06 – Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (567 hlasov, priemer: 4,70 z 5)

Loading...

Dnes si ukážeme, ako jednoducho nakupovať na Aliexpress a efektívne filtrovať produkty na Aliexpress. Skúsime si vyhľadať napr. dámske šaty. Zadáme si kritériá, ktoré nám pomôžu vybrať najlepšie šaty práve pre nás. Najskôr zaškrtneme jedno z najdôležitejších kritérií a to je Free shipping (doprava ZADARMO). Ešte si skontrolujte, že sa zobrazuje doprava zadarmo na Slovensko. Zvyčajne sa zobrazuje podľa Vašej registrácie i Vašej krajiny. Ak chcete doručiť do inej krajiny, tak môžete zmeniť vo filtračnom paneli.

Filter na hodnotenie produktu, množstva a zľavy

 

Ďalší filter, podľa ktorého môžete vyhľadávať je Top-Rated. Pri jeho vybraní sa budú zobrazovať len produkty, ktoré majú najlepšie hodnotenia.

Užitočný je tiež filter 1 Piece Only, ktorý zobrazí tovar predávaný po 1 kuse. Niektorý tovar je totiž predávaný po balíčkoch, v ktorých je viac kusov. Napr. spodná bielizeň po 6-tich kusoch, 2 kusy tričiek alebo tiež veľkoobchodné balenie 100 ks čiapok, plato prsteňov a pod.

Tlačidlom Sale Items si zobrazíte tovar, ktorý je aktuálne v zľave.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Filter na predajcu online / offline

Predtým bola na Aliexpress možnosť zaškrtnúť tlačidlo Seller online a zobrazil sa Vám tovar, kde bol predajca práve online. Mohli ste sa tak ihneď opýtať na bližšie informácie týkajúce sa tovaru, balenie či dopravy. V súčasnej dobe sa u tovaru zobrazuje taká malá hlavička, ktorá značí prítomnosť či neprítomnosť predajcu. U predajcu, ktorý je práve online sa zobrazuje oranžová hlavička s ponukou chatovania, a ten ktorý nie je online je hlavička sivá a odkazuje na zanechania správy pre predajcov. Až sa predajca prihlási, tak si správu prečíta a odpovie.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Dôležitým políčkom je vyhľadávanie podľa zadaných slov alebo vylúčením slov na ľavé strane filtrovacieho menu. U šiat si tam môžete zadať napríklad, že chcete hľadať kvietkované šaty a vylúčiť strih, ktorý je bez rukávov. Zobrazia sa tak iba šaty s kvietkovanou potlačou s krátkym alebo dlhým rukávom. Samozrejme všetko záleží na predajcoch, ako precízne tovar popísali, takže filter nemusí byť  stopercentný.

Cenový filter

U vybraných šiat si tiež môžete určiť cenu, v akom cenovom limite chcete hľadať. Keď teda budete hľadať večerné šaty, tak sa nedá predpokladať, že budú za 5 dolárov. Preto si určte ako limit hľadaní cenu od 5tich dolárov. Určenie dolnej hranice je užitočné v tom, že si takto odfiltrujete veľa menej kvalitných šiat určených pre iné príležitosti, napr. Plážové šaty.

Množstvo

Ďalším filtrom s hodnotami od-do je množstvo (Quantity), kde si môžete určiť koľko tovaru má byť v balení. V prípade, že máme zaškrtnutý filter a iba jeden kus, nemusíme do okienok pre množstvo nič zapisovať. Pozor: nie vždy platí, že najvýhodnejšie sú väčšie balenia.

06 - Ako jednoducho filtrovať produkty na Aliexpress

Pokračujte v čítaní na stránke 2 a dozviete sa Čo môžete ďalej filtrovať? Zobrazenie tovaru na stránke, Ďalšie možnosti ako filtrovať tovar


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Black-Friday-Cyber-Monday-2019-na-aliexpress
    Black Friday a Cyber Monday na Aliexpress 2019

    Nedávno skončila veľká zľavová akcia 11.11. a už sa blíži ďalšia s názvom Black Friday! V preklade znamená Black Friday...

    Zavrieť