02 – Ako sa registrovať na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 100 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Aby ste mohli nakupovať na Aliexpress, tak je dôležité sa najprv registrovať. Táto registrácia Vám umožní objednať si tovar, komunikovať s obchodníkom, sledovať svoje zásielky a platby. Registrácia na Aliexpress je zadarmo. Nezľaknite sa, že video v niektorých častiach nesúhlasí s obrázkami v článku. Je to preto, že Aliexpress pozmenil spôsob registrácie. Video je samozrejme prínosné v iných častiach postupu.

 

Postup ako sa registrovať na Aliexpress?

 

Z prvého videa už viete, ako sa dostať na úvodnú stránku Aliexpress. Akonáhle sa dostanete na úvodnú stránku, tak v pravom hornom rohu prejdite myšou na Join. Rozroluje sa Vám ponuka a môžete sa buď prihlásiť alebo registrovať (Join). Nemusíte ani čakať až sa rozbalí ponuka a rovno kliknite na Join. Po kliknutí na Join sa Vám zobrazí registračné okno pre vyplnenie emailu, ktorý budete pre Aliexpress využívať.

 

1. Registrácia emailu

Vyplňte email, ktorý budete používať pre komunikáciu s Aliexpress. Pre potvrdenie pretiahnite šípky po sivej ploche až zozelenajú. Môžete si všimnúť, že už máte zaškrnutý súhlas s podmienkami členstva v Aliexpress. Ak si ich chcete preštudovať, tak na ne môžete kliknúť.

 

Aliexpress registrace 4                         Aliexpress registrace 5

 

2. Potvrdenie emailu

Email, ktorý ste vyplnili do registrácie musíte následne overiť. Takže kliknite na Check email now a budete presmerovaný do Vašej emailovej schránky.

 

Aliexpress registrace 6

 

3. Potvrdzovací email od Aliexpress

Do emailovej schránky by Vám mal prísť tento e mail. Aliexpress potrebuje na dokončenie registrácie overiť Vašu emailovú adresu. Potvrdíte ju kliknutím na tlačidlo Continue. Pokiaľ by Vám tlačidlo Continue nefungovalo, tak skopírujte odkaz pod ním priamo do Vášho prehliadača.

 

 

Aliexpress registrace 7

 

 

Pokračujte v čítaní návodu na stránke 2

 


Stránky: 1 2


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Jak-sdilet-odkaz-link-z-aplikace-Aliexpress-2-1
    34 – Ako vyhľadať a poslať odkaz na tovar z aplikácie Aliexpress

    Tento návod je určený hlavne užívateľom, ktorí používajú mobilné aplikáciu alebo ju chcú používať. Ak patríte do druhej skupiny ľudí,...

    Zavrieť