Všetko o akcii 29.3. 2016 na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (134 hlasov, priemer: 5,00 z 5)
Loading...

Aliexpress oslavuje 6. výročie predaja! K tejto oslave prichystal rôzne akcie a bude rozdávať milióny amerických dolárov v hodnote kupónov. Všetko okolo Aliexpress výročia sa bude odohravať na mobilnú aplikáciu. Aby Vám všetky zľavy a kupóny fungovali v poriadku, tak je nutné mať novú verziu (4.8.3.) Mobilné aplikácie Aliexpress. Pre jej nainštalovanie kliknite na príslušné tlačidlo podľa toho, aký máte operačný systém v mobile.

 

Android-tr CR                                                        appStoreBadgeCR

Kedy a čo sa bude diať na Aliexpress aplikáciu

Tu nájdete stručný prehľad o pripravovaných akciách. Pokiaľ Vás niečo zaujalo, stačí kliknúť na názov podujatia nižšie a automaticky budete presmerovaní na Aliexpress.

29.3. na ALiexpress

Párty začíná od 14.3.-28.3.

Staň sa tvárou Aliexpress – vložte svoju fotografiu a vyhrajte kupón na 100 USD. Vyhráva ten, kto bude mať najviac „páči sa mi“. A ak budete prvý človek, ktorý vloží fotku z našej krajiny, tak vyhráte automaticky 10 USD kupón. Pre pridanie fotky na mobile kliknite  tu. Pozrite sa na podmienky Aliexpress.

Noví používatelia aplikácie – tí, ktorí ešte na mobilnú aplikáciu nenakupovali, tak budú mať možnosť vyhrať kupóny v celkovej hodnote 15 USD. Kedy a v akej hodnote musíte kupóny využiť nájdete v podmienkach Aliexpress.

Buďte pripravení 21.3.-28.3.

Tajný kód – vyberte si jeden z kupónov, ktorý by ste chceli z tajných kódov a vložte ho do vyhľadávacieho okna. Potom otvorte „balíček“ a uvidíte, čo ste vyhrali. Kódy sa menia každé 4 hodiny. Kto skôr príde, ten skôr berie. Podmienky k danej akcii sú tu.

Freebies – freebies sú produkty, ktoré môžete vyhrať doslova ZADARMO. Do súťaže sa zapojíte, keď si vybraný tovar kúpite za 0,01 USD. Pozrite sa, čo je v dnešnej ponuke.

Akčný tovar – už teraz vidíte, ktorý tovar bude v akcii 29.3.2016. Môžete si dať priamo vyfiltrovať Anniversary Sale.

Kupóny – k dispozícii budú rôzne kupóny, ktoré nájdete vo svojej mobilnej aplikácii Aliexpress

Hranie hier – na Aliexpress je k dispozícii niekoľko hier. Hraním získavate mince, ktoré si potom vymeníte za kupóny. Raz si môžete zahrať aj na počítači. Zvyšok opäť iba na mobilnej aplikácii.

Akcia začína 29.3.

Predaj začína – akčný tovar je len na mobilnú aplikáciu Aliexpress

Zľavy na vybraný značkový tovar

Flash Deals – opäť len pre mobilnú aplikáciu. Tovar je vo Flash Deals iba niekoľko hodín a len obmedzené množstvo.

Ak máte ďalšie otázky, tak je určite napíšte do diskusie na www.AliRecenze.cz. Určite Vám radíme pozrieť sa na detailný článok o mobilnej aplikácii Aliexpress. Na stránke AliRecenze.cz, ďalej nájdete recenzie na tovar v slovenskom jazyku. Pre ďalšie super tipy o nakupovaní na Aliexpress a reálne fotky sa pozrite na FB stránka Ali – Reálne fotky. Ak hľadáte overené predávajúci a produkty, tak tie nájdete na www.Slovenskyali.sk. Ďalej by Vás mohol zaujímať návod na Predĺženie ochrannej doby na Aliexpress alebo článok Dekoratívna kozmetika z Aliexpress.






Aliexpress SK 29.3.
Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky