Recenzia na dekorácie a umelé kvety z Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
štvrtok, 18 marca, 2021

Komentáre: 1 komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (127 hlasov, priemer: 4,84 z 5)

Loading...

Vonku je ešte zima, ale Vy by ste už určite uvítali jar. Premýšľate aká dekorácie by Vám oteplila domov? Vybrali sme pre Vás tie najlepšie hodnotené umelé kvety z Aliexpress. Z recenzií našich užívateľov vieme, že návštevy nechceli veriť, že sú kvety umelé. V ponuke Aliexpress nájdete krásne tulipány, ružičky, hortenzie a iné farebné dekorácie na stôl. Takáto dekorácia Vám vydrží od jari až do zimy, takže budete mať doma stále veselo.

Najlepší predajcovia dekorácií na Aliexpress

Vybrali sme pre Vás tých najlepších predajcov dekorácií a kliknutím na ich názov sa dostanete priamo do ich obchodu. Ak neviete, čo znamenajú diamanty a korunky, tak si prečítajte článok o tom Ako vybrať predajcu a vyhout sa podvoníkům na Aliexpress.

Miss Juliet’s Store – 5 diamantov

Sunny home decoration – 5 diamantov

ZS Decor – 1 korunka

Leegoal

Wedding Decore Store

 

Tulipány

Tulipány sú kvety, ktoré keď darujete, tak poteší každého. Bohužiaľ niekedy nevydrží tak dlho, ako by sme si predstavovali. Preto je jednou z variant, že si zaobstaráte krásne umelé tulipány z Aliexpress. Môžete si namixovať rôzne farby alebo je zladiť s farbou Vašich závesov či iné dekorácie. Na fotografiách vidíte reálne fotky tulipánov z Aliexpress. Objednávku tulipánov môžete urobiť priamo tu.

 

Najpredávanejšie umelé tulipány z Aliexpress

 

klaarusa klaarusa      petra petula kubalikova      Plastova dekorace umele kytky 10

Hortenzie

Hortenzie si väčšinou užívame na záhradkách ako okrasné kvety. Ako je vidieť na druhej fotografii, tak si môžete nakombinovať viac druhov kvetín a vytvoriť si krásnu jarnú dekoráciu.

Na obrázkoch sú opäť vidieť reálne fotografie. Tieto hortenzie si môžete objednať v tomto odkaze.

Plastova dekorace umele kytky 8                              Plastova dekorace umele kytky 11                      Plastova dekorace umele kytky 9

 

 

Ruže

Existuje viac ako 100 druhov ruží a tiež na Aliexpress nájdete rôzne typy. Na fotografiách vidíte dva typy umelých ruží z Aliexpress. Líšia sa veľkosťou kvetu a lístky. Ružu z prvých dvoch obrázkov nájdete v tomto odkaze a ružu z posledného obrázku tu. Už záleží len na Vás, ktorá sa Vám viac páči .

 Plastova dekorace umele kytky 3           Plastova dekorace umele kytky 2            Plastova dekorace umele kytky 6

Svadobné dekorácie

Túto menšiu dekoráciu môžete použiť na slávnostný stôl alebo ako doplnok pre väčšie kytice. Červená farba by sa hodila aj na vianočný stôl. Ale to už je všetko na Vašej predstavivosti a vkusu. Lacno si ich možete objednať na Aliexpress v tomto odkaze.

Plastova dekorace umele kytky 5        Plastova dekorace umele kytky 4         Plastova dekorace umele kytky 12

Stojan na kvety

Takýto roztomilý stojanček na kvety oživí každý kút Vášeho domova. Pre presné rozmery sa pozrite do produktových informácií u daného predajcu. Vyzdobiť si ho môžete kvetinami, ktoré sme Vám predstavili vyššie. Na Veľkú noc ho môžete naplniť vajíčkami. Objednať si ho môžete tu.

 

Recenzia na dekorácie a umelé kvety z Aliexpress        Recenzia na dekorácie a umelé kvety z Aliexpress       Recenzia na dekorácie a umelé kvety z Aliexpress

Ak ste si nevybrali z uvedených umelých kvetiniek, tak na Aliexpress je dostatočne veľký výber. Ďalej by Vás mohli zaujímať tieto články 8 pravidiel pre nakupovanie na Aliexpress alebo Ako kúpiť iPhone na Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk .  A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.


Počet komentárov: 1Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Clo DPH Aliexpress cina 2021 zmeny zdrazie lacny tovar vyplati se nakupovat novela zakona sk sm
    Zdražie lacný tovar z Číny od roku 2021?

    V posledných týždňoch ste sa mohli dočítať o rôznych poplašných správach, že sa od roku 2021 nevyplatí nakupovať na Aliexpress....

    Zavrieť