Najpredávanejšie dámske bundy z Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (2 614 hlasov, priemer: 4,90z 5)

Loading...


Vonku sa začína ochladzovať, takže je ten najvyšší čas na objednanie zimnej bundy. Vybrali sme pre Vás najpredávanejšie a najobľúbenejšie dámske bundy z Aliexpress. Ku každej bunde pridáme aj reálnu fotku, nech máte predstavu, čo si objednávate. Pozrite sa tiež na výber najlepších predajcov dámskych zimných búnd na našich stránkach.

[su_button url=“http://www.slovenskyali.sk/shopcategory/bundy-pro-zeny-z-aliexpress/?ids=“ background=“#ef2d3b“]Dámske zimné bundy tu[/su_button][su_spacer]

1. Parka s kapucňou

Parka je bunda, ktorá proste nestarne. Zostane snáď v móde už navždy. Preto je jednou z najobľúbenejších zimných bundičiek a zaslúžila si tiež prvé miesto v tomto článku. Táto bunda sa hodí do práce, mesta alebo aj do prírody. Akú farbu si zvolíte už záleží len na Vás. Na Aliexpress je veľký výber. V ponuke nájdete žltú, námornícky modrou, khaki, ružovú, svetlo modrú, červenú a mnoho ďalších. V zime určite oceníte postranné vrecká na oboch stranách. Dokonalosť bundy dotvára kapucňa s kožušinkou a super nášivka na prednej strane bundy. Na prvých dvoch fotografiách vidíte fotografie, ktoré uvádza predajca a ďalšie sú reálne fotografie.

[su_button url=“http://aliexpr.es/2aAqL9S“ background=“#ef2d3d“]Môžete kúpiť tu[/su_button][su_spacer]

Fotografie predajcu

zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-1       zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-1

 [su_spacer]

Reálne fotografie

Na reálnych fotografiách vidíte, že farby sú naozaj krásne. Bunda je teplá a veľmi príjemná. Z vnútornej strany je príjemný hrejivý materiál. Ako materiál vyzerá z vnútra, vidíte na poslednej fotografii. Ale akú si objednať veľkosť? Ak si nie ste istí, tak kontaktujte predajcu v správe cez Aliexpress. Odporúčame objednať väčšiu veľkosť, ako bežne nosíte, aby ste nemala krátke rukávy.

[su_button url=“http://aliexpr.es/2aAqL9S“ background=“#ef2d3d“]Kúpiť si môžete tu[/su_button]

zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-2aaaa   zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-2aaaaa

 zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-2aaaa  zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-2aaaa

[su_spacer]

2. Dámska bunda s pletenými doplnkami a kapucňou

Tato roztomilá bunda s kapucňou a pletenými doplnkami  sa hodí sa teplejšie zimné obdobie. Objednať si môžete veselé farby, a to napr. žltú, svetlo modrú alebo červenú. Ak máte radšej tmavé farby, tak si objednajte čiernu alebo tmavo modrú. Predajca ponúka veľkosti od S do XXXL, ale u tejto bundy si určite objednajte o dve veľkosti väčšie, než bežne nosíte. Inak hrozí, že budete mať krátke rukávy alebo bundu nezapnete cez prsia. Táto bunda sa hodí na začiatok alebo koniec zimy.[su_spacer]

[su_button url=“http://aliexpr.es/2cuJh5z“ background=“#ef2d3b“]Kúpiť si môžete tu[/su_button][su_spacer]

Fotografie prodejcu

zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-8   zimni-bunda-damska-aliexpress-pletena-2

[su_spacer]

Reálne fotografie

Z reálnych fotiek je vidieť, že bunda je tenšia a není úplne najteplejšia. Nezľaknite sa, ak Vám dorazí kožušina oddelená od kapucne. Nejedná sa o chybu. Kožušina je odopínateľná, takže si ju môžete podľa nálady a počasia ľubovolne zložiť. Farby zodpovedajú fotografiám predajcu.

   zimni-bunda-damska-aliexpress-pletena

zimni-bunda-damska-aliexpress-pletena-22a    zimni-bunda-damska-aliexpress-pletena-22b

Pokračujte v čítaní recenzie na stránke 2, kde nájdete ďalšie tipy a reálne fotografie na zimné bundy


Stránky: 1 2


Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny