Ako vyhľadať originálnu obuv NIKE na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (590 hlasov, priemer: 5,00z 5)

hodnoceniLoading...


Kto už nejakú dobu nakupuje v Číne, tak vie, že sa tam dajú kúpiť kvalitné veci za super cenu. Výhodou je, keď viete ten správny tovar a predajcu vyhľadať. Na Aliexpress je to úplne rovnaké, či už hľadáte nohavice, tričká, mikiny, bundy, spodnú bielizeň alebo obuv. V tomto článku sa zameriame na nákup značkovej obuvi NIKE. Táto značka je veľmi kvalitná a medzi zákazníkmi veľmi žiadaná. Na trhu je v predaji pánska, dámska, ale aj detská obuv. Najprv sa dozviete, ako vyhľadať originálnu obuv NIKE na Aliexpress a ďalej Vám odporučíme najlepší predajca športového vybavenia a oblečenia na Aliexpress. Článok preto čítajte až dokonca 🙂

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Vyhľadávanie originálnej obuvi NIKE

Medzi hlavné modely obuvi NIKE patrí Rosh Nike, Nike Air Jordan, Nike Janoski, Nike Air Max, Air Force 1 alebo Nike Huarache. Ak hľadáte originálne obuv a nie fejk (falzifikát), tak do vyhľadávacieho okna na Aliexpress napíšete, čo chcete vyhľadávať a k tomu slovo originál. V našom prípade teda hľadáme bežeckú obuv značky Nike, preto text do vyhľadávača bude nasledujúci: Nike running original. Na obrázku vidíte, ako by to malo vyzerať. Červené šípky ukazujú na čo sa máte zamerať pri výbere obuvi.

1 nike fake obuv aliexpress

 

Odporúčam zoradiť obuv podľa počtu objednávok (Orders) a vyberať podľa hodnotenia predajcu. To by mal byť Váš prvý ukazovateľ. Ak ste na Aliexpress ešte len začiatočník, tak sa pozrite na návod Ako vybrať správneho predajcu a vyhnúť sa podvodníkom. Podľa zoradenia sme si vybrali tohto predajcu a obuv Nike Air Max 90.

 

2 nike fake obuv aliexpress

 

Ďalšia vec na ktorú sa musíte zamerať je uvedenie potvrdenia o originalite produktu.

3 nike fake obuv aliexpress

Predajca, ktorý má u svojho tovaru uvedenú značku Guaranteed Genuine, tak je zapojený do špeciálneho programu Aliexpress. Táto značka Vám zaručuje garanciu vrátenia peňazí v prípade, že Vám dorazí fejk a nie originál. Ako má značka garancie vyzerať vidíte na obrázku nižšie.

 

Vrátené Vám budú aj náklady na poštovné. Ak predajca predáva fejk, ale láka zákazníkov na fotku originálnej obuvi, tak porušuje pravidlá Aliexpress. Takýto predajca môže byť za porušenie obchodných podmienok vyradený z Aliexpress. Ak si nie ste istí, či sa jedná o fejk alebo originál, tak určite kontaktujte predajcu a opýtajte sa. Niekedy môžete naraziť na takú akčnú cenu, keď podľa ceny nespoznáte, či sa jedná o fake alebo originál.

 

Pokračujte v čítaní článku na stránke 2, kde najdete zoznam najlepších predajcov športového vybavenia,  oblečenia a hlavne načo si dát POZOR …

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
dioptricke-okuliare-aliexpress-cina SK
Dioptrické okuliare a skla z Aliexpress – porovnanie

Keďže sa ma dosť ľudí pýta na moje skúsenosti s okuliarmi z Číny, rozhodol som sa teda napísať recenziu. Recenzia...

Zavrieť