39 – História a porovnanie cien na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
štvrtok, 7 jún, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

 

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (5 699 hlasov, priemer: 4,99z 5)
hodnoceniLoading...

Či už ste skúsený nakupujúci alebo s Aliexpress práve začínate, tak tento doplnok do Vášho prehliadača jednoducho musíte mať.

Nižšie sme pre Vás všetky funkcie detailne opísali a už je len na Vás, ktorú z nich budete využívať. Jednotlivé funkcie si totiž môžete ľubovoľne zapínať a vypínať. Sami uvidíte, že sa Vám tento doplnok bude naozaj hodiť. Je jednoduchý a prehľadný. A navyše ZADARMO! Ak sa Vám aplikácia páči, tak ju ohodnoťte v Google Store 5 hviezdičkami. A teraz už sa na to ideme pozrieť!

PRIDAŤ DOPLNOK DO CHROME

 

PRIDAŤ DOPLNOK DO OPERA

 

PRIDAŤ DOPLNOK DO MOZILLA FIREFOX

Všetky funkcie doplňku AliSuperstar

 

A teraz sa pozrieme na jednotlivé funkcie doplnku. Otvorte si stránky Aliexpress.com a nájdite si akýkoľvek produkt, ktorý Vás zaujíma. napr tu.


Cenová história

Jednou z najzaujímavejších funkcií tohto doplnku je, že Vám zobrazuje cenovú históriu tovarú, ktorý si práve prezeráte. Na prehľadnom grafe vidíte, v akom rozmedzí sa ceny pohybovali. Uvediem príklad toho, ako Vám táto funkcia pomôže ušetriť peniaze. Na príklade vyššie vidíte, že šaty sa v súčasnosti predávajú za 8.21 dolárov, ale vďaka tejto aplikácii tiež vidíte, že už je predajca predával aj za 7.11 dolárov. Keď si myšou nabehnete na graf, tak sa Vám zobrazí cena aj dátum, za akú cenu sa šaty predávali. Ak teda nepotrebujete šaty objednať ihneď, tak viete, že keď si počkáte, tak si šaty môžete kúpiť neskôr treba lacnejšie. Alebo sa môžete porozhliadnuť po inom predajcovi. K tomu si povieme viac nižšie.


Hodnotenie predajcu

Z našich návodov a diskusií už viete, že sa oplatí nakupovať u overených predajcov. Ale ako máte takého predajcu rýchlo spoznať? Po nainštalovaní tohto doplnku do počítača uvidíte u každého tovaru obrázok smajlíka s výpisom tých hlavných negatívnych a pozitívnych faktov o predajcovi. Ak je smajlík zelený, tak je tento predajca v poriadku. Po zvážení ďalších faktorov, ako je cena a feedback u neho odporúčame potom nakupovať. U žltého a červeného smajlíka bol u predajca nejaký problém. Ostatné body nebudú svietiť na zeleno, ale buď žlto alebo červeno. V takom prípade skúste tovaru vyhľadať u iného predajcu. V našom hodnotení môže červenú bodku predajca dostať aj za to, že je u Aliexpress zaregistrovaný iba krátku dobu. Zobrazované údaje sa vzťahujú len k predajcovi. Nie, ku konkrétnemu tovaru.


Vyhľadanie lacnejšieho tovaru

Vybrali ste si tovar, ale chcete sa presvedčiť, že je to naozaj tá najlepšia cena, za ktorú môžete produkt v súčasnej dobe kúpiť? Použite na vyhľadávanie múdru lupu, ktorá Vám nájdete rovnaký tovar u iných predajcov. Zobrazí sa Vám cena, počet objednávok a hodnotenie predajcu. Môže sa stať, že nájdete rovnaký produkt za oveľa nižšiu cenu alebo sa naopak presvedčíte o tom, že tá vaša cena je v poriadku. Táto vychytávka v kombinácii s cenovú históriou tovar Vám ušetrí nemalé peniaze.

 


Vyhľadávanie podľa obrázku

Zahliadli ste niekde na internete tovar, ktorý by ste si chceli kúpiť, ale chcete si overiť či ho nepredávajú aj na Aliexpress? Kliknutím pravým tlačidlom myši na ľubovoľný obrázok na internete môžete nájsť rovnaké alebo podobné produkty na Aliexpress.


Komentáre priamo na Aliexpress

Všetci, ktorí budú mať nainštalovanú aplikáciu v prehliadači, môžu tovar komentovať priamo na Aliexpress. Všetky príspevky budú na jednom mieste a nebudete ich musieť vyhľadávať v rôznych skupinkách na Facebooku či v iných diskusiách.


Čo ak chcem využívať len časť doplnku?

Ak by Vás niektorá z vyššie uvedených funkcií nezaujímala a chceli by ste ju vypnúť, tak kliknite na ikonku oranžové hviezdičky vo Vašom prehliadači a po zobrazení ponuky kliknite na znak nastavenie. Zobrazí sa Vám nastavenia doplnku. Funkcia, ktorá je zapnutá je označené hviezdičkou. Ak ju chcete vypnúť, tak stačí kliknúť na hviezdičku a dať obnoviť stránku (F5).

 


Ďalšie funkcie

Obsluha účtu na Aliexpress

Tento doplnok ponúka mnoho ďalších funkcií, ktoré určite pri nakupovaní na Aliexpress oceníte. Keď kliknete na logo oranžovej Hviezdičky v pravom hornom rohu Vášho prehliadača, tak sa Vám zobrazí nasledujúca ponuka. K dispozícii máte rýchle vyhľadávacie políčko. Náhľad na Váš nákupný košík alebo objednávky a ďalšie. Nemusíte otvárať stránky Aliexpress, ale prekliknite sa na nich priamo cez tento Váš nový doplnok.


Značkový tovar

Ak radi objednávate značkový tovar z Aliexpress, tak si môžete vyhľadať odkazy na skryté predaja cez kliknutie na Vyhľadať značkový tovar na Aliexpress. Potom už stačí kliknúť na Vami hľadanú značku.


Návody

Tí, ktorí s Aliexpress začínajú, tak určite ocenia prehľadné zoradenie návodov na nakupovanie na Aliexpress. Ďalej sa môžete pozrieť do diskusie, na zaujímavé články alebo inzerciu, a to všetko samozrejme o Aliexpress.


Sledovanie balíčku

Všetky funkcie doplnku slúžia na to, aby Vám ušetrili čas a peniaze. Preto v aplikácii nájdete aj kolónku na vyhľadávanie Vášho balíčka. Stačí len vyplniť sledovacie číslo k Vašej objednávke a budete automaticky presmerovaní na stránky určené pre sledovanie balíčka. Tam už nič vyplňovať nemusíte, len sa Vám zobrazia, kde sa Váš balík nachádza.

  1. obr.: Sledovacie číslo vyplňte tam, kde mieri červená šípka.
  2. obr.: Informácie o Vašej zásielke


Ochranná lehota

Určite sa Vám to už niekedy stalo. Balíček nedorazil, ale Vy ste si zabudli predĺžiť ochrannú lehotu alebo otvoriť spor. S týmto šikovným doplnkom vo Vašom prehliadači sa Vám toto už nestane. Aplikácia Vás automaticky upozorní na blížiaci sa koniec ochrannej lehoty u jednotlivých objednávok. Nemôže sa Vám stať, že prešvihnete možnosť otvoriť spor a tým pádom neprídete o peniaze. Na tejto funkcii ešte stále pracujeme.

Ak sa Vám aspoň jedna z týchto funkcií páči, tak si tento doplnok nainštalujte do svojho prehliadača cez tento odkaz alebo pramo cez stránku AliSuperstar.sk

 


 

Inštalácia Chrome

Najprv si doplnok do vášho prehliadača nainštalujte cez www.AliSuperstar.sk. Inštalácia zaberie pár klikov myšou.

1.Kliknite na inštalujte DOPLNOK ZADARMO

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

 

2. Budete presmerovaný do prehliadača, kde kliknete na PRIDAŤ DO CHRÓMU

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

3. Zobrazí sa Vám toto okno, kde kliknete na Pridať rozšírenia. Následne sa Vám zobrazí hláška, že do prehliadača Chrome bolo pridané rozšírenie Aliexpress SuperStar. Od tohto okamihu môžete tento doplnok začať používať.

Aliexpress Superstar srovnavac cen 2

 

Aliexpress Superstar srovnavac cen 5

Inštalácia trvá niekoľko sekúnd a zvládne to úplne každý. Po inštalácii sa Vám v pravej hornej lište prehliadača zobrazí červeno-oranžovej logo s hviezdičkou. To znamená, že inštaláciu máte úspešne za sebou a môžete aplikáciu začať používať. Prejdite na stránku Aliexpress a pozrite sa, čo všetko máte teraz k dispozícii. Dúfam, že ste aspoň z polovice nadšenia ako my 🙂

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadačaOdpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
Swarovski Aliexpress belt shoes bag jacket jeans watch
Swarovski šperky – náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene

Swarovski je luxusná značka, ktorá vyrába produkty z brúseného kryštálu. Vlastní ju Daniel Swarovski. Značka bola založená v roku 1895 a sídli vo...

Zavrieť