41. Mozilla Firefox – Ako si pridať pomôcku AliSuperstar

2
178

Ak ste sa dostali k tomuto článku, tak už asi poznáte výhody pomôcky do prehliadača s názvom Aliexpress Superstar. Je to výborný pomocník na zobrazenie histórie cien, zobrazenie hodnotenia predajcu, stráženie ochrannej lehoty, vyhľadávanie lacnejšieho tovaru u iného Ali predajcu a veľa ďalšieho. Od teraz si môžete tento doplnok pridať aj do prehliadača Chrome, Opera alebo Mozilla. A práve na prehliadač Mozilla Firefox sa v tomto dnešnom návode zameriame. Inštalácia je hotová v priebehu niekoľkých sekúnd a je ZADARMO.

 

1. Otvorte si stránky www.AliSuperstar.sk

Na počítači v prehliadači Mozilla Firefox si otvorte stránky AliSuperstar.sk a na titulnej stránke uvidíte zelený obdĺžnik. Tu je na tlačidle napísané Pridaj doplnok do Mozilla. Na obrázku nižšie na neho ukazuje červená šípka.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 1a

 

2. Otvorí sa Vám Firefox Add-ons

Po kliknutí na zelený obdĺžnik sa Vám otvoria stránky obchodu Mozilla Firefox. V tomto kroku kliknite na modrý obdĺžnik, kde je napísané Pridať do Firefoxu. Opäť na neho ukazuje červená šípka viď obrázok nižšie.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 2b

 

3. Potvrdenie pridania

V ľavom hornom rohu sa Vám zobrazí nasledujúce okno, kde naposledy potvrdíte pridanie doplnku do prehliadača. Kliknite na Pridať.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 3c

 

4. Doplnok bol pridaný

Nakoniec sa Vám musí zobraziť hláška, že doplnok bol pridaný do programu Firefox. Vo svojej lište ho nájdete na pravej strane ako logo oranžovej hviezdičky v červenom koliesku.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 4

 

To bola rýchlosť, že? A teraz už môžete využívať všetky výhody doplnku. Ako doplnok používať  a nastaviť nájdete v článku o Aliexpress pomôcke. Odporúčte tento doplnok aj svojim kamarátom, určite ocenia cenovú históriu u produktu a ďalšie vychytávky!

 

Ak máte nejaké otázky alebo problémy s inštaláciou, tak ich určite napíšte dole pod návod a my Vám radi pomôžeme.

0/5 (0 Reviews)

2 KOMENTÁRE

  1. dobry deň idem poziadat o pomoc instaloval som doplnok na dvoch PV aliexpress superstar aby mi prekladal stranku aliexpress.xom. na jednom mi to ide bez problému a na druhom to mam naisntalovane ale nejde to mam tam tu hvieydičku ale to je všetko po kliknutí mi ukazuje len tu tabulku vzhladavania. uz som v koncoch preco to a jednom ide a na druhom nie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno