04 – Ako vyhľadávať tovar na Aliexpress – Čína

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (6 232 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Už sa viete na Aliexpress zaregistrovať a teraz Váš naučím vyhľadávať . Existujú dve možnosti, ako začať vyhľadávať  tovar na Aliexpress.

1. Možnosť ako vyhľadávať – Viete presne, čo hľadáte a napíšete kľúčové slová vyhľadávacieho okna 

 

Odporúčam používať anglické slovíčka. Napríklad, ak si chcete kúpiť tričko s potlačou srdca, tak napíšete do vyhľadávača t-shirt with heart. Aliexpress Vám sám napovie, či máte kľúčové slovo vyhľadávať v dámskej alebo panskej časti. Vyberiete si to, čo zodpovedá vašim požiadavkám najpresnejšie a potom kliknite na vyhľadávanie (na lupu). Zobrazili sa Vám všetky tričká, ktoré majú na sebe potlač srdce. Teraz môžete zadávať ďalšie kritériá, ktoré Vám uľahčia ako vyhľadávať. Určite odporúčam zadať dopravu zadarmo (Free Shipping). Dajte si pozor, nech máte správne vybranú krajinu Slovensko. Ďalej môžete zadať, že chcete zobrazovať iba najlepšie hodnotené ponuky (Top Rated) a tiež si tu zobrazovať ponuky s predajom od 1 kusu, kedy predajca predáva po aj po 1 ks. Nemusíte si teda tričiek objednať 10 ks.

  Ako vyhľadávať tovar na Aliexpress

 

Tiež si môžete nechať zobraziť len výpredajový tovar. Je tu aj možnosť zobrazovať tovar len od predajcov, ktorí sú v túto chvíľu online. To odporúčam v prípade, že potrebujete niečo rýchlo vyriešiť s predávajúcim cez chat, napríklad dobu dodania tovaru alebo presnú veľkosť trička. Pri filtrovaní môžete tiež zadať finančné a množstevné hranice, v ktorej sa chcete pohybovať. Produkty si môžete zoradiť podľa počtu objednávok, podľa toho ako dlho je produkt na stránkach alebo podľa hodnotenia predajcu. Ja si väčšinou vyberám podľa počtu objednávok. Ak si kúpilo toto tričko napríklad 2000 užívateľov, tak je väčšia pravdepodobnosť, že bude kvalitný, než ak by som si dala zoradenie podľa noviniek alebo predajcu. Tovar si môžete zoradiť aj podľa ceny, od najvyššej po najnižšiu a naopak.

 

 

Pokračujte v čítaní na stránke 2


Stránky: 1 2