Tipy na Vianoce 2018 z Aliexpress

Autor: Danka Wawreková
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: 3 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (791 hlasov, priemer: 4,70 z 5)

Loading...

Riešiť Vianoce v októbri? Áno, nákupy na Aliexpress sa s blížiacimi sviatkami môžu stať nepríjemnou záležitosťou – veľa objednávok spôsobuje problémy predajcom, ale aj čínskej a slovenskej pošte. Ak si teda nákupy chcete aj naďalej užívať a zbytočne sa nestresovať, október je najlepší čas na vianočné nákupy. Odporúčam nakúpiť do konca októbra, maximálne do polovice novembra, aby ste objednaný tovar naozaj dostali do Vianoc a aby nebolo pod vianočným stromčekom prázdno.

Každý rok riešim rovnaký problém – čo a komu. Som zástancom praktických darčekov – teda takých, ktoré obdarovaný naozaj využije a bude sa z nich tešiť. Ak riešite rovnaký problém, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi!

Pre mamku:

Mamy sú naše všetko. Chceme ich potešiť asi najviac, no zároveň je to aj najväčšia výzva. Naše mamy majú skoro všetko a zásadne nič nechcú. Čím ich teda potešiť? Napriklad nejakou peknou šálou.

Vecami na pečenie a varenie. Ak vaša mama pečie a varí  – rozhodne jej čokoľvek do kuchyne príde vhod. Či sú to nové vianočné vykrajovačky, silikónové formy rôznych tvarov alebo praktické „blbosti“ do kuchyne.

Mamy sa určite potešia aj drobnostiam do domácnosti. Potešiť ich môžte – praktickým držiakom špáradiel alebo vatových tyčiniek do ušítuto. Perfektným čističom hrncov alebo krásnymi tulipánmi.

Tipy na Vianoce 2015 z Aliexpress


Pre otca:

S otcami je to ešte ťažšie. Aliexpress ale ponúka darček naozaj pre každého. Je váš otec fajčiar? Skúste mu pohľadať nový zapaľovač do zbierky, tento zaujal mňa. Ak vás ale žiaden neoslovil, skúste pohľadať darček v popoľníkoch. Hodinky či tašky sú tiež vítaným darčekom.

Tipy na Vianoce 2015 z Aliexpress


Pre súrodencov:

Súrodenci sú tu stále pre nás. Poznáme ich najlepšie a väčšinou vieme, čo si tajne prajú. Ak je váš brat vášnivým hráčom, Aliexpress bude pre vás raj. Či sú to tričká s hernou tématikou, rôzne zberateľské drobnosti alebo plagáty. Pre sestru určite vyberiete niečo z oblečenia alebo bižutérie.

Tipy na Vianoce 2015 z Aliexpress

 


★ Máte už tento skvelý doplnok?

Určite si nainštalujte doplnok do prehliadača Aliexpress Superstar, ktorý Vám uľahčí nakupovanie na Aliexpress. Viac si môžete prečítať v článku 39. História a porovnávač cien na Aliexpress.

 

Pre kamarátov:

Kamaráti, kamarátky, najlepší priatelia a priateľky. Zadajte kľúčové slovo toho čo hľadáte a vyberajte. Moje kamošky poteším čímkoľvek so žabami, lienkami, levanduľou. Oni ma zas potešia sobmi či ponožkami. A čím potešíte svojich priateľov vy?

Tipy na Vianocne darceky pre surodencov


Pre partnerov:

Kupovať darčeky pre priateľov a manželov pokladám za to najľahšie. Žijete s nimi, viete čo potrebujú alebo si tajne želajú, prípadne čo tajne chcete, aby mali. Môj priateľ miluje grilovanie a tento rok mu chcem kúpiť zásteru, aby pri grile vyzeral ešte lepšie! Milujem pečenie a priateľ to dobre vie. Takže som mu dala zoznam toho, čo by som rada mala vo svojej kuchyni. Čo z toho vyberie je už na ňom, ale ja viem, že to rozhodne bude niečo čo sa mi bude páčiť. Doporučujem aj tieto mikiny pre páry 🙂

Vianočné nákupy na Aliexpress


Pre deti:

Minulý rok boli veľmi populárnymi darčekmi pre dievčatá postavičky a šaty z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Pre chlapcov to bolo lego a postavičky z rozprávky Minions. Pre malé deti môžte vyberať z rôznych doplnkov na fotenie, príjemných plyšových hračiek alebo capačiek.

Vianočné nákupy na Aliexpress

 

Článok: LEGO vs DUPLO, LEPIN nebo DECOOL z Aliexpress

 

Aliexpress toho ponúka naozaj veľa. Ak teda chcete potešiť svojich priateľov, rodinu a ušetriť pár eur, Aliexpress je dobrá voľba. Čím skôr začnete riešiť vianočné prekvapenia, tým skôr budete mať čas na užívanie si vianočného obdobia.

 • A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich.
 • Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂
 • Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk .
 • A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplnkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 Ak máte vlastné inšpirácie na vianočné darčeky, kľudne sa s nami podeľte! Ďalší článok bude o vianočnom pečení a verím, že potešíme nejednu gazdinku.

Danka Wawreková


Počet komentárov: 3Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  Kupony na Aliexpress zlavove SK Final
  28 – Ako fungujú zľavové kupóny na Aliexpress

  Ak nakupujete na Aliexpress, tak ste už ušetrili veľa peňazí. Vďaka našim návodom sa viete vyhnúť podvodníkom na Aliexpress a...

  Zavrieť