27 – Nové overenie pri prihlasovaní na Aliexpress – Verification Code

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (491 hlasov, priemer: 4,90 z 5)
Loading...

V za tento tyžden nám pribudlo veľa otázok ohľadom prihlasovania na účet Aliexpress. Niektorí z Vás si dokonca mysleli, že Vám Aliexpress zablokoval účet. Nebojte sa, účet zablokovaný nemáte. K prihlasovaciemu oknu iba pribudlo ešte jedno potvrdenie, ktoré musíte potvrdiť, aby Vás systém pustil ďalej. Ide iba o jeden z druhu overovania, že ste to naozaj vy a nie robot.

Ako sa prihlásiť?

Zadajte klasicky svoj email a heslo. A novo sa niektorým z Vás zobrazí Verification Code (overovací kód). Tento kód musíte overiť. Je to veľmi jednoduché.

V šedej kolónke je oblasť Please slide to verify, čo Vám hovorí, aby ste klikli a držali šípku a pretiahli s ňou zľava doprava. Ako vidíte na obrázku, tak šedé okno sa Vám počas preťahovania začne sfarbovať do zelena.

overeni pri prihlasovaní do aliexpress

 

overeni pri prihlaseni do aliexpress 2

V prípade, že overenie prebehlo v poriadku, tak sa v zelenom okne zobrazí nápis Verified (overený). Môže sa stať, že sa takto budete overovať pri prihlásení ešte niekoľkokrát, ale potom už toto overenie nebude potrebné.  Po prečítaní tohto článku ho určite nezabudnite zdielať do ďalších FB skupín o Aliexpress.

přihlášení na účet aliexpress

 

Ďalej by Vás mohol zaujímať návod na Predĺženie ochrannej doby na Aliexpress alebo článok Dekoratívna kozmetika z Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Zrušenie cla na elektroniku z Číny

    V jednom z prvých článkov CLO, DPH a elektronika na Aliexpress sme vám priniesli informáciu ohľadom zrušenia CLA na množstvo druhov elektroniky,...

    Zavrieť