21 – Ako napísať recenziu na tovar zakúpený na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (433 hlasov, priemer: 4,50 z 5)
Loading...

Dorazili Vám šaty z Aliexpress a ste nadšená !? Objednal ste si selfie tyč a ste nadšený !? Prišlo Vám poškodený tovar? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s otatními kupujúcimi. Vaša recenzia na tovar zakúpený na Ali všetkým veľa pomôže. Recenziu môžete napísať priamo na www.AliRecenze.cz. Je to veľmi jednoduché a myslím, že Vás to bude aj baviť!

 

Registrácia na AliRecenze.cz

Prvý predpoklad pre napísanie recenzie je byť registrovaným užívateľom na stránkach Alirecenze.cz. Ak náhodou nie ste registrovaní, tak stačí u prihlásení kliknúť na ikonu Facebooku a registrácia je hotová.

Pridať recenziu

Pridať recenziu môžete kliknutím na Napíš recenziu alebo cez záložku Recenzia. Než začnete písať svoju recenziu, tak musíte vedieť, do akej kategórie ju zaradíte. Ja budem robiť recenziu na plyšovú hračku z rozprávky Ľadové kráľovstvo, takže zvolím kategóriu „Hračky, deti a materstvo“ a potom podkategóriu „Hračky“. Potom už stačí kliknúť na Pridať svoju recenziu do tejto podkategórie a dostanete do formulára na písanie recenzie. Do tohto formulára sa dostanete priamo aj kliknutím na Napíš recenziu, kde vyberiete tú správnu kategóriu.

 Jak napsat recenzi na Alirecenze

 

Ako napísať recenziu na Alirecenze

Do názvu recenzie napíšte o aký tovar sa jedná. Ja teda napíšem Plyšová hračka snehuliak Olaf. Do popise tovaru napíšte čo najviac informácií napríklad veľkosť, materiál, príjemnosť, či farby zodpovedajú popisu a obrázku predajcu, funkčnosť daného tovaru, komunikáciu s predajcom a celú Vašu skúsenosť s objednávkou.

Príklad: Plyšová hračka snehuliaka Olaf z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Tento plyšák zodpovedá popisu predajcu, má 30 cm, ako uvidíte aj na priloženej fotografii, materiál je veľmi príjemný, jemný. Hračka nijako nezosmrdelo a bola čistá. Olaf je pekne ušitý. Je na ňom visačka s obrázkom rozprávky Ľadové kráľovstvo a na nohe snehuliaka je značka Disney store. Táto hračka vyzerá úplne ako z kamenného obchodu. Predajca mi zaslal číslo zásielky a tovar dorazil za 25 dní, takže som predajca ani nekontaktovala.

Do kolónky Odkaz na tovar nakopírujte priamy odkaz na daný tovar a predajcu. Ak už odkaz nie je aktívny, tak tam dajte snapshot.

Ak ste daný tovar aj natočili a máte video na youtube, tak odkaz vložíte do kolónky videorecenziu. Nasleduje kolónka či by ste odporučili daný tovar ostatným užívateľom. Takže vyberte áno alebo nie. Vyplňte tiež dĺžku dopravy, CLO, DPH, cenu tovaru aj s menou, v ktorej ste tovar kúpili.

Určite nezabudnite vložiť reálne fotografie zakúpeného tovaru. Stačí kliknúť na Pridať obrázok a potom na choose files. Pridajte minimálne 1 obrázok. Čím viac, tým lepšie pre ostatných.

Týmto bola recenzie úspešne pridaná a už ju môžete vidieť v ostatných recenziách tu.

Výsledná ukážka recenzie

Pridávam ukážku výslednej recenzie od užívateľky Ivule.

 

Jak napsat recenzi na Alirecenze 2

 

Ďalej by Vás mohli zaujímať tieto články Aliexpress a svadba snov alebo Porovnanie Huawei Mate 7 a 8 na Aliexpress.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    11 pridanie tovaru do wishlistu SA
    11 – Ako si pridať tovar do zoznamu prianí (Wish List) na Aliexpress

    Ako funguje Wish list? Po pridaní tovaru do tohto zoznamu už nemusíte ďalej vyhľadávať tovar, ktorý sa Vám páči. Je...

    Zavrieť