Športová kamera GoPro a SJ4000 z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 27 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (863 hlasov, priemer: 4,90 z 5)
Loading...

V tejto digitálnej dobe, kedy si vsetci všetko fotíme a natáčame, začali byť akčné kamery extrémne populárne. Najvýznamnejšou značkou kamier do extrémnych podmienok je GoPro. Športové kamery GoPro dominujú na trhu, pretože ponúkajú nadpriemerné špecifikácie, rôzne funkcie a vynikajúcu kvalitu. Na základe týchto parametrov je prispôsobená aj vysoká cena (od $270 – $470), ktorú si nie každý môže dovoliť. Preto začali vznikať lacnejšie kópie outdoorových kamier s názvom SJCAM. Tieto kamery sú veľmi populárne majú veľké množstvo pozitívnych hodnotení.

SJCAM si môžete kúpiť aj v slovenských e-shopoch, ale za oveľa vyššiu cenu. Obchodníci iba predávajú rovnaký tovaru ako je na Aliexpress. Ak už viete, ako NAKUPOVAŤ na Aliexpress, tak si môžete kameru objednať sami priamo z Ali. Ušetríte tým veľa peňazí. Na čo si dávajte pozor sú falzifikáty SJCAM. Môžu  to byť naozaj nepodarené kópie. V tomto článku sme pre Vás pripravili porovnanie kamier SJ4000  a GoPro. Nájdete tu tiež zoznam overených predajcov z Aliexpress, ktorí predávajú originálne kamery SJ4000 za skvelú cenu.

Zoznam overených predajcov kamier SJ4000 a SJ5000:

Puhui Digital5 diamantov

 • Ponúka SJ Kamery
 • Produkty majú výborne hodnotenie
 • Kúpite tu všetko potrebné príslušenstvo k športovým kamerám

Shenzhen SWM – 3 diamantmi

 • ponúka príslušenstvo ku kamerám GoPro

Shenzhen New Launch Technology Co., Ltd5 diamantov

 • ponúka SJ kamery
 • Príslušenstvo ku kamerám GoPro a športovým SJ4000

Shenzhen Comfast Network Technology Co., Ltd 3 diamantmi

 

Ak si nevyberie u týchto overených predajcov, Tak sa pozrite na celú ponuku SJCAM na Aliexpress. Trh s akčnými kamerami sa rozširuje veľmi rýchlo, je preto sa aj na ponuka na stránkach Aliexpress bude rozrastať.

 

Aký je rozdiel medzi kamerou SJ 4000 A GoPro?

My sme sa na tieto kamery pozreli a starostlivo je porovnávali. Aby sme porovnávali približne rovnaký tovar, tak sme zvolili najlacnejší model, GoPro Hero za cenu cca $ 140 a kameru SJ4000 aliexpress za $70.

                Základna GoPro HERO ($140)                                        SJCAM SJ-4000 ($58~$70)

        go pro aliexpress                SJCAM SJ4000 aliexpress

 

Recenzia na SJ4000 a porovnanie s GoPro

A. Fyzický design kamery SJ4000 z Aliexpress

Veľkosť a tvar SJ4000 je približne rovnaký ako pri GoPro. Medzi kamerami sú malinké veľkostné rozdiely, a preto zamedzujú kombinovanie puzdra a kamery SJCAM a GoPro navzájom. Ovládateľnosť kamier je veľmi podobná.

K dispozícii sú porty pre micro SD, micro USB a micro HDMI. Vyberateľný akumulátor je prístupný v spodnej časti cez pevný kryt kamery. Batérie SJ4000 sú veľmi ľahké, ale to nemá žiadny vplyv na výdrž batérie. Batérie dodávané v balení vydrží 1,5 hodiny nepretržitého nahrávania. Vodotesné puzdro do 30 m je dostatočne robustné, aby zvládlo úmernú mieru záťaže. Toto puzdro je navrhnuté tak, aby sa všetkým podobalo vodotesnému puzdru GoPro. A rovnako ako u GoPro si budete moc vybrať z ôsmich rôznych farieb.

U kamery SJ4000 je súčasťou balenia aj rôzne príslušenstvo. Príslušenstvom je myslené rôzne úchyty, konektory, pásky a vodotesné puzdro. Úchytky a spojky sú vyrobené z plastu so silnými oceľovými skrutkami a konektormi. SJ4000 majú rovnaký úchytný systém ako GoPro, takže je možné ich navzájom kombinovať.

Oproti GoPro máte v balíčku ešte veľa ďalších úchytiek. Nájdete tam držiak na prilbu, držiak na bicykel a ďalšie otvor pre pás, priľnavé pásky a ďalšie vychytávky z obrázku nižšie.

aliexpress sportova-kamera-gopro-sj4000-aliexpress

 

Pokračujte v čítaní recenzie na stránke 2, kde okrem recenzie nájdete aj prehľadnú tabuľku porovnania kamier GoPro a SJ4000


Stránky: 1 2 3


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  nike-fake-obuv-aliexpress-fejk-CZ-sk
  Nike – 5 tipov ako spoznať, že ide o fake

  V článku Ako vyhľadať originálnu obuv NIKE na Aliexpress sme Vám ukázali, na čo sa pred objednaním originálnych botasiek Nike...

  Zavrieť