28 – Ako fungujú zľavové kupóny na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 27 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (689 hlasov, priemer: 5,00 z 5)

Loading...

Ak nakupujete na Aliexpress, tak ste už ušetrili veľa peňazí. Vďaka našim návodom sa viete vyhnúť podvodníkom na Aliexpress a dnes sa dozviete, ako ešte viac ušetriť. Reč bude o zľavových kupónoch, ktoré môžete na Aliexpress získať. Pre získanie Aliexpress kupónov odporúčame sledovať naše stránky, pretože o každej špeciálnej akcii, Vás vždy včas informuje.

 

Ako môžem získať zľavové kupóny?

Na Aliexpress existujú dva typy zľavových kupónov.

1. Aliexpress kupóny vydáva priamo Aliexpress pod záštitou www.Alibaba.com. Najčastejšie sa s takými kupóny stretnete počas podujatí, ktoré Aliexpress usporadúva. Napríklad zľavový deň 11.11. alebo keď oslavuje nejaké výročie alebo počas akcie pre mobilné aplikácie. Aby ste mohli kupón uplatniť, tak väčšinou musíte nakúpiť tovar za určitú sumu.

2. Kupóny predajcov môžete získať priamo u konkrétneho predajcu a využiť ich môžete tiež len u daného predajcu. Predajca si tiež môže určiť, že kupón môžete nakúpiť iba keď u neho urobíte nákup napríklad za 10 dolárov.

 

Kde najdem zľavové kupóny?

 

Tu je odkaz na zoznam zľavových kupónov od predajcov. Po kliknutí na odkaz sa dostanete na stránku, kde nájdete stovky kupónov od predajcov na Aliexpress. Vyberte si, ktorý kupón Vám vyhovuje a kliknite na neho. Na obrázku vidíte, že jeden predajca môže ponúkať aj viac kupónov. Vedľa obrázku je napísaný názov daného obchodu / predajcu. My sme klikli na kupón od predajcu Fashion Mens Wardrobe.

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Po kliknutí na vybraný kupón sa dostanete do zoznamu kupónov daného predajcu. Vyberte si zľavový kupón a kliknite na neho – Get coupon now. 

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Následne sa Vám zobrazí táto hláška (viz. obrázok nižšie). Oznamuje Vám, že ste získali 5 dolarový kupón a môžete ho použiť len v obchode tohto predajcu. Ďalej tam vidíte dátum do kedy je zľavový kupón platný. V tomto prípade je to do 13. novembra 2016. Ak chcete kupón použiť okamžite, tak kliknite na Use Coupon Now alebo sa môžete na neho pozrieť cez View My Coupons.

 

Kupony na Aliexpress slevove

Kde nájdem všetky svoje kupóny?

Na zoznam všetkých svojich zľavových kupónov sa môžete pozrieť kedykoľvek cez hlavný panel My Aliexpress a ďalej záložka My Orders -> My Coupons. Zľavové kupóny máte rozdelené na Aliexpress Coupons a na Seller Coupon. Kupón, ktorý sme práve získali vidíte nižšie. Odporúčam kontrolovať túto záložku, pretože môžete na kupóny zabudnúť a po uplynutí ich platnosti už je nemôžete využiť. Platnosť kupónov sa nedá nijako predĺžiť.

 

V riadku Validity period vidíte, od kedy do kedy Vám kupón platí. Can be used on Vám hovorí, na čo môžete kupón použiť. V tomto prípade na všetko z obchodu predajcu. Coupon name je v tomto prípade názov obchodu predajcu. A v poslednom riadku Coupon status vidíte či je ešte kupón platný.

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Sledujte naše stránky, pretože v ďalšom návode vám ukážeme, ako s takým kupónom zaplatiť.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Iphone Aliexpress
    Ako kúpiť iPhone na Aliexpress

    Veľmi by ste ho chceli, ale z nejakého dôvodu do neho nechcete investovať tak vysokú sumu peňazí. O čom je...

    Zavrieť