Školský batoh alebo aktovka z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 27 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (909 hlasov, priemer: 5,00 z 5)

Loading...

Ak ste ešte Vášmu prváčikov nekúpili školskú aktovku alebo školský batoh, tak je teraz najvyšší čas! Vybrali sme pre Vás školské batohy a školské potreby, ktoré majú na Aliexpress výborne hodnotenie. Vo feedbacku produktu sa môžete pozrieť na reálne fotky a si vybrať si to najlepšie pre Vašeho školáka. Pokiaľ už školský batoh máte, tak sa môžete inšpirovať ostatnými doplnkami do školy.

Trojkomorový školský batoh pre dievčatá

Tento krásny školský batoh pre dievčatká je na aliexpress v rôznych farebných prevedeniach – čierna, modrá, fialová, ružová. Tento batoh má jemný motív kvetiniek, takže by sa mal páčiť každej dievčine. Na obrázku vidíte, že batoh má dva väčšie úložné priestory a jeden menší. Na bočnej strane je miesto na fľašu s pitím. Batoh má nastaviteľné ramenné popruhy a dá sa utiahnuť aj po stranách. Ďalej je tam malá predná zipsová kapsička na drobnosti. Teraz je batoh v akcii za 15 EUR. Ak nemá akčnú cenu, tak ho môžete kúpiť za 25 EUR. Pre viac informácií sa pozrite priamo na tento dievčenský batoh z Aliexpress.

skolni batoh holcici aliexpress

Školská aktovka pre dievčatá

Ak dávate prednosť školským aktovkám, tak pre dievčatá má výborne hodnotenie práve táto aktovka. Má jednu veľkú komoru, jedno menšie vrecko na prednej strane. Na obrázku vidíte ďalšie úložné priestory po stranách, buď na pitie alebo menšiu desiatu. Aktovky sú krásne farebné s rôznymi motívmi. Dievčatkám sa bude určite páčiť štýlové zapínanie. V túto chvíľu sa predáva za akčnú cenu 22 EUR a bez zľavy ho kúpite za 30 EUR. Pre viac informácií sa pozrite priamo na školskú aktovku pre dievčatá.

skolni batoh holcici aliexpress 2

Školský batoh pre chlapcov

Kúpiť batoh pre chlapcov je niekedy možno zložitejšie ako pre dievčatá. Musíte totiž naozaj sledovať, čo práve letí. Tento školský batoh s tromi komorami je možné zakúpiť v niekoľkých prevedeniach. V ponuke je Spiderman, Iron Man a Big Hero 6 (Veľká šestka). Ak sa Vám tento typ páči aj pre dievčatká, tak je v ponuke vzor Ľadové kráľovstvo a princezná Sofia, všetky v ružovom. Batoh má po stranách bočné vrecká na pitie a nastaviteľné ramenné popruhy. Za akčnú cenu kúpite batoh za 15 EUR a bez zľavy za 20 EUR.

skolni batoh spiderman aliexpress 2

Školská aktovka pre chlapcov

Aktovkou so Spidermanom nikdy nič nepokazíte, ten je v kurze stále. Aktovka má vystužený chrbát, jednu veľkú komoru, jednu menšiu kapsu v prednej časti a dve bočné vrecká. Do takejto tašky sa zmestia všetky veľké učebnice a zošity. Taška sa môže tiež hodiť na výbavu do telocviku alebo iného krúžku. Originálne zapínanie je v tvare hlavy Spidermana. V spodnej časti sú plastové špunty, ktoré bránia znečisteniu batohu. V akčnej cene ho môžete na Aliexpress kúpiť za 23 EUR a bez zľavy za 26 EUR.

skolni batoh spiderman aliexpress

Vrecúško na papuče alebo desiatu Hello Kitty, Minnie a Mickey Mouse

Každá malá princezná chce mať všetko farebné a krásne, takže aj vrecúško na papuče by mal mať svoj štýl. Na Aliexpress môžete kúpiť napríklad toto vrecúško Hello Kitty. V akčnej cene iba za 1 Euro!

Pre deti, ktoré majú rady Disneyho rozprávku, je tu vrecúško na papuče v štýle Minnie a Mickey Mouse. Takéto vrecúško kúpite na Aliexpress iba zza 1 Euro.

skolni batoh holcici aliexpress hello kitty        skolni batoh spiderman aliexpress fusak mickey minnie

Pokračujte v článku na stránke 2, kde sú ďalšie super tipy na batôžky pre najmenších


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Jak udelat snapshot na Aliexpress CZ 2
    25 – Ako vytvoriť snapshot objednávky na Aliexpress

    Často v rôznych skupinách vidíte, že po niekom chcú snapshot objednávky. Ale čo to ten SNAPSHOT vlastne je? Dám Vám príklad....

    Zavrieť