Chybové hlášky pri nákupu 11.11 na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 9 január, 2017

Komentáře: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (901 hlasov, priemer: 4,90z 5)
hodnoceniLoading...

Dnes o 9:00 začal celosvetový nákupný festival, do ktorého je zapojený aj najväčší e-shop Aliexpress.com. Veľa z Vás na tento deň čakalo celý rok, ale pri platbe sa Vám zobrazili tieto hlášky. Prejdeme si ju jednu po druhej.

1.Due to system proms, we can not process Maestro card temporarily. Sorry for any inconvenience. Please try later today. 

Ako každý rok, tak aj tento je systém Aliexpress preťažený. Táto hláška Vám oznamuje, že v tejto chvíli nie je možné platiť kartou Maestro. Skúste zaplatiť Vašu objednávku neskôr.

2. Dear Customer, we regrets to inform you that due to business adjustment, the AliPay balance service will be terminated from January 1, 2017.

Toto upozornenie nemá nič spoločné s objednaním tovaru 11.11.2016. Aliexpress Vás iba informuje o zrušení Alipay peňaženky od 1.januára 2017. Viac informácií k tejto téme nájdete v našom článku na túto tému.

AliPay peněženka

 

3. Your order has been successfully received! 

Ak sa Vám zobrazí táto hláška, tak máte vyhraté. Vaša objednávka bola úspešne prijatá, ale z dôvodu veľkej návštevnosti a teda preťaženie systému, bude trvať až 6 hodín, než objednávku vybaví a zaplatí. Ale nemusíte sa báť, tovar z Vašej objednávky je rezervovaný len pre Vás a cena sa Vám nezmení. Skontrolujte si stav Vašej objednávky v záložke My Order List.

pretizeny-system-11-11-error-maestro-platba-kartou-aliexpress

Odporúčame Vám teda byť trpezliví a v prípade, že Vám objednávka nejde zaplatiť, tak to skúste neskôr. Ak neviete, čo znamenajú jednotlivé statusy objednávok, tak si prečítajte náš návod.

Co znamenají statusy objednávek na Aliexpress

 

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


chyba-platba-aliexpress-2016
Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine