63. Odvolanie a nesúhlas s výsledkom reklamácie na Aliexpress – Eskalácia sporu

Autor: Slovenský Aliexpress
nedeľa, 6 marca, 2022

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (451 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

V článkoch 61. Reklamácia / otvorenie sporu na Aliexpress ako aktuálne postupovať a 62. Vrátenie peňazí z reklamácie na Aliexpress sme Vám ukázali, ako vyplniť reklamačný formulár a ako prebieha vrátenie peňazí. Môže sa ale stať, že s výsledkom reklamácie nie ste spokojní. Preto sa dnes zameriame na podanie odvolania a sťažnosti na Vašu reklamáciu.

 

Nie ste spokojní s rozhodnutím predajcu alebo Aliexpress?

Máte pocit, že Aliexpress rozhodol zle? Že ste mali nárok napríklad na celú sumu za tovar a nielen čiastočnú? Podajte odvolanie/sťažnosť. Formulár na vyplnenie odvolania (Appeal) nájdete v detailoch objednaného tovaru úplne dole.

Reklamace Aliexpress aktualni navod open dispute refund return 16 odvolani appeal

 

Odvolanie môžete podávať z dôvodu:

a) Nie ste spokojní s výsledkom reklamácie – popíšte detailne dôvody prečo

b) Nie ste spokojní so službami – opäť popíšte, čo konkrétne sa Vám nepáči

V prípade, že ste nedostali objednávku, tak poskytnite Aliexpress oficiálny dokument od Slovenskej pošty. Aliexpress sa vám následne bude snažiť vyhovieť vo vašej žiadosti.

Ak máte pocit, že naozaj bolo rozhodnuté zle, tak určite podajte odvolanie. Nenechajte sa odbiť. Často u našich používateľov vidíme, že s odvolaním uspeli, takže sa nebojte ozvať. Svoju žiadosť potvrdíte tlačidlom Submit.

 

Reklamace Aliexpress aktualni navod open dispute refund return appeal 14

 

Pripomíname možnosť nastaviť si Aliexpress stránky do slovenského jazyka. Aliexpress už túto možnosť totiž neponúka, ale to nevadí. Stačí si nainštalovať doplnok Aliexpress Superstar a môžete si stránky nastaviť do akého jazyka potrebujete. Viac sa dozviete v článku 05 – Ako zmeniť jazyk ( SLOVENČINA ) na Aliexpress.

Prihláste sa na odber noviniek Prihlásenie na odber noviniek alebo notifikáciu na webe (zvonček v právom spodnom rohu), nech sa o nových informáciách hneď dozviete.

Pokiaľ sa chcete poradiť s ostatnými kupujúcimi na Aliexpress, tak sa pridajte do skupinky na Facebooku ALIEXPRESS – slovenská poradňa, skúsenosti, rady a tipy. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše skúsenosti s reklamáciou z Aliexpress. Napíšte nám váš názor dole pod článok do komentára.

Reklamácia a Vaše skúsenosti

 

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Aliexpress skupiny a stranky zkusenosti titulka SK
    Odporúčané skupiny a stránky o Aliexpress

    Máme pre Vás tipy na super Facebookove stránky a skupiny, ktoré sa týkajú Aliexpress. V týchto skupinkách Vám všetci radi...

    Zavrieť