22 – Ako eskalovať spor na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (754 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Otvorili ste spor na Aliexpress, ale nesúhlasíte s rozhodnutím predajcu. Ďalšou možnosťou, ako získať svoje peniaze späť je eskalovať spor. V spore, ktorý som viedla som si kúpila kabelku, ktorá smrdela. Otvorila som spor a predajca mi ponúkol, že mi vrátia 1 dolár. S jeho rozhodnutím som nesúhlasila a rozhodla som sa eskalovať spor.

 

 

Prebiehajúcí spor

Nižšie vidíte ako vyzerá prebiehajúci spor. Refund amount je čiastka, ktorú mi predajca ponúkol vrátiť. Ja som nesúhlasila, takže status objednávky je Awaiting Acceptance of Seller`s Solution – čaká sa na rozhodnutie predajcu. Ak však nechcete čakať kliknite na Escalate Dispute.

 

Jak eskalovat spor na Aliexpress

 

Detail sporu

Ak nebudete súhlasiť s návrhom predajcu, ako vyprší časová miera, tak bude spor eskalován automaticky. Pre prijatie návrhu predajcov kliknite na Accept. Úpravu urobíte cez tlačidlo Modify. Ak by ste z nejakého dôvodu chceli spor zrušiť, tak kliknete na Cancel Dispute. Napríklad ste sa dohodli s predajcom na inom vyrovnanie. Ja som sa rozhodla spor eskalovať, takže kliknem na Escalate Dispute.

 

Jak eskalovat spor na Aliexpress 2

 

Eskalování sporu

Po kliknutí na Escalate Dispute Vám vyskočí táto hláška. Aliexpress sa Vás pýta či ste si istí, že chcete eskalovať spor. Uistite sa, že ste nahrali k sporu dostatok dôkazov. Ak máte nejaké nové fotografie alebo dôkazy, tak spor ešte neeskalujte a upravte ho v sekcii Modify. Berte prosím na vedomie, že akonáhle raz dáte spor eskalovať, tak výsledné rozhodnutie bude závisieť na podkladoch, ktoré ste Aliexpress poskytli. Viete, že môžete k sporu pripojiť aj video nahrávku.

Jak eskalovať spor na Aliexpress 3

 

 

Verim, ze teraz už zvládnete eskalovať spor bez problemov. Ďalej by Vás mohol zaujímať článok Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress. Nezabudnite si tiež prečítať článok o cle a DPH. A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    chcem si kupit smartphone z Aliexpress
    Chcem si kúpiť smartphone na Aliexpress

    Chcete si kúpiť smartphone na Aliexpress, ale hlavou sa Vám naháňa tieto otázky. Kúpiť smartphone z Aliexpress alebo nekúpiť? Bude...

    Zavrieť