02 – Ako sa registrovať na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 100 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Aby ste mohli nakupovať na Aliexpress, tak je dôležité sa najprv registrovať. Táto registrácia Vám umožní objednať si tovar, komunikovať s obchodníkom, sledovať svoje zásielky a platby. Registrácia na Aliexpress je zadarmo. Nezľaknite sa, že video v niektorých častiach nesúhlasí s obrázkami v článku. Je to preto, že Aliexpress pozmenil spôsob registrácie. Video je samozrejme prínosné v iných častiach postupu.

 

Postup ako sa registrovať na Aliexpress?

 

Z prvého videa už viete, ako sa dostať na úvodnú stránku Aliexpress. Akonáhle sa dostanete na úvodnú stránku, tak v pravom hornom rohu prejdite myšou na Join. Rozroluje sa Vám ponuka a môžete sa buď prihlásiť alebo registrovať (Join). Nemusíte ani čakať až sa rozbalí ponuka a rovno kliknite na Join. Po kliknutí na Join sa Vám zobrazí registračné okno pre vyplnenie emailu, ktorý budete pre Aliexpress využívať.

 

1. Registrácia emailu

Vyplňte email, ktorý budete používať pre komunikáciu s Aliexpress. Pre potvrdenie pretiahnite šípky po sivej ploche až zozelenajú. Môžete si všimnúť, že už máte zaškrnutý súhlas s podmienkami členstva v Aliexpress. Ak si ich chcete preštudovať, tak na ne môžete kliknúť.

 

Aliexpress registrace 4                         Aliexpress registrace 5

 

2. Potvrdenie emailu

Email, ktorý ste vyplnili do registrácie musíte následne overiť. Takže kliknite na Check email now a budete presmerovaný do Vašej emailovej schránky.

 

Aliexpress registrace 6

 

3. Potvrdzovací email od Aliexpress

Do emailovej schránky by Vám mal prísť tento e mail. Aliexpress potrebuje na dokončenie registrácie overiť Vašu emailovú adresu. Potvrdíte ju kliknutím na tlačidlo Continue. Pokiaľ by Vám tlačidlo Continue nefungovalo, tak skopírujte odkaz pod ním priamo do Vášho prehliadača.

 

 

Aliexpress registrace 7

 

 

Pokračujte v čítaní návodu na stránke 2

 


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    valentin SK
    Tipy na darčeky k Valentínovi z Aliexpress

    Existuje vo Vašom živote niekto výnimočný? Vyjadrite svoje city pekným darčekom. Môžete to byť priateľ, priateľka, manžel, manželka alebo len...

    Zavrieť