41. Mozilla Firefox – Ako si pridať pomôcku AliSuperstar

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (4 954 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

Ak ste sa dostali k tomuto článku, tak už asi poznáte výhody pomôcky do prehliadača s názvom Aliexpress Superstar. Je to výborný pomocník na zobrazenie histórie cien, zobrazenie hodnotenia predajcu, stráženie ochrannej lehoty, vyhľadávanie lacnejšieho tovaru u iného Ali predajcu a veľa ďalšieho. Od teraz si môžete tento doplnok pridať aj do prehliadača Chrome, Opera alebo Mozilla. A práve na prehliadač Mozilla Firefox sa v tomto dnešnom návode zameriame. Inštalácia je hotová v priebehu niekoľkých sekúnd a je ZADARMO.

 

1. Otvorte si stránky www.AliSuperstar.sk

Na počítači v prehliadači Mozilla Firefox si otvorte stránky AliSuperstar.sk a na titulnej stránke uvidíte zelený obdĺžnik. Tu je na tlačidle napísané Pridaj doplnok do Mozilla. Na obrázku nižšie na neho ukazuje červená šípka.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 1a

 

2. Otvorí sa Vám Firefox Add-ons

Po kliknutí na zelený obdĺžnik sa Vám otvoria stránky obchodu Mozilla Firefox. V tomto kroku kliknite na modrý obdĺžnik, kde je napísané Pridať do Firefoxu. Opäť na neho ukazuje červená šípka viď obrázok nižšie.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 2b

 

3. Potvrdenie pridania

V ľavom hornom rohu sa Vám zobrazí nasledujúce okno, kde naposledy potvrdíte pridanie doplnku do prehliadača. Kliknite na Pridať.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 3c

 

4. Doplnok bol pridaný

Nakoniec sa Vám musí zobraziť hláška, že doplnok bol pridaný do programu Firefox. Vo svojej lište ho nájdete na pravej strane ako logo oranžovej hviezdičky v červenom koliesku.

 

Mozilla Firefox instalace Aliexpress Superstar 4

 

To bola rýchlosť, že? A teraz už môžete využívať všetky výhody doplnku. Ako doplnok používať  a nastaviť nájdete v článku o Aliexpress pomôcke. Odporúčte tento doplnok aj svojim kamarátom, určite ocenia cenovú históriu u produktu a ďalšie vychytávky!

 

Ak máte nejaké otázky alebo problémy s inštaláciou, tak ich určite napíšte dole pod návod a my Vám radi pomôžeme.Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Dekoracie a samolepky na stenu Aliexpress SK
    Dekorácie a samolepky na stenu, toaletu alebo vypínače

    Samolepiek môžete na Aliexpress kúpiť veľa. Napríklad samolepky na stenu, na toaletu, vypínače, samolepky imitujúce tapetu, samolepky na autá a...

    Zavrieť