06 – Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (567 hlasov, priemer: 4,70 z 5)

Loading...

Dnes si ukážeme, ako jednoducho nakupovať na Aliexpress a efektívne filtrovať produkty na Aliexpress. Skúsime si vyhľadať napr. dámske šaty. Zadáme si kritériá, ktoré nám pomôžu vybrať najlepšie šaty práve pre nás. Najskôr zaškrtneme jedno z najdôležitejších kritérií a to je Free shipping (doprava ZADARMO). Ešte si skontrolujte, že sa zobrazuje doprava zadarmo na Slovensko. Zvyčajne sa zobrazuje podľa Vašej registrácie i Vašej krajiny. Ak chcete doručiť do inej krajiny, tak môžete zmeniť vo filtračnom paneli.

Filter na hodnotenie produktu, množstva a zľavy

 

Ďalší filter, podľa ktorého môžete vyhľadávať je Top-Rated. Pri jeho vybraní sa budú zobrazovať len produkty, ktoré majú najlepšie hodnotenia.

Užitočný je tiež filter 1 Piece Only, ktorý zobrazí tovar predávaný po 1 kuse. Niektorý tovar je totiž predávaný po balíčkoch, v ktorých je viac kusov. Napr. spodná bielizeň po 6-tich kusoch, 2 kusy tričiek alebo tiež veľkoobchodné balenie 100 ks čiapok, plato prsteňov a pod.

Tlačidlom Sale Items si zobrazíte tovar, ktorý je aktuálne v zľave.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Filter na predajcu online / offline

Predtým bola na Aliexpress možnosť zaškrtnúť tlačidlo Seller online a zobrazil sa Vám tovar, kde bol predajca práve online. Mohli ste sa tak ihneď opýtať na bližšie informácie týkajúce sa tovaru, balenie či dopravy. V súčasnej dobe sa u tovaru zobrazuje taká malá hlavička, ktorá značí prítomnosť či neprítomnosť predajcu. U predajcu, ktorý je práve online sa zobrazuje oranžová hlavička s ponukou chatovania, a ten ktorý nie je online je hlavička sivá a odkazuje na zanechania správy pre predajcov. Až sa predajca prihlási, tak si správu prečíta a odpovie.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Dôležitým políčkom je vyhľadávanie podľa zadaných slov alebo vylúčením slov na ľavé strane filtrovacieho menu. U šiat si tam môžete zadať napríklad, že chcete hľadať kvietkované šaty a vylúčiť strih, ktorý je bez rukávov. Zobrazia sa tak iba šaty s kvietkovanou potlačou s krátkym alebo dlhým rukávom. Samozrejme všetko záleží na predajcoch, ako precízne tovar popísali, takže filter nemusí byť  stopercentný.

Cenový filter

U vybraných šiat si tiež môžete určiť cenu, v akom cenovom limite chcete hľadať. Keď teda budete hľadať večerné šaty, tak sa nedá predpokladať, že budú za 5 dolárov. Preto si určte ako limit hľadaní cenu od 5tich dolárov. Určenie dolnej hranice je užitočné v tom, že si takto odfiltrujete veľa menej kvalitných šiat určených pre iné príležitosti, napr. Plážové šaty.

Množstvo

Ďalším filtrom s hodnotami od-do je množstvo (Quantity), kde si môžete určiť koľko tovaru má byť v balení. V prípade, že máme zaškrtnutý filter a iba jeden kus, nemusíme do okienok pre množstvo nič zapisovať. Pozor: nie vždy platí, že najvýhodnejšie sú väčšie balenia.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Pokračujte v čítaní na stránke 2 a dozviete sa Čo môžete ďalej filtrovať? Zobrazenie tovaru na stránke, Ďalšie možnosti ako filtrovať tovar


Stránky: 1 2


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Vyhladavanie podla obrazku wish saty tovaru SK
    53. Vyhľadávanie tovaru podľa obrázku – Veľká NOVINKA

    Na Slovensku ale aj v Českej republike existuje veľa priekupníkov, ktorí prepredávajú identický tovar z Aliexpress. Tovar si objednajú práve z...

    Zavrieť