Večerné šaty z Aliexpress

Autor: Lucia Aryja Jančoková
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (443 hlasov, priemer: 4,50 z 5)

Loading...

Ahojte! Zdravím všetkých  závislých na Aliexprese (rovnako ako ja). Som Lucka Aryja a s Aliexpress sa poznám už pár rôčkov. Poznám jeho nástrahy a viem, čo môžem a nemôžem objednať.

Svadobné šaty z Aliexpress

Kedže sa venujem umeleckej fotografii, často do svojich projektov objednávam krásne sukne, blúzky, ale najmä šaty. Úplne prvé šaty, čo som objednala boli svadobné. Treba si dávať pozor hlavne na strih. Číňania tiež nie sú všemohúci a nevedia napodobniť komplikovanosť niektorých šiat. Preto som zvolila jednoduchý štýl bez rukávov s nadýchanou sukňou. Šnurovačka je tiež veľkou výhodou v prípade, že by ste ich potom chceli predať. Lepšie sadnú na postavu viacerým dievčatám. Napokon som ani jedny na fotenie nepoužila a posunula som ich slečnám, ktoré z nich mali veľkú radosť 🙂  Prečítajte si tiež článok o Svadbe  z Aliexpress.

Svadobné šaty z Aliexpress            Svadobné šaty z Aliexpress

Šaty pre princezny

Ďalší kúsok som považovala za svoj megaúspech. Objednala som spoločenské šaty od predajcu, ktorý mal doposiaľ predané len tri kusy zo svojho obchodu a nemal žiadny feedback. Neviem ako, ale mala som šťastie. Už by som to nespravila 😀 Väčšinou sa takýto nákup končí sklamaním. Po rozbalení šiat z nich vypadli farebné ponožky 😀 Šak zídu sa, prečo nie.Keď som si ich obliekla (šaty, nie ponožky 😀 ), cítila som sa ako princezná. Hlboký výstrih a dlhá vlečka bolo na nich to najkrajšie.

Prikladám odkaz na šaty.

Večerné šaty z Aliexpress

Na modelke vyzerali samozrejme omnoho lepšie.

Večerné šaty z Aliexpress Večerné šaty z Aliexpress Večerné šaty z Aliexpress

Večerné šaty Elie Saab

Po pár mesiacoch som zatúžila po šatách od  návrhárky Elie Saab. Ale som len obyčajný smrteľník s obyčajnou prácou a tak som začala pátrať na Aliexprese. Po niekoľkých dňoch som našla svojho favorita. Veľkosť 4 v čiernej farbe. Po niekoľkých týždňoch mi volali z colnice, aby som doložila doklady o reálnej sume a o zaplatení tovaru. Učinila som tak ešte v ten deň a o 4 dni mi zvonili pri dverách. Zaplatila som, balík prebrala a vrhla sa na skúšanie. Doposiaľ najkrajšie šaty aké som mala na sebe!!! Odkaz na predajcu.

Večerné šaty z Aliexpress

Šedé večerné šaty

Na predajcu týchto šiat som natrafila úplnou náhodou. Hneď sa mi zapáčili, ale najviac ma dostala cena. Uznajte, že 55e vôbec nie je veľa :). Po pár dňoch uisťovania sa, že ich využijem pri fotení, som objednala veľkosť 4. Ich dodanie trvalo iba 12 dní! Po rozbalení balíčku a vyskúšaní šiat som ostala sklamaná. Boli ušité priveľmi ku krku a neuveriteľne ma škrabali. Ja večný optimista,vravím si: „nevadííí,skúsim to doma postrihať, horšie to už nebude.“ Ľudia neverili by ste ako sa zmenili po mojom krajčírskom zásahu 😀 Zrazu mi na nich nič nevadilo, boli dokonalé. Všetci z nich boli unesení rovnako ako ja. Ponaučenie? Nikdy sa nevzdávajte. Možno stačí ľahšia úprava a Vaše šaty sa stanú úžasnými.

Saty Aliexpress 8

Predajcovi sa fotka natoľko zapáčila, že ma požiadal o jej použite na svojej stránke. Dosť ma to potešilo a súhlasila som. Som rada, že som to s nimi nevzdala. Odkaz na šaty.

Zelená sukňa

Mojou zatiaľ poslednou objednávkou bola táto zelená sukňa. Trocha elastická, lesklá a s vreckami. Ešte ju musím poriadne vyžehliť, ale už teraz je vidno ako pekne drží tvar.

Šaty z Aliexpress

Dúfam, že som Vás neunudila, ale skôr motivovala ku kúpe krásnych šiat.  Teším sa na Vaše príspevky  v podobe fotiek, či článkov na tejto webovej stránke o Aliexpress. Ja sa určite ešte ozvem a mojimi dalšími úlovkami z Aliexpress.

 

Stále platí, že ak máte otázku – nechajte komentár.

S pozdravom Aliexpress maniačka Lucka Aryja

 


Počet komentárov: 2Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Dekoracie a samolepky na stenu Aliexpress SK
    Dekorácie a samolepky na stenu, toaletu alebo vypínače

    Samolepiek môžete na Aliexpress kúpiť veľa. Napríklad samolepky na stenu, na toaletu, vypínače, samolepky imitujúce tapetu, samolepky na autá a...

    Zavrieť