Tipy na darčeky k Valentínovi z Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (743 hlasov, priemer: 4,90 z 5)

Loading...

Existuje vo Vašom živote niekto výnimočný? Vyjadrite svoje city pekným darčekom. Môžete to byť priateľ, priateľka, manžel, manželka alebo len kamarát. Každého poteší, keď si naň spomeniete práve na sviatok zamilovaných. Tento sviatok sa oslavuje každý rok 14.2. na svätého Valentína. Tu máte niekoľko tipov na darčeky, ktoré môžete darovať nielen k Valentínovi.

Valentín na Aliexpress

 

Darček pre priateľku / manželku

Kúpiť darček pre priateľku alebo manželku by malo byť to najjednoduchšie. A prečo? Pretože žene väčšinou nezáleží na tom ako veľmi bol darček drahý, ale ak bol darovaný od srdca. Skúste sa započúvať, čo by si Vaša priateľka priala. Môže to byť práve spoločný hrnček, kedy si spolu sadnete a vypijete čaj. Verte, že také chvíle sú viac, ako drahé kabelky či diamantové prstene. Skúste kúpiť taký darček, ktorý bude vtipný a originálny práve na Aliexpress. Ak si nevyberiete z našich tipov, pozrite sa napríklad na krásny set náušnic a retiazok, vtipné a originálne tričká alebo kreatívny dekorácie do domácnosti.

 


Darček pre priateľa / manžela

Nezáleží na tom či máte doma drsného chlapa alebo veľkého romantika. Darček poteší každého muža bez ohľadu na vek. Pre mužov by som volila darček viac praktický, vtipný a niečím originálny. Vy sama najlepšie viete, čo by mu urobilo radosť. Pozrite sa na ponuku na Aliexpress a určite vyberiete niečo, čím ho potešíte. Inšpirujte sa! Odporúčame pozrieť aj na ďalšie tipy na darčeky pre mužov . Ďalej na traky alebo náradie a elektroniku .

 

 

Spoločný darček

Na Aliexpress nájdete veľa nápadov na spoločné darčeky. Najviac obľúbené sú práve tričká alebo mikiny pre páry. Moc krásne sú tiež spoločné retiazky, na ktoré sa môžete pozrieť v tomto odkaze.

 

A čo by ste chceli dostať vy k Valentínovi? 🙂 Napíšte nám to do komentára pod článok a inšpirujte ostatné.

Určite si nainštalujte doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar, ktorý Vám uľahčí nakupovanie na Aliexpress. Viac si môžete prečítať v článku 39. História a porovnávač cien na Aliexpress.

Pri nakupovaní na Aliexpress nezabúdajte na zásady pre správny výber predajcov. Svoje skúsenosti alebo otázky môžete písať tiež do komentára pod článok. Vedeli ste, že je tu pre Vás pripravená diskusie a recenzie tovaru na www.AliRecenze.cz? Môžete opýtať na čokoľvek, čo sa týka nakupovania vecí v Číne alebo napísať vlastnú recenziu na tovaru z Aliexpress.

 


Počet komentárov: 2Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Stavy zasielok Aliexpress kde je balicek SK
    45. Stavy zásielok – kde sa nachádza môj balík

    Čo znamenajú jednotlivé stavy balíčkov? Počas prepravy sa balíčky nachádzaju v rôznom stave a niekedy je tažké sa v nich...

    Zavrieť