Aliexpress verzus zľavové portály

Autor: Danka Wawreková
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (988 hlasov, priemer: 5,00 z 5)

Loading...

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí podľahli zľavovým portálom, tento článok je presne pre vás. Cieľom zľavových portálov je ponúknuť ľuďom zľavnený tovar alebo službu, ktorú by v plnej cene nevyužili. Firmy dúfajú, že zákazníka presvedčia natoľko, že k nim nabudúce príde aj bez zľavového kupónu alebo bude ich ponuku sledovať častejšie.

Je to ale naozaj tak? Naozaj firmy ponúkajú špeciálne ceny a obrovské zľavy na svoj tovar alebo je to len trik? V dnešnom článku si ukážeme ako rýchlo a efektívne odhaliť tých, ktorí na nás chcú len zarobiť a ako ušetriť nákupmi na Aliexpress.


Čierna čistiaca maska

Povedzme, že som žena, ktorú trápi nečistá pleť a čierne bodky, s ktorými sa naozaj ťažko bojuje. V ponuke zľavového portálu Zlavadna.sk nájdem výhodnú ponuku na kórejskú masku v neuveriteľnej zľave.

Taktiež čistiaca maska (inak je naozaj dobrá, veľa žien si ju chváli) sa dá kúpiť napr. za 1,61 € za 10ks. Pozrite sa sami na čiernu masku z Aliexpress

 

Zlavadna: 5,49 EUR + 2 EUR poštovné =  7,49 EUR

Aliexpress: 1,61 EUR+ 0 EUR poštovné = 1,61 EUR 

 

 

 

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna cierna maska SK

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna cierna maska SK 2


Masážny a čistiaci strojček 5v1

Každá žena sníva o krásnej a bezproblémovej pleti, takže ste určite počuli o masážnom a čistiacim strojčeku. Tento strojček pleť nielen namasíruje, ale aj vyčistí. Čistiaci strojček je na baterky a má niekoľko nadstavcov. Môžete ho zakúpiť napríklad na webe www.zlavolam.sk za ich akčnú cenu 21,80 EUR + 2 EUR poštovné. Alebo si môžete tento čistiaci strojček objednať na Aliexpress za 3,39 EUR. Cenový rozdiel je 20,41 EUR.

Zlavolam: 21,80 EUR + 2 EUR poštovné =  23,80 EUR

Aliexpress: 3,39EUR+ 0 EUR poštovné = 3,39 EUR 

 

 

 

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna cistaci strojcek SK

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna cistaci strojcek SK 2

 

 TIP: Vyhľadajte si rovnaký tovar na Aliexpress ★

Vďaka pomocníkovi Aliexpress Superstar si môžete tovar zo zľavových portálov dohľadať na Aliexpress. Vyhľadávate podľa obrázkov, takže stačí mať tento doplnok a je to. Pozrite sa do článku, ako na to.

 

Letné šaty

Teraz sa pozrieme na stranku www.postovnezdarma.cz, ktorá ponúka Letné šaty za 5,63 EUR s úžasnou zľavou 70%. Ale rovnaké šaty kúpite na Aliexpress za 2,83 EUR. Prikladám odkaz na šaty, nech si môžete urobiť vlastné porovnanie. Všimnite si dĺžky dodanie tovaru, ktorá je naozaj dlhá na to, že objednávate z miestneho e-shopu. Ale ak chcete tovar do 3 dní, tak si musíte přilatit a v tom prípade Vás šaty vyjdú na 7,14 EUR.

Postovnezdarma: 7,14 EUR + 0 EUR poštovné =  7,14 EUR

Aliexpress: 2,83EUR+ 0 EUR poštovné = 2,83 EUR 

 

 

 

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna saty SK 2

 

Všimnite si, že dodanie je 10-30 dní od odoslania. Nie je lepšie si urobiť vlastný objednávku na Aliexpress? Áno, je.

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna saty SK 3

 

Aliexpress vs zlavove portaly nakupovanie zlava dna saty SK 4

 

 

 

Praktický nôž

Čo ak by som bola milovníkom prírody a chcela niečo praktické, čo by nezaberalo veľa miesta? Asi by som siahla po tomto praktickom noži. Rozhodne by som si ale nevybrala ponuku českého portálu Dopenezenky, ktorý túto vychytávku ponúka za 195Kč (teda okolo 7€).  Aliexpress rovnaký nôž ponúka v príjemnej cene 0,89 centov.

 Aliexpress zľavové portály


Letné šaty

Leto je v plnom prúde a ženy nikdy neodolajú dokúpiť čo-to potrebné do šatníka. Ak na to máte postavu, možno sa necháte zlákať na tieto letné šaty. Na stránke Zlavozdroj v 50% zľave za 19,99€. Alebo dáte prednosť ponuke z Aliexpress za 8,35€?

Letne saty Aliexpress zľavové portály


Náramky

Ak by ste hľadali darček pre vaše najlepšie kamarátky, rozhodne sa vyhnite tejto skvelej ponuke. Za 7,29€ dostanete zo stránky Zlavomat 2 náramky. Aliexpress vám ponúka v tejto cene 8 náramkov – a to vám vystačí pre celý váš babinec. Jeden náromek za 0, 85 centov.

ZLavove portaly 2


Metalické tetovania

Hit sezóny. Ukážu krásne na opálenom tele, upriamia pohľad na správne miesta alebo doplnia outfit. Bohužiaľ to nie je dlhodobá investícia a ako každá iná tetovačka po pár dňoch zíde dole. Ak ste pri vode, ten čas sa ešte viac skráti. Preto je dobré rozmyslieť si, koľko do toho investujete. Dáte prednosť tejto neodolateľnej ponuke zo stránky Zlavomat (za 1 list s niekoľkými vzormi zaplatíte 4,90€) alebo si vyberiete z neodolateľných ponúk na Aliexpress (za 6 listov s niekoľkými vzormi zaplatíte 3,03€)?

Aliexpress zľavové portály

Záver

Zľavové portály nie sú zlé. Dokážu ponúknuť veľa zaujímavých ponúk alebo špeciálnych cien. Treba si ale dávať pozor o čo sa jedná a zbytočne predajcom neveriť. Zľavové portály vedia ako tovar predať a zarobiť na tom.  Väčšinu tovaru na zľavových portáloch nájdete bežne na Aliexpress za oveľa príjemnejšie sumy a o tie nám predsa ide, nie?

Ak teda nabudúce narazíte na „skvelú ponuku“, skúste sa pred kúpou informovať na fóre AliRecenze.cz alebo pohľadajte reálne fotky na facebookovej stránke Slovensky Aliexpress. Možno zistíte, že vami nájdená ponuka vlastne nie je vôbec zaujímavá. Prajem príjemné, a hlavne výhodné nákupy.

Pre tých, ktorí práve objavili tento článok odporúčam prečítať  taktiež tieto články 8 mýtov o nakupovaní na Aliexpress alebo 8 pravidiel pre nakupovanie na Aliexpress. Možno nájdete odvahu na váš prvý nákup!

Danka WawrekováOdpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Stetce Aliexpress make up brushes SK
    Kozmetické štetce na make up z AliExpress

    Existujú stovky značiek štetcov na make up a ak započítame aj tie Čínske, tak sa tento počet ešte zvyšuje. Preto...

    Zavrieť