Pokémon GO na Aliexpress – 11 TOP doporučení

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 27 septembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (458 hlasov, priemer: 5,00 z 5)

Loading...

Pokémon si pamätám ako hru môjho detstva, ale to ešte neboli rozšírené mobilné telefóny, GPS a virtuálny svet. Bola to naozajstná Pokémon mánia, ale v určitých obmedzeniach. Ako vidíte, tak Pokémon je opäť späť a v modernom prevedení. Viete, čo vlastne to slovo Pokémon znamená? Pokémoni pochádzaju z Japonska – Poketto Monsutá – vreckové príšerky, v angličtine Pocket Monsters. Prvú hru publikovala spoločnosť Nintendo pre Game Boy. Dnes si hru môžete stiahnuť na mobilné telefóny s operačným systémom Androind alebo iOS. Na tejto hre sa mi najviac páči, že to ľudí núti ísť von. Áno, stále sa pozerajú do mobilu, ale aspoň nesedia doma. Táto hra Vás naozaj zdvihne zo stoličky, takže je to taká fitness aplikácia. Tiež odporúčam chytať Pokémonov v skupine alebo aspoň v dvojici. Zoznámite sa a je to aj väčšia zábava. Článok čítajte až do konca, pretože máme pre Vás super tipy na vyhľadávanie ďalších vecí v štýle Pokémon!

Čo potrebujete, aby ste mohli hrať Pokémon Go?

Ak si chcete túto hru tiež vyskúšať, tak si ju stiahnite do svojho telefónu alebo tabletu a môžete začať. Tu je zoznam najdôležitejších vecí, ktoré k tejto hre potrebujete.

 1. mobilný telefón alebo tablet
 2. nabitú batériu a zdroj napájania – bude sa Vám hodiť tento článok Power bankách z Aliexpress, pretože hra žerie veľa energie.
 3. GPS signál
 4. stabilný internet
 5. čas

Sada pre fanúšikov Pokémon Go

A ako správny fanúšikovia tejto hry, by ste mali mať aj poriadnu výbavu. Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov, ktoré by Vám doma nemali chýbať. A ak ste náhodou tejto hre neprepadli, ale Vaši kamaráti áno, tak sa môžete inšpirovať a kúpiť im originálny darček.

Tričko v štýle Pokémonov

Keď už ste sa vydali na lov, tak sa k tomu aj štýlovo oblečte. Na Aliexpress je veľký výber dámskych aj pánskych tričiek s touto témou. Nájdete tam tričká s vtipnými nápismi a pre dievčatá aj niečo sexy. Pozrite sa na ponuku tričiek.

pokemon go tricko damske aliexpress             pokemon go tricko panske aliexpress

 

Retiazka alebo kľúčenka

Svoju sadu doplnkov môžete obohatiť o retiazku s príveskom Pokémon Go. Páni si môžu zaobstarať kľúčenku s rovnakým vzorom. Na Aliexpress nájdete aj iné vzory.

klicenka retizek pokemon go aliexpress            klicenka retizek pokemon go aliexpress 2

 

Pokémon Ball – hračka s prekvapením

Táto hračka poteší deti, aj keď Pokémon Go nehrajú. Je totiž podobná Kinder vajíčku, ale bez čokolády. Takže taká diétne podoba Kinder vajíčka 🙂 Vyberte si z ponuky Pokémon loptičiek na Aliexpress. Nájdete tam rôzne farby s rôznymi Pokémonov, stačí si len vybrať.

pokemon go ball aliexpress 2            pokemon go ball aliexpress 3 

 

Kšilkovky

Tieto šiltovky majú originálne výšivky a potlače, takže z nich bude mať radosť každý Pokémonový maniak. Pozrite sa na širokú ponuku šiltoviek na Aliexpress. Napr túto super šiltovku môžete mať z Aliexpress za 2,99 € vrátane poštovného.

 


ksiltovky pokemon go aliexpress                     ksiltovky pokemon go aliexpress 2

Pokračujte v článku na stránke 2, kde sú ďalšie super tipy pre Pokémon Go …


Stránky: 1 2 3


Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  16 zmrazena objednavka Aliexpress CA SA
  16 – Čo znamená zmrazená objednávka na Aliexpress (Frozen order)

  V tomto videu sa dozviete, čo znamená zmrazená objednávka Frozen order na Aliexpress. Zmrazená objednávka To, že Vám bola zmrazená objednávka...

  Zavrieť