Aliexpress verzus zľavové portály

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (988 hlasov, priemer: 5,00z 5)

Loading...


Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí podľahli zľavovým portálom, tento článok je presne pre vás. Cieľom zľavových portálov je ponúknuť ľuďom zľavnený tovar alebo službu, ktorú by v plnej cene nevyužili. Firmy dúfajú, že zákazníka presvedčia natoľko, že k nim nabudúce príde aj bez zľavového kupónu alebo bude ich ponuku sledovať častejšie.

Je to ale naozaj tak? Naozaj firmy ponúkajú špeciálne ceny a obrovské zľavy na svoj tovar alebo je to len trik? V dnešnom článku si ukážeme ako rýchlo a efektívne odhaliť tých, ktorí na nás chcú len zarobiť a ako ušetriť nákupmi na Aliexpress.


Čistiaca maska nástroj na čistenie pleti

Povedzme, že som žena, ktorú trápi nečistá pleť a čierne bodky, s ktorými sa naozaj ťažko bojuje. V ponuke zľavového portálu Zlavadna.sk nájdem výhodnú ponuku na kórejskú masku v neuveriteľnej zľave až 69%, tj. samotná maska ma vyjde na 7,49 € za 10 sáčkov.

Taktiež čistiaca maska (inak je naozaj dobrá, veľa žien si ju chváli) sa dá kúpiť napr. za skoro 4 € za 10ks (Aliexpress),  prípadne 20ks za  4,20€ (Aliexpress).

Pri bližšom skúmaní človek zistí, že skvelá cena 4,49 € je len za Profesionálny nástroj na čistenie pleti.  Táto skvelá ponuka ale naozaj nie je taká skvelá. Profesionálny nástroj na čistenie pleti je na Aliexpress dostupný v cene od 1 € za 3ks (Aliexpress), prípadne v cene okolo 3,50 € za 4ks (Aliexpress).

Aliexpress vs zlavove portaly


Praktický nôž

Čo ak by som bola milovníkom prírody a chcela niečo praktické, čo by nezaberalo veľa miesta? Asi by som siahla po tomto praktickom noži. Rozhodne by som si ale nevybrala ponuku českého portálu Dopenezenky, ktorý túto vychytávku ponúka za 195Kč (teda okolo 7€).  Aliexpress rovnaký nôž ponúka v príjemnej cene 0,89 centov.

 Aliexpress zľavové portály


Letné šaty

Leto je v plnom prúde a ženy nikdy neodolajú dokúpiť čo-to potrebné do šatníka. Ak na to máte postavu, možno sa necháte zlákať na tieto letné šaty. Na stránke Zlavozdroj v 50% zľave za 19,99€. Alebo dáte prednosť ponuke z Aliexpress za 8,35€?

Letne saty Aliexpress zľavové portály


Náramky

Ak by ste hľadali darček pre vaše najlepšie kamarátky, rozhodne sa vyhnite tejto skvelej ponuke. Za 7,29€ dostanete zo stránky Zlavomat 2 náramky. Aliexpress vám ponúka v tejto cene 8 náramkov – a to vám vystačí pre celý váš babinec. Jeden náromek za 0, 85 centov.

ZLavove portaly 2


Metalické tetovania

Hit sezóny. Ukážu krásne na opálenom tele, upriamia pohľad na správne miesta alebo doplnia outfit. Bohužiaľ to nie je dlhodobá investícia a ako každá iná tetovačka po pár dňoch zíde dole. Ak ste pri vode, ten čas sa ešte viac skráti. Preto je dobré rozmyslieť si, koľko do toho investujete. Dáte prednosť tejto neodolateľnej ponuke zo stránky Zlavomat (za 1 list s niekoľkými vzormi zaplatíte 4,90€) alebo si vyberiete z neodolateľných ponúk na Aliexpress (za 6 listov s niekoľkými vzormi zaplatíte 3,03€)?

Aliexpress zľavové portály

Zľavové portály nie sú zlé. Dokážu ponúknuť veľa zaujímavých ponúk alebo špeciálnych cien. Treba si ale dávať pozor o čo sa jedná a zbytočne predajcom neveriť. Zľavové portály vedia ako tovar predať a zarobiť na tom.  Väčšinu tovaru na zľavových portáloch nájdete bežne na Aliexpress za oveľa príjemnejšie sumy a o tie nám predsa ide, nie?

Ak teda nabudúce narazíte na „skvelú ponuku“, skúste sa pred kúpou informovať na fóre AliRecenze.cz alebo pohľadajte reálne fotky na facebookovej stránke Aliexpress – reálne fotky. Možno zistíte, že vami nájdená ponuka vlastne nie je vôbec zaujímavá. Prajem príjemné, a hlavne výhodné nákupy.

Pre tých, ktorí práve objavili tento článok odporúčam prečítať  taktiež tieto články 8 mýtov o nakupovaní na Aliexpress alebo 8 pravidiel pre nakupovanie na Aliexpress. Možno nájdete odvahu na váš prvý nákup!

Danka Wawreková


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
2 thoughts on “Aliexpress verzus zľavové portály”Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
7 chyb pri nakupe na Aliexpress S
7 najčastejších chýb pri nakupovaní na Aliexpress

Pokračujeme v sérií článkov na tému „ako urobiť nakupovanie na Aliexpress“ zábavnejšie a bezpečnejšie. Dnes na tému najčastejších chýb pri nákupe. Ak...

Zavrieť