23 – Odstranenie / uloženie kreditnej karty z AliPay – Aliexpress


7. Alipay administrácia

Teraz už by to mala byť rýchlovka 🙂 Tú najhoršiu vyplňovačku máte za sebou 🙂 Dostali sme sa totiž na krok, kde môžete zmazať svoju kreditnú kartu zo systému Alipay. Kliknite na koliesko, kde ukazuje šípka (Manage your cards).

 

23 - Odstranenie kreditnej karty z AliPay - Aliexpress

 

8. Zmazanie platobnej karty zo systému Alipay

Kliknite na Remove v pravej časti obrazovky a následne potvrďte opäť kliknutím na Remove. Karta je úspešne odstranená. Pre Vás to znamená to, že budete pri platení na Aliexpress zadávať pri každej objednávke číslo Vašej kreditnej karty. Ak by ste chceli kreditnú kartu uložiť, tak Vám to Aliexpress vždy ponúka a stačí kliknúť na save card. Ak by ste ju chceli opäť zrušiť, tak už nemusíte prechádzať týmto zložitým procesom overovania totožnosti, ale stačí sa len do Alipay prihlásiť a kliknúť na remove.

 

23 - Odstranenie kreditnej karty z AliPay - Aliexpress

 

Dúfam, že som Vám týmto návodom pomohla 🙂 A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1000 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

Bezproblémové nakupovanie Vám praje

Lucinka 🙂

 

 

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2 32 thoughts on “23 – Odstranenie / uloženie kreditnej karty z AliPay – Aliexpress”


  1. […] Ďalšou možnosťou, ako získať kupón je registrácie Alipay . Za registráciu do Alipay medzi 24. 11. a 30. 11. získate $ 6 kupón, ktorý môžete použiť na objednávky na $ 30. Aliexpress ponúka 200 kupónov za hodinu, ktoré môžete tiež získať. Ako iste viete, tak platba na Alipay je bezpečná a chráni Vaše objednávky v prípade problémov 100% kompenzáciou v prípade problémov. Otvoriť účet a získať kupón môžete tu. Ak by ste chceli kartu z AliPay odstrániť, tak to môžete kedykoľvek urobiť pomocou tohoto návodu. […]


Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
Xiaomi Power Banky z Aliexpress
Power Banky Xiaomi Mi z Aliexpress

V poslednej dobe sa rozmohlo používať externé batérie alebo power banky. Sú používané na nabíjaniu telefónu, keď ste ďaleko od...

Zavrieť