23 – Odstranenie / uloženie kreditnej karty z AliPay – Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
piatok, 27 septembra, 2019

Komentáre: 1 komentár.


7. Alipay administrácia

Teraz už by to mala byť rýchlovka 🙂 Tú najhoršiu vyplňovačku máte za sebou 🙂 Dostali sme sa totiž na krok, kde môžete zmazať svoju kreditnú kartu zo systému Alipay. Kliknite na koliesko, kde ukazuje šípka (Manage your cards).

 

23 - Odstranenie kreditnej karty z AliPay - Aliexpress

 

8. Zmazanie platobnej karty zo systému Alipay

Kliknite na Remove v pravej časti obrazovky a následne potvrďte opäť kliknutím na Remove. Karta je úspešne odstranená. Pre Vás to znamená to, že budete pri platení na Aliexpress zadávať pri každej objednávke číslo Vašej kreditnej karty. Ak by ste chceli kreditnú kartu uložiť, tak Vám to Aliexpress vždy ponúka a stačí kliknúť na save card. Ak by ste ju chceli opäť zrušiť, tak už nemusíte prechádzať týmto zložitým procesom overovania totožnosti, ale stačí sa len do Alipay prihlásiť a kliknúť na remove.

 

23 - Odstranenie kreditnej karty z AliPay - Aliexpress

 

Dúfam, že som Vám týmto návodom pomohla 🙂 A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

Bezproblémové nakupovanie Vám praje

Lucinka 🙂

 

 

 


Stránky: 1 2 3

Počet komentárov: 1Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Aliexpress skupiny a stranky zkusenosti titulka SK
    Odporúčané skupiny a stránky o Aliexpress

    Máme pre Vás tipy na super Facebookove stránky a skupiny, ktoré sa týkajú Aliexpress. V týchto skupinkách Vám všetci radi...

    Zavrieť