Najpredávanejšie dámske bundy z Aliexpress


3. Trojštvrťová bunda s kapucňou

Ďalšiou športovo-elegantnou bundou je táto trojštvrťová bunda s kapucňou. Pokiaľ ju doplníte čižmami na podpätku a peknou kabelkou, tak je vhodná do práce alebo na rande. Keď si však vezmete džínsy, tenisky a batoh, môžete vyraziť napríklad na prechádzku do parku. Ak ste zmrzlíci, tak určite oceníte dlhé návleky na ruky, ktoré sú súčasťou bundičky. Takže nevadí, keď doma zabudnete rukavice. Navyše sú tieto rukávy vhodné aj pre používanie dotykových telefónov v zime.

Kúpiť si môžete tu

Fotografie od predajcu

zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-3   zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-3

Reálne fotografie

Farebný výber je naozaj veľký. Podľa reálnych fotografií vidíte, že sú farby naozaj krásne. Odtiene zodpovedajú fotografiám predajcu. Táto bunda má skvelé hodnotenie. Na čo si musíte dať pozor je výber veľkosti. Ak ste vyššej postavy približne 175 cm, tak si určite objednajte XXXL. Ak si nie ste istá, tak kontaktujte predajcu.

zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-5g  zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-5a

 zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-5c  zimni-bunda-damska-aliexpress-parka-5f

4. Prešívaná bunda s kapucňou

U tohto predajcu si bundu objednalo zatiaľ 7655 ľudí. Patrí medzi jedny z najpredávanejších a to hlavne kvôli jej priaznivej cene. V súčasnej dobe ju môžete kúpiť za 8,46 EUR. Predajca ju má v ponuke v 5-tich farbách, a to v čiernej, modrej, hnedej, zelenej a červenej. Túto bundu odporúčame skôr slečnám menšej postavy. Bundu si môžete síce objednať aj vo veľkosti XL, ale určite nezodpovedá európskej veľkosti XL.

Kúpiť si  môžete tu

Fotografie od predejcu

zimni-bunda-damska-aliexpress-zelena   zimni-bunda-damska-aliexpress

Reálne fotografie

Vo feedbacku nájdete veľa reálnych fotografií. Možno Vás to prekvapí, ale túto bundu objednávajú mamičky aj pre väčšie deti. Takže sa môžete nechať inšpirovať a objednať si napríklad rovnakú bundu s Vašou milou dcérkou.

zimni-bunda-damska-aliexpress-0aaa    zimni-bunda-damska-aliexpress-0aa

zimni-bunda-damska-aliexpress-0a   zimni-bunda-damska-aliexpress-0aaaa

Odporúčame si tiež prečítať článok  Adidas Superstar módne tenisky z Aliexpress alebo Calvin Klein spodné prádlo pre mužov a ženy.

A aby pre Vás bolo nakupovanie na Aliexpress čo najjednoduchšie, tak odporúčame stránky www.AliRecenze.cz . Môžete tam pridávať recenzie na tovar zakúpený na Aliexpress . Už teraz tam nájdete cez 1700 recenzií od ostatných nakupujúcich. Ďalej je tu pre Vás pripravená rozsiahla diskusia o Aliexpress. Nemusíte sa báť na čokoľvek opýtať 🙂 Ak hľadáte overených predávajúcich a tovar, tak tie nájdete v sekcii produkty na www.SlovenskyAli.sk . Pre ďalšie super tipy a vychytávky o nakupovaní na Aliexpress sa pridajte na FB stránku Aliexpress – reálne fotky & Inspiration. A ak Vám nesadla veľkosť objednaného oblečenia alebo ste si iba objednali väčšie balenie doplňkov do domu, tak ich predajte na Aliexpress BAZARU na stránke www.AliManiacky.sk.

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača


Stránky: 1 2One thought on “Najpredávanejšie dámske bundy z Aliexpress”Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny