Ako kúpiť iPhone na Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 136 hlasov, priemer: 5,00z 5)

Loading...


Veľmi by ste ho chceli, ale z nejakého dôvodu do neho nechcete investovať tak vysokú sumu peňazí. O čom je reč? Áno, jedná sa o mobilný telefón iPhone. Na Aliexpress sa dá dnes kúpiť všetko, takže tam nájdete aj svoj vysnívaný iPhone 🙂 Cena sa líši vo väčšine prípadov o niekoľko tisíc, než v oficiálnych obchodoch Applu. A pretože mám rovnaký záujem ako Vy, tak som pre Vás pripravil súhrn názorov a recenzií najlepších predajcov iPhone 5S, 5c,  5 a 4S podľa zákazníka aj podľa Aliexpress. Je jasné, že veľa predajcov na Aliexpress predáva repliky a preto musíte vedieť identifikovať tieto „Fejkovej“ modely telefónov.

iPhone 5c
iPhone 5c

 

Obchody s najlepším hodnotením na predaj iPhonu na Aliexpress

Nižšie nájdete obchody, ktoré sa zameriavajú na predaj mobilov. Kliknite na odkaz a dostanete sa do obchodu.

Obchod 1: Sunshine Technology – okrem výbornej povesti ponúka tento obchod aj celú radu iPhone ( 4S,  5c,  5S,  6) a ďalšie mobilné príslušenstvo.

Obchod 2: Big Home – odporúčam pozrieť sa aj na tento obchod, kde si môžete kúpiť  iPhone 6 .

Obchod 3: Goldway – tento obchod je vysoko doporučený aj pre ostatné značky telefónov. Podľa môjho názoru najlepší obchod na predaj mobilných telefónov je rozhodne Goldway Aliexpress. Nielen, že má dobrú povesť, výrobky majú tiež výbornú kvalitu a pýši sa skvelým prístupom k zákazníkovi. Preto im Aliexpress.com udelil najlepšie hodnotenie aké mohli získať. Obchod je veľmi spoľahlivý a ponúka veľkú škálu telefónov.

Puzdra a príslušenstvo pre iPhone 4, 5 a 6 a iPad


Ak už ste si vybrali a objednali svoj vysnívaný iPhone, tak k nemu budete potrebovať ešte rôzne príslušenstvo ako sú kryt, nabíjačka, slúchadlá a ďalšie. V tomto prípade Vám odporúčam obchod RCD Technology . Tento obchod má výbornú reputáciu a veľmi kvalitné výrobky.

iPhone 5s
iPhone 5s

 

Pokračujte v čítaní článku na stránke 2


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
aliexpress-vianoce-deti-darceky-sk
2. Diel – Vianočné darčeky pre deti z Aliexpress

V prvom vianočnom diele ste sa mohli inšpirovať darčekmi pre mamičky. Kto ešte tento článok nečítal, tak ho nájdete tu...

Zavrieť