33 – Ako si prepnúť produkt Aliexpress do anglickej verzie

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (1 908 hlasov, priemer: 4,98 z 5)

Loading...

V tomto návode sa naučíte prepnúť stránku Aliexpress do angličtiny, bez toho aby ste prišli o vyhľadávané produkty. V praxi to znamená, že ste si otvorili odkaz, ale stránka a produkt Aliexpress je v ruštine alebo portugalčine. Čo teraz s tým? Po rusky ani po portugalsky asi nehovorite, takže si dáte stránku prepnúť do angličtiny pomocou Go to Global Site (English). Po tomto kroku už máte síce stránku v angličtine, ale stratil sa Vám hľadaný produkt. Vďaka tomuto návodu už o produkty neprídete a budete si ich vedieť prepnúť do angličtiny.

1. Prehliadanie produkt

Klikli ste na odkaz, ale zobrazuje sa Vám v portugalčine. Pozrite sa do adresného riadku a skopírujte číslo pomocou klávesovej skratky Ctrl + C, ktoré je napísané pred .html. Šípka na neho ukazuje v kroku číslo 1. Potom klikneme na Go to Global Site (English) v pravom hornom rohu.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

2. Vloženie čísla produktu

Po kliknutí na Go to Global Site (English) sa presuniete na hlavnú stránku, ktorá je už v angličtine a do vyhľadávacieho poľa vložíte skopírované ID číslo produktu. Na vloženie čísla použite klávesovú skratku pomocou skratky Ctrl + V. Následne stlačte Enter alebo kliknite na lupu, na ktorú ukazuje druhá šípka.

aliexpress-zmena-jazyka-anglictiny-cina-1asm

3. Produkt sa zobrazuje v angličtine

Po stlačení enter sa Vám požadovaný produkt zobrazí v angličtine.

aliexpress-prepnout-jazyka-anglictiny-cina-verze-anglicke

Návod pre mobilné zariadenia v prehliadači

1. Kliknite na MENU

jazyk 1

 

2. Kliknite na jazyk

jazyk 3

3. Vyberte Angličtinu

jazyk 2

 

 

 

Určite sa pozrite na náš vtipný článok o nepovedených online nákupech

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    07 Dodacia adresa SA
    07 – Ako nastavit /zmeniť dodaciu adresu na Aliexpress

    Dnes si vo videu a v návode ukážeme, ako nastaviť alebo zmeniť dodaciu adresu na Aliexpress. Prihlásenie na Aliexpress a pridanie...

    Zavrieť