Zrušenie Alipay peňaženky (Alipay Balance Service) od 1.1.2017

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 736 hlasov, priemer: 5,00z 5)
Loading...

Používate peňaženku Alipay alebo službu Alipay Balance Service? Ak áno, tak čítajte pozorne tento článok. Zdieľajte ho s priateľmi a v FB skupinách o Aliexpress, ktorým by sa táto informácia mohla tiež hodiť. Služba Alipay Balance Service bude od 1.1.2017 zrušená. Viac informácií nájdete v tomto článku.

1. Čo to pre mňa znamená, že bude služba Alipay Balance Service ukončená?

Znamená to, že od 1. januára 2017 už nebude Alipay poskytovať službu Alipay Balance Service a Vy si tak nemôžete na svojom profile udržiavať zásobu peňazí na budúce platby. Ak sa pozriete na stránky Alipay, tak Vám tam bude vyskakovať hláška o danej zmene. Venujte tomuto hláseniu pozornosť. [Su_spacer]

alipay-zmena-aliexpress-balance-service-2017

2. Čo keď mám na účte Alipay Balance Service 1.1.2017 zostatok peňazí.

Vaša zbytková hodnota peňazí je menšia alebo rovná 30 USD

Akonáhle bude služba ukončená, tak získate od Aliexpress kupóny v približne rovnakej hodnote. Kupóny môžete následne využiť na nákup na Aliexpress do jedného roka. Prečitajte si 2 články,  ako fungujú zľavové kupónyako používať kupóny pri nákupe naAliexpress

 

Zbytková hodnota peňazí je väčšia ako 30 USD

Vaše peniaze zostanú na Vašom Alipay účte ako Pending refund – tzn., že čakajú na vrátenie. Môžete si ich stiahnuť na Váš bankový účet. Navštívte stránku https://intl.alipay.com/fund/refundRecord.htm a skontrolujte si koľko peňazí máte na účte a od polovice januára si ich môžete začať vyberať. Ale pozor, je tam poplatok US $ 15.00 za bankové transfer.

3. Kedy dostanem kupón?

Kupóny sa budú zasielať od polovice januára 2017. Pre kontrolu Vašich kupónov sa pozrite na túto stránku: https://coupon.aliexpress.com/buyer/coupon/listView.htm.

4. Ako si mám vybrať peniaze od polovice januára?

1) Otvorte si na stránku https://intl.alipay.com/fund/refundRecord.htm a skontrolujte si čiastku Pending refund – Vaše peniaze na vrátenie

2) Potom vyberte Pending refund a kliknite na „Transfer to

3) Vyberte „BankTransfer„, poskytnite údaje o bankovom účte na ďalšej stránke dajte odoslať. Upozorňujeme, že minimálny servisný poplatok vo výške US $ 15,00 môže byť účtovaný za každý bankový prevod a peniaze obdržíte v priebehu 7-10 pracovných dní.

 

Najjednoduchšie však budete, aby ste pred ukončením Alipay peňaženky nemali na účte žiadne peniaze a potom nemusíte nič riešiť.


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
Adidas Aliexpress

Adidas je celosvetovo známa značka, ktorá sa vyrába hlavne v Indonézii, Thajsku, Číne a ďalších mestách. Premýšľali ste niekedy nad tým,...

Zavrieť