Športová kamera GoPro a SJ4000 z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 27 september, 2019

Komentáre: pridaj komentár.


E. Reálne fotografie SJCAM

 

SJCAM Series SJ 4000

Predtým, než si objednáte SJCAM z Aliexpress, tak pozrite do Feedbacku na reálne fotografie a hodnotenia ostatných nakupujúcich. Tu je jedna ukážka, ako vyzerala objednávka od predajcu Puhui Digital. Všetko, tak ako má byť.

 

aliexpress sportova-kamera-gopro-sj4000-aliexpress                     aliexpress sportova-kamera-gopro-sj4000-aliexpress

F. Náš konečný verdikt

Pokiaľ chcete mať doma športovú kameru a pozeráte sa na rozpočet, tak SJCAM, SJ4000 je presne to, čo hľadáte. Za $60 – $70 je to bezkonkurenčná cena. Táto kamera by mohla slúžiť ako ideálne „štartér“ pre niekoho, kto so športovou kamerou začína a riadi sa podľa ceny. A až nastane ten správny čas, tak upgrade na GoPro Vám umožní použiť všetko príslušenstvo dodávané ku kamere SJ4000. Obe kamery sú vo veľmi dobrej kvalite. Tak veľký cenový rozdiel je z toho dôvodu, že SJ nie je uznávaná ako značka, kdežto GoPro je značka. Podľa nášho názoru nestojí za to minúť $270 – $470 za autentickú GoPro, pretože budete platiť viac za značku, než za samotný výrobok. Vo výsledku oba typy používajú podobné technológie.

Veľkou výhodou je, že sa SJ4000 predáva vrátane všetkých príslušenstiev, ktoré sú veľmi podobné GoPro. Ak by ste si kúpili GoPro, tak si budete musieť všetko samostatne dokúpiť za neporovnateľne vyššie ceny. Hovoríme teda o produkte, ktorý stojí max $90 so všetkým príslušenstvom, namiesto $ 270 alebo $ 470 za GoPro s príslušenstvom. SJ4000 funguje rovnako dobre za oveľa prístupnejšie cenu pre každého.

 

Kúpiť si SJ4000 alebo nie? Odpoveď je veľmi jednoduchá … ÁNO! Za priaznivú cenu dostanete kameru, ktorá prežije vodu, šport, adrenalínové zážitky a plne nahradí GoPro.

Ak je však pre Vás kvalita obrazu a spoľahlivosť to najdôležitejšie, potom GoPro HERO je tou najlepšou voľbou športových kamier. Najlacnejší model GoPro vychádza na $140, ale vzhľadom k veľkej kvalite videa, fotografií a samotného zariadenia určite neurobíte chybu.

Ďalšie články, ktoré by Vás mohli zaujímať sú Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress alebo Ako kúpiť iPhone na Aliexpress.

 

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.


Stránky: 1 2 3


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    aliexpress-vianoce-ocka-ocka-darcek-sk
    4. diel – Vianočný darček pre otecka z Aliexpress

    7. Športové vybavenie 8. Pánska taška alebo ľadvinka 9. Módne doplnky 10. Ponožky Určite sa pozrite na vtipný článok  ...

    Zavrieť