Minnie a Mickey Mouse šaty pre ženy z Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (603 hlasov, priemer: 5,00 z 5)

Loading...

Prečo by mali ženy nosiť len elegantné oblečenie? Všetci sme na Disneyho postavičkách vyrástli a kto hovorí, že nie, tak sa na ne pozerá ešte dnes 🙂 Rozrastajúci sa trend oblečenia s potlačou Mickey Mouse alebo Minnie pre dospelých nie je vôbec zlý. Naopak prináša radosť a pohodu v obliekaní. Určite lepšie, ako obdobie, kedy boli v móde lebky a smrtky: D Nehovorím, že by sa teraz ženy mali začať obliekať ako deti, ale keď máte práve chuť si vziať niečo veselého na seba, tak prečo nie 🙂 A aby ste nenakupovali predražené šaty od priekupníkov na Facebooku a na zľavových portáloch, tak som pre Vás pripravila odkazy na tie najobľúbenejšie šaty s Mickey Mousom alebo Minnie z Aliexpress 🙂

 

Ako si šaty Mickey Mouse alebo Minnie vyhľadať?

Stačí do vyhľadávacieho okna na Aliexpress zadať Gapaopt alebo môžete prejsť priamo sem. Ďalšou možnosťou je napísať do vyhľadávača Ali Mickey Mouse dress, pre ušetrenie času Vám stačí prejsť sem a už môžete nakupovať. Viac o vyhľadávaní sa dozviete v návode Ako vyhľadávať na Aliexpress alebo v článku Ako si vyhľadávat podľa obrázku.

 

Najobľúbenejšie šaty Mickey Mouse a Minnie

Na základe objednávok a diskusií na internete som vybrala najobľúbenejšie šaty v štýle Disney. Ak si myslíte, že by tu mali byť ešte iné, tak určite napíšte do komentára a ja ich pridám. U všetkých šiat je odkaz alebo stačí kliknúť na obrázok a dostanete sa na Aliexpress.

 

1. Šaty s Minnie Mouse s nápisom „Yes, I still have it“

Tieto šaty si môžete kúpiť tu alebo tiež u tohoto predajcu. Na Aliexpress je viac predajcov, ktorí tieto šaty predávajú. Veľkostne by mali šaty sedieť, ale odporučila by som vziať o jednu veľkosť väčšie, než bežne nosíte. V recenziách som sa dočítala, že šaty sú z tenšieho materiálu, ale bavlna to nie je. Vľavo je foto predajcu a vpravo reálne foto.

Mickey      aliexpress minnie-a-mickey-mouse-saty-pre-zeny-z-aliexpress       aliexpress minnie-a-mickey-mouse-saty-pre-zeny-z-aliexpress

 

2. Ružové šaty s bodkami a Minnie Mouse

Na obchod s týmito šaty sa dostanete opäť kliknutím na názov, obrázok alebo na prejsť do obchodu. Vľavo je foto predajca a vpravo reálne foto.

Mickey Mouse saty Minnie ruzove                 Mickey Mouse saty Minnie ruzove real foto

 

 

3. Biele šaty s červenými srdiečkami

Špeciálne tieto šaty som videla predávať v rôznych skupinkách s veľkou prirážkou. Na Aliexpress si ich môžete objednať samy bez prirážky cez tento odkaz. Vľavo je foto predajca a vpravo reálne foto.

Mickey Mouse saty Minnie srdicka          saty se srdickami

 

4. Body Mickey Mouse

Toto Bodýčko ma zaujalo, ale na Aliexpress som ho zatiaľ nenašla. Ale ako náhradu mám tieto krásne šaty s rovnakou potlačou.

 

Mickey Mouse saty Minnie bodycko

 

 

 

Pokračujte v čítaní na stránke 2, kde sú ďalšie tipy na šaty s Mickey Mousom


Stránky: 1 2

Počet komentárov: 2Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Stavy zasielok Aliexpress kde je balicek SK
    45. Stavy zásielok – kde sa nachádza môj balík

    Čo znamenajú jednotlivé stavy balíčkov? Počas prepravy sa balíčky nachádzaju v rôznom stave a niekedy je tažké sa v nich...

    Zavrieť