11 – Ako si pridať tovar do zoznamu prianí (Wish List) na Aliexpress

Autor: Slovensky Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (875 hlasov, priemer: 4,80 z 5)

Loading...

Ako funguje Wish list? Po pridaní tovaru do tohto zoznamu už nemusíte ďalej vyhľadávať tovar, ktorý sa Vám páči. Je to niečo ako zoznam želaní. Veľkou výhodou a hlavným dôvodom vytvorenia tohto videa je práve to, že Aliexpress za Vás sleduje vývoj ceny u Vami vybranej položky.  Položku ale musíte mať vo svojom liste želaní (Wish List).

Vytvorenie zoznamu želaní Wish list

Cez hlavnú stránku sa dostanete do záložky Wishlist. Po ľavej strane máte panel, kde kliknete na Create a Wish List.

Jak pridat zbozi do wish listu 2

Do políčka List name napíše názov svojho nového wishlistu napr. Darčeky. Vyberiete si, či si prajete, aby bol wishlist verejný (Public) alebo súkromný (Private). Verejný wishlist je otvorený pre všetkých užívateľov a môžete ho aj zdieľať. Súkromný wishlist je len a len pre Vás, takže si tam môžete pridávať čokoľvek. Samozrejme si môžete nastaviť všetky Wishlisty na súkromné. Tým sa dostávam aj k tomu, že je tu možnosť vytvárania viac Wishlistov. Nastavenie súkromia môžete neskôr zmeniť cez tlačidlo Edit list v pravom hornom rohu v sekcii Wishlist.

Jak si pridat zbozi do Wish Listu na Aliexpress

Ďalšou možnosťou ako vytvoriť nový zoznam želaní je už počas vyberania produktu, keď kliknete na Add to Wish List (pridať tovar do zoznamu prianí). Buď si vyberiete, že chcete daný tovar pridať do už vytvorených wish listov alebo si vytvoríte úplne nový. Pozrieť sa na uložený tovar môžete zase cez záložku Wish List v hlavnom menu Aliexpress.

Jak pridat zbozi do wish list

Pokračujte v čítaní tohoto článku a na stránke 2 sa dozviete ako sledovat zľavnený tovar, ako zdieľať Wish list a ďalšie…


Stránky: 1 2


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Oplatí se nakupit Aliexpress 11.11.2021 cina
    Oplatí sa nakupovať na Aliexpress 11.11.2021? Pravda, mýty, otázky

    Tento článok sme vytvorili kvôli mýtom, ktoré šíria neskúsení nakupujúci na sociálnych sieťach. Čítajte tento článok do konca, ak chcete...

    Zavrieť