4-krát ÁNO pre nákupy na Aliexpress

0
124

Ak si ešte stále nie ste istí, či vyskúšať nákupy na Aliexpress, neprestávajte čítať. Dnes si napíšeme prečo sa vlastne nákupy na Aliexpress stali pre mnohých závislosťou.

1.Lepšie ceny na Aliexpress

Ceny sú jeden z hlavných faktorov, pre ktoré milióny ľudí robia nákupy na internete. Ak si má človek vybrať či si kúpi 1 tričko za 10€ alebo si ich kúpi 2 za rovnakú cenu, siahne po výhodnejšej ponuke. Prečo platiť viac a dostať menej? Aliexpress má lepšie ceny skoro na každý tovar, ktorý ponúka. Ak si nie ste istí,  či je tovar na Aliexpress naozaj lacnejší – skúste si prečítať článok o zľavových portáloch a ich (ne) výhodných ponukách.

 


2. Mimo sezónny tovar kedykoľvek

Poznáte to – najlepšie a najlacnejšie kúpite tovar mimo sezónnu. Treba byť ale rýchly a hlavne mať božskú trpezlivosť. Preplnené obchody, hodinové čakanie pred kabínkou či hľadanie menšieho čísla ako XL alebo zas naopak, hľadanie väčšieho čísla ako S. Osobne ma to neláka.  Ak ani vás – Aliexpress by pre vás mohol byť skvelou alternatívou.

 

Často sa mi stáva, že sa ráno prebudím s pocitom – musím si kúpiť žltý sveter. Skúste ale napr. v zime nájsť v obchodoch krásne kanárikovo-žltý sveter. Je to nemožné! Aliexpress vám ale túto možnosť ponúka kedykoľvek, v ktorúkoľvek hodinu či ročné obdobie. Od teraz už žiadne – je leto, zimnú bundu nehľadaj! Vyhľadajte a kúpte si čo chcete a kedy chcete.

 

PS: aj na Aliexpress funguje pravidlo – mimo sezónny tovar je lacnejší. Takže najlepšie obdobie na nákup zimného tovaru je pred letom a naopak, najlepší čas na nákup plaviek zas v zime. Samozrejme to platí pre tých, ktorí vedia, že aj na ďalší rok budú z tých mašličkových sladkých plaviek šalieť a že sa do nich aj vojdú. My ostatní, zápasiaci s kilami navyše,  máme skvelú motiváciu do ďalšieho leta.

 


3. Originálnejší tovar

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí stále hľadajú niečo iné ako majú ostatní – Aliexpress vás nesklame. S jeho narastajúcou popularitou je to síce čoraz ťažšie, ale stále super. Skúste prehľadávať Aliexpress bez špecifického výrazu a vyhľadávajte len v rôznych podkategóriách (teda zvoľte len to, čo vás zaujíma, napr. sekciu so šatami – ale nehľadajte niečo špecifické). Budete prekvapení koľko vecí nájdete.

 


4. Nákupy z pohodlia domova

Áno,  už som spomenula stresujúce výpredaje či nekonečné rady pred kabínkami, ale čo zdĺhavé cestovanie či nedostupnosť daného obchodu či tovaru vo vašej blízkosti? Na Aliexpress môžte nakupovať z pohodlia vášho domova či z vašej obľúbenej kaviarne cez Aliexpress aplikáciu (stiahnuteľná tuto). To nehovorím o možnosti doručenia až priamo k vám domov (samozrejme záleží na vašej pani poštárke či poštárovi a na veľkosti vašej objednávky).  Proste ďalší dôvod prečo to skúsiť.

 

Tak čo, presvedčení? Ak áno, prečítajte si čo to o nakupovaní na Aliexpress alebo o výbere správneho predajcu na hlavnej stránke Slovenskyali.sk a veselo nakupujte.

 

Medzitým pre vás pripravujeme ďalšie články a rozhodne sa máte na čo tešiť. Viete čo je DPH alebo kedy sa platí CLO? Chystáte na jeseň svadbu snov? Už čoskoro na tých webových stránkach.

 

Danka Wawreková

 

0/5 (0 Reviews)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno