Edge prehliadač – Ako si pridať a používať pomôcku AliSuperstar?

Autor: Slovenský Aliexpress
štvrtok, 26 mája, 2022

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (246 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...
Poznáte všetky funkcie pomôcky Aliexpress Superstar a chcete ich vyžívať vo svojom prehliadači EDGE? V tomto prehliadači nebola pomôcka ešte dostupná, ale už je k dispozícii a na stiahnutie. A k tomu úplne zadarmo.

Ak pomôcku zatiaľ nepoznáte, tak sa viac informácií dozviete v článku 39. História a porovnávač cien na Aliexpress. Pomôcka ponúka napríklad zobrazenie histórie cien, overenie dôveryhodnosti predajcu, stráženie ochrannej lehoty, vyhľadávanie lacnejšieho tovaru u iného predajcu podľa obrázku, preklad stránok do slovenčiny, filtrovanie produktov s dopravou Aliexpress standard shipping a mnoho ďalšieho. Teraz je možné si tento doplnok pridať aj do prehliadačov Chrome, Opera, Mozilla a Edge. A práve na pridanie pomôcky do prehliadača Edge sa v tomto dnešnom návode zameriame.

 

Inštalácia v prehliadači Edge je hotová doslova v priebehu niekoľkých sekúnd. Tu je postup:

 

1. Otvorte si prehliadač Edge a kliknite na tento odkaz alebo na logo nižšie. Otvorí sa vám Microsoft Edge store.

edge

2. Kliknite na tlačidlo Get (Získať)

edge 1 aliexpres superstar

 

3. Kliknite na Add extension (Pridať doplnok) do prehliadača. Tým umožníte, aby pomôcka bola do prehliadača pridaná a mohla správne fungovať.

 

edge 2 aliexpress superstar

 

4. Addon bol pridaný do prehliadača a vy si môžete vyskúšať všetky skvelé funkcie doplnku priamo na stránke Aliexpress.com

 

Pokiaľ si chcete pridať pomôcku AliSuperstar aj do iných prehliadačov, tak bežte na www.AliSuperstar.sk. Nájdete tam odkazy na jednotlivé prehliadače.

 

Prihláste sa na odber noviniek Prihlásenie na odber noviniek alebo notifikáciu na webe (zvonček v právom spodnom rohu), nech sa o nových informáciách hneď dozviete.

 

Pokiaľ sa chcete poradiť s ostatnými kupujúcimi na Aliexpress, tak sa pridajte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – slovenská poradňa, skúsenosti, rady a tipy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti s reklamáciou z Aliexpress. Napíšte nám váš názor dole pod článok do komentára.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    stiznost reklamacie appeal aliexpress servis odvolanie SK
    63. Odvolanie a nesúhlas s výsledkom reklamácie na Aliexpress – Eskalácia sporu

    V článkoch 61. Reklamácia / otvorenie sporu na Aliexpress ako aktuálne postupovať a 62. Vrátenie peňazí z reklamácie na Aliexpress...

    Zavrieť