Aliexpress a Vaša svadba snov

Autor: Danka Wawreková
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (836 hlasov, priemer: 4,80 z 5)

Loading...

My ženy sme poväčšiou rovnaké. Minimálne čo sa svadby týka. Chceme mať všetko perfektné a presne také, aké sme si to vysnívali . Hlavne chceme mať všetko! Svadba je jeden z najkrajších dní a preto musí byť perfektná. S každou ďalšou stranou svadobného magazínu chceme viac a viac. Po spísaní dlhočizného zoznamu (začínajúc oznámeniami, prechádzajúc vypúšťaním balónov, cez veľkolepý ohňostroj až k ďakovným listom) nám náš budúci manžel nežne oznámi, že ešte nekradne a ani sa nechystá s tým začať. A vy teda so slzami v očiach pomaly škrtáte veci zo zoznamu a nadávate, prečo je všetko tak strašne drahé. Aliexpress vám môže pomôcť ušetriť peniaze, ktoré viete investovať inde. Čo tak ušetriť za oznámenia a peniaze použiť na toho super DJ-a, o ktorom ste počuli, že roztancuje naozaj každého? Čo by ste povedali na magický 15 – minútový ohňostroj za peniaze, ktoré ste ušetrili na svadobných šatách?

Ak vás svadba vašich snov čaká alebo čaká vašich známych, tento článok vám môže prísť vhod.  Ponúkame zoznam inšpirácií ako ušetriť s Aliexpress.

UPOZORNENIE! Nezabúdajte na dlhšie dodacie doby a tovar na svadbu stále objednávajte s dostatočným predstihom. Dáte si tak šancu na drobné úpravy a riešenie problémov, ak by ste náhodou neboli spokojní.


1. Svadobné oznámenia a menovky na stôl

Svadobné oznámenia proste musia byť. Tieto sa zrovna páčia mne, ale výber je na vás. Oznámenia sú potlačitelné vašim vlastným potiskom, taktiež cena je stále upraviteľná – stačí sa s predajcom dohodnúť na počte kusov a následne vám cenu upraví  presne pre vás.

Menovky na stôl, aby každý vedel kam si sadnúť, keď už ste sa tak nadreli s tým zasadacím poriadkom. Skúsite tie klasické papierové   alebo dáte prednosť niečomu inému, napr. drevenému ? Nápis ale bude vo vašej réžii, väčšina predajcov menovky nepopisuje.

svatebni-oznameni


2. Svadba a dekorácie – stuhy, kamienky, lupene, látkové kvety

Stuhy na dekorovanie čohokoľvek – stoličiek, váz, kytíc, pohárov. Rôzne potlače, šírky, materiály. Každý si to svoje nájde. Dekorácie stola sú drobnosť, ktorá dokáže podporiť atmosféru, určite ich teda nevynechajte! Svadba bez dekorácie neexistuje 🙂

Lupene ružíklipsy na fotkyiniciálky vašich mien alebo dekoračné vlákna na stôlMomentálne dosť moderné girlandy na stoly alebo hocikde inde. Čo tak v lete obzvláštniť poháre s limonádou alebo drinkom? S týmito slamkami to bude hračka.

lupence ruzi dekorace


3. Svadobné šaty

Snáď to najdôležitejšie, svadobné šaty. Bežné ceny v požičovniach sú dosť vysoké. Hlavne vzhľadom k tomu, že si šaty len požičiavate a teda ich neskôr neviete predať ďalej alebo jednoducho uložiť do skrine ako milú spomienku.  Skúste si prejsť fotografie a prečítať skúsenosti na Alirecenze.cz. Pri svadobných šatách je veľmi dôležité prečítať si, čo vám predajca reálne ponúka. Nie každý k šatám automaticky pridáva závoj či spodničku. Pre inšpiráciu pridávam odkaz na výber tých najlepších svadobných šiat. Nájdete tam nadýchané princeznovské šaty alebo jemné bez zbytočných doplnkov.

svatebni saty 2

 

Doplnky do vlasov


4. Svadobný oblek pre pánov

Ani na pánov nezabudnem a na ukážku prihodím link na dobre padnúci oblek. Ďalšie skvelé tipy nájdete v sekcii Saká, vesty a kravaty.

muz - Copy5. Šaty pre deti

Byť princeznou je snom každého dievčatka a ja nepoznám lepší čas na splnenie tohto priania.  Čo hovoríte na túto princeznú? K princeznej už len princa a je hotová „druha“ svadba 🙂

Svadba Aliexpress

Pokračujte v článku na stránke 2, kde sú ďalšie super tipy na svadbu … 


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    kreditka 1 SK
    23 – Odstranenie / uloženie kreditnej karty z AliPay – Aliexpress

    Vložili ste si po zaplatení objednávky na Aliexpress údaje z kreditnej karty, ale chcete si kartu z Alipay odstrániť? Pripravila...

    Zavrieť