01 – Co je Aliexpress a prečo nakupovat v Číne

Autor: Slovensky Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 896 hlasov, priemer: 5,00z 5)
hodnoceniLoading...

Všimla som si, že niektorí z Vás nepoznajú Aliexpress alebo sa tam bojí nakupovať, pretože presne neviete, čo od toho môžete očakávať. Preto som si pre Vás pripravila sériu videí a návodov o nakupovaní na Aliexpress.com. Dúfam, že Vám tým spríjemním a uľahčím nakupovanie v Číne.

 

Čo je Aliexpress.com ?

Je to katalóg čínskych výrobcov a predajcov rôzneho druhu tovaru. AliExpress.com si dal za cieľ zjednotiť, čo najviac výrobcov a predajcov na jednom mieste. Na stránkach nájdete viac ako milión druhov tovaru. Nájdete tu snáď úplne všetko, čo Vás napadne. Dokonca ma prekvapilo, že si tu môžem kúpiť aj svetla do auta, elektroniku, oblečenie, vybavenie domácnosti, dekorácie, záhradný nábytok a mnoho ďalšieho. Výhodou je, že u väčšiny tovaru je poštovné na Slovensko a do Čiech zadarmo.

 

 

Aliexpress vs e-shopy a zľavové portály

Veľa slovenských výrobcov a zľavových portálov predáva tento tovar tu na Slovensku. To je tiež jeden z hlavných dôvodov prečo som sa Vám rozhodla Aliexpress predstaviť a umožniť Vám, tak rovnakú možnosť nakúpiť si lacný a kvalitný tovar priamo z Číny. Ja sama som si na zľavovom portáli zlavadna.sk kúpila náramok za 3,5 EUR, ale na Aliexpress.com ho môžete kúpiť za necelý dolar, tj. Zhruba 0,85 EUR. Rovnako je to aj na českých zľavových portáloch, napr.  zbozomat.cz

 

Co je Aliexpress Zbozomat

       Co je Aliexpress

 

V tomto videu Vám ukážem, ako sa môžete sami na portál pozrieť a v nasledujúcom videu si už ukážeme, ako sa na Aliexpress registrovať. Do vyhľadávača jednoducho napíšete Aliexpress.com. Tu už vidíte úvodnú stránku, ktorá je plná akčných ponúk predajcov. Po ľavej strane je panel s kategóriami, v ktorých môžete ďalej vyhľadávať a filtrovať podľa potreby. Uprostred vyskakujú akčné ponuky a po pravej strane sú časovo obmedzené ponuky. Nižšie sú zobrazené najpredávanejšie výrobky tohto týždňa. Ďalej je tu ponuka nových výrobkov, ale keď na ňu kliknete, tak sa dostanete do stálej ponuky, ako keby ste išli klasickou cestou. Táto sekcia je pre rôzny značkový tovar, obliečky, oblečenie, elektronika a veľa ďalších.


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadačaOdpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
Plastova dekorace umele kytky titulka final SK
Recenzia na dekorácie a umelé kvety z Aliexpress

Vonku je ešte zima, ale Vy by ste už určite uvítali jar. Premýšľate aká dekorácie by Vám oteplila domov? Vybrali...

Zavrieť