52. Slovenský vyhľadávač pre Aliexpress – NOVINKA

Autor: Slovenský Aliexpress
streda, 27 novembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 465 hlasov, priemer: 4,98 z 5)
Loading...

Medzi nakupujúcimi na Aliexpress sú užívatelia, ktorí aj napriek jazykovej bariére denne využívajú Aliexpress k lacným nákupom. Anglicky buď vôbec nevedia alebo majú len základy. Aj nám skúseným sa jednoducho stane, že nám vypadne anglické slovíčko. Všetci potom zapíname známy google translator a snažíme sa nájsť ten správny preklad produktu, ktorý hľadáme. Preklad musíme z prekladača skopírovať a následne ho vkladáme na Aliexpress do vyhľadávacieho políčka.

Tomuto zložitému postupu je už koniec! A to vďaka pomôcke Aliexpress Superstar. Autori tejto pomôcky do prehliadača vytvorili pre svojich užívateľov ďalšiu novú funkciu, ktorá ponúka rýchly preklad slovenského textu priamo na stránke Aliexpress u vyhľadávania. Už nemusíte zapínať google translator, aby ste na Aliexpress našli to, čo potrebujete.

 

Vyhladavanie slovensky aliexpress hladat

 

Ak už používate pomôcku Aliexpress Superstar (má cez 25 000 používateľov), tak by ste od verzie 2.4.9.4 mali vidieť u vyhľadávacieho okna miesto pre zadanie slovenského výrazu s diakritikou. Pokiaľ ho nevidíte, tak ako je to zobrazené na obrázku vyššie, tak si prosím aktualizujte pomôcku na novú verziu. Alebo skontrolujte nastavenie jazyka pomôcky. Preklad je viditeľný len pre slovenských používateľov, takže si v Aliexpress Superstar nastavte slovenčinu. Ak máte doplnok Aliexpress Superstar v češtine, tak prekladač bude prekladať do čestiny.

Pozor: Text, ktorý zadávate musí byť celý v slovenčine, vrátane diakritiky. Ak mäkčeňe a dĺžeňe vynecháte, tak sa preklad nepodarí.

 

Pre tých čo pomôcku ešte v počítaci nemajú, tak naozaj odporúčame, aby ste ju začali hneď používať. Viac informácií sa dočítate v článku o histórii cien na Aliexpress.

 

Pridajte si pomôcku do týchto prehliadačov na počítači (Chrome, Mozilla a Opera):

 

Chrome icon  firefox icon  Opera icon

Aj v mobilnej aplikácii AliHistory bude čoskoro možnosť žadať slovenský výraz, ktorý vám ho preloží a vyhľadá anglicky Vami hľadaný tovar.

Kliknutím na ikonu si pridáte pomôcku AliHistory do svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

 

alihistory stiahnut na google play SK

 

Ak máte nejaké otázky, alebo Vám niečo nefunguje, tak nám napíšte pod tento článok.

 Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    15 Uzatvorenie sporu SA
    15 – Reklamácia a vrátenie peňazí na Aliexpress

    Toto video nadväzuje na predchádzajúce video 14 - Reklamácia a ako otvoriť spor na Aliexpress. Video končilo tým, že som...

    Zavrieť