK.

Calvin Klein underwear brand women Aliexpress 7

 

B. Pre mužov

Pre vyhľadávanie spodnej bielizne pre mužov napíšte na Aliexpress tento text Underwear Boxers Brand

Calvin Klein underwear brand Aliexpress 2

 

Ako vidíte, tak aj kópie Calvin Klein spodnej bielizne môže vyzerať pekne. Naviac cena za jedny nohavičky je zhruba 1,45 eur a účel určite splní. Keď vychytáte akciu, tak ich môžete kúpiť aj lacnejšie. Odporúčame tiež prečítať články Nike – 5 tipov ako spoznať, že sa jedná o fejk alebo Ako fungujú zľavové kupóny na Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  13 CLo a DPH
  13 – Kedy sa platí CLO a DPH za tovar z Aliexpress

  Dnešné video bude o tom kedy sa platí clo a DPH z nakúpeného tovaru na Aliexpress.com. Daň z pridanej hodnoty a...

  Zavrieť