Swarovski šperky – náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene

Autor: Slovenský Aliexpress
sobota, 28 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (6 284 hlasov, priemer: 4,98 z 5)
Loading...

Swarovski je luxusná značka, ktorá vyrába produkty z brúseného kryštálu. Vlastní ju Daniel Swarovski. Značka bola založená v roku 1895 a sídli vo Wattens (Rakúsko). Má viac ako 120 rokov skúseností s brúsením kryštálu na šperky ako aj pre módny priemysel. Zakúpenie si Swarovski, znamená zakúpenie si šperkov zo širokého sortimentu. Sú známe tým, že majú množstvo katalógov s výrobkami vo vysokej kvalite.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<


Návod na nákup prsteňov, náušníc, náhrdelníkov a náramkov v Swarovski štýle 

 

Každý jeden šperk nižšie vás presvedčí o tom, aké nádherné sú Swarovski šperky. Vzhľadom na ich vysokú cenu, však možno budete radšej chcieť lacnejšie šperky v Swarovski štýle. Nemáme na mysli Swarovski predajňu, na ALiExpresse totiž nenájdete výrobky tejto rakúskej značky. Môžete tu však nájsť kopec náramkov, prsteňov, náušníc a náhrdelníkov.

Môžete tu nájsť krásne kúsky, ale kvalitu každého šperku a kryštálu v každom čínskom obchode treba skontrolovať. Nečakajte, že nájdete rovnakú kvalitu, akú majú originály od Swarovski. Aby ste našli najlepšiu kvalitu, prevedieme vás obchodmi s dobrou reputáciou a nájdeme šperky v štýle Swarovski na AliExpresse. Je skvelé, že tu môžete nájsť kopec šperkov za oveľa nižšiu cenu ako originálne značkové produkty.


Prečo by som si mal/-a kúpiť šperky na AliExpresse?

Netreba zdôrazňovať, že je to práve kvôli cene. Väčšina šperkov vyrobených v Číne (nie repliky) sú super lacné v porovnaní so Swarovski šperkami. Hoci sú lacné, majú úžasné recenzie. Podľa zákazníkov sú skoro rovnako dobré ako originály. Swarovski je jedna z najdrahších značiek šperkov na svete. Ak chcete získať náhrdelník alebo náramok v štýle Swarovski za 10/20€ tak AliExpress je pre vás to správne miesto. Nezabúdajte, že originálne Swarovski náhrdelníky a náušnice nedostanete za menej ako 100€, nehovoriac o zlatých a strieborných náušniciach.

swarovski

 


Ako nájsť lacné prstene podobné Swarovski

Jedny z najviac hľadaných šperkov na Aliexpress sú prstene. Prečo? Pretože originály sú super drahé a AliExpress ich ponúka oveľa lacnejšie. Je niekoľko spôsobov, ako nájsť takéto druhy šperkov na platform. Jediné, čo musíte urobiť je zadať swarovského prstene, swa kryštálové prstene alebo rakúske kryštálové prstene do vyhľadávania.

DȎLEŽITÉ: Nezabúdajte, že šperky, ktoré nájdete na AliExpresse nie sú originálne Swarovski šperky a ani ich repliky. Sú to doplnky vyrobené čínskymi značkami inšpirované Swarovski šperkami. Hoci sa odvolávajú na túto značku, je to ako nazývať všetky vreckovky Kleenex.

 


Náušnice a náhrdelníky na AliExpresse

Ďalší, často vyhľadávaný produkt na AliExpresse sú náušnice v Swarovski štýle. Na platformách môžete nájsť širokú škálu náušníc. Použite jedno z nasledujúcich kľúčových slov na vyhľadanie tisícov modelov: swa kryštálové náušnice alebo rakúske kryštálové náušnice.

Hľadáte náhrdelníky? Navštívte tento link a nájdite najlepšie ceny a modely. Sú tu úžasné kúsky, ale PONÁHĽAJTE SA, rýchlo sa míňajú. Aby ste zabránili akýmkoľvek problémom s veľkosťami náhrdelníkov, pozrite si nasledujúci obrázok. V prípade nejasností môžete vždy kontaktovať obchodníkov priamo, zvyčajne odpovedajú veľmi rýchlo a sú veľmi nápomocní.

 

swarovski obvod


Majú náramky v štýle Swarovski?

Samozrejme, že majú. Podobne ako prstene, náušnice a náhrdelníky tu môžete tiež nájsť lacné kryštálové náramky podobné originálnym Swarovski. Tu sú kľúčové slová, ktoré môžete použiť na ich vyhľadanie, alebo čo je najrýchlejšie: kliknite na linky

Na rozdiel od prsteňov a náhrdelníkov, náramky nie sú vyrábané v rozdielnych veľkostiach. Jedna veľkosť pasuje všetkým.


Môžem veriť karátom zlata alebo percentám striebra, ktoré uvádzajú čínski obchodníci?

Ako už možno viete, zlato sa meria v karátoch. Je to slovo, ktoré sa používa na označenie množstva perál a drahých kameňov, ako aj stupňov čistoty kovu. Na druhej strane, striebro sa meria v číslach. V skutočnosti sa meria v tisícinách a zvyčajne sa uvádza 3 číslami. Karáty sa zvyčajne uvádzajú 2 číslami (14, 24 karátov, atď.)

Keď si kupujete šperk v Swarovski štýle, určite si pozrite koľko karátov alebo čísel výrobcovia uvádzajú. Obchodníci zvyčajne neklamú, ale dajte si pozor a rozhodujte sa podľa ceny.

Pamätajte si, že keď si kupujete originálny Swarovski výrobok, čínski obchodníci by vám mali dať certifikát. V ňom sa uvádza špecifikácia výrobku a ktorý zaisťuje jeho kvalitu a hodnovernosť.

Ak je v certifikáte uvedené, že výrobok má X karátov, môžete tomu veriť. Obchodníci nemajú dôvod klamať a ak tak urobia, môžu byť potrestaní AliExpressom. Ak aj dostanete falošný výrobok, alebo taký, ktorý nespĺňa uvedené hodnoty, ste chránení. Jediné čo musíte urobiť, je napísať žiadosť a budú vám musieť zaplatiť dvojnásobnú cenu, ktorú ste pôvodne zaplatili. Vždy čítajte komentáre zákazníkov o výrobku. To vám pomôže urobiť si lepší názor na kvalitu výrobku a pomôže predísť problémom pri nákupe.

 

certifikat swarovski

 

 


Žiadne problémy s clom alebo prepravou

Vďaka tomu, že ide o malé produkty, ktoré zvyčajne vážia málo, pravdepodobne nebudete mať žiadny problém s doručením vášho produktu. Ďalšia dôležitá vec je, že väčšina obchodov si neúčtuje peniaze navyše za poštovné. Váš produkt bude ešte lacnejší, ako možno očakávate od produktu z Číny.

 


Najlepší predajcovia šperkov v Swarovski štýle na AliExpresse

Nakoniec sa poďme pozrieť na najlepšie hodnotené obchody na AliExpresse. Môžete si kúpiť veci z týchto obchodov a nemusíte sa ničoho obávať. Jediné, čo musíte urobiť je počkať si na doručenie vašich šperkov. Kliknite na ktorýkoľvek z nich a pozrite si katalógy. Všetky tri z nich majú viac ako 2000 referencií. Je to dosť na to, aby ste mohli nájsť presne to, čo hľadáte.

 


Ako zabrániť problémom s veľkosťami pri šperkoch

Dostali sme kopec otázok ohľadom čínskych veľkostí. Uistite sa, že skontrolujete každý jeden produkt, čínski predavači zvyčajne poskytujú tabuľku s rozmermi pre každú veľkosť. Ako vidíte na obrázku, sú tu rozmery pre krajiny ako Francúzsko, Veľká Británia alebo USA.

 

swarovski velkosti

 

 


Rada na koniec

Existuje tisíce referencií, takže sa uistite, že prefiltrujete výsledky podľa ceny, originality a hodnotení. Toto je najlepší spôsob, ako zabezpečiť, že dostanete produkt z dobre hodnoteného obchodu, ktorý je obľúbený medzi zákazníkmi.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    stavy
    35 – Čo znamenajú rôzne stavy objednávok na Aliexpress

    Nakupovanie na Aliexpress je doslova hračka. Stačí ak sa riadite našimi návodmi a rozumiete všetkým pojmom, ktoré Aliexpress používa. Každá...

    Zavrieť