Kamera do auta z Aliexpress – porovnanie

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (5 469 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

Koľkokrát už sa vám stalo, že ste sa pri autonehode nepohodli s druhou stranou. Alebo, že ste za to nemohli a neboli tam žiadni svedkovia? Mne už raz áno a tak som kúpil kameru do auta. V dnešnej dobe ju začína používať čím ďalej viac ľudí. Ak sa jazdením živíte, je to už samozrejmosť mať ju v aute.

Vybral som pre vás lacné kamery z Aliexpress, ktoré natáčajú kvalitne a ich záznam môžete použiť pri riešení rôznych situácií.


Kamera GT300 z Aliexpress

Toto je malá kamera do auta, ktorá natáča v rozlíšení HD a zorný uhol  je 100 °. Natáčanie funguje tak, že keď zapojíte nabíjačku do zapaľovača, automaticky sa zapne a začne natáčať. Kamera má v sebe zabudovanú malú batériu, ktorá však neslúži na natáčanie, len na uloženie videa. Kamera disponuje vstupmi a výstupmi mini USB, mini HDMI a AV out. Video natáča v AVI, MJPG a ukladá sa na kartu maximálne 32GB s class 10. Menu je v angličtine a ďalších svetových jazykoch na obrazovke o veľkosti 2 palcov. Kamera GT300 sa dá kúpiť v dvoch farebných variantách, a to je čierna a modrá. Ak hľadáte lacnú a dobrú kameru do auta, táto je priamo pre vás.

 

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru do auta

 

Video recenzia


 

Kamera G30

Kamera do auta G30 je o trošku väčšia ako GT300, ale to nie je na škodu. V balení je kamera, držiak do auta a auto nabíjačka. Natáča tiež v HD rozlíšení a uhol pohľadu má 140 °. Vstupy a výstupy sú mini USB, mini HDMI a AV out. Záznam kamery je ostrejší ako na kamere GT300, avšak má chladnejšie farby. Inak je skoro všetko rovnaké. V oboch kamerách je zabudovaný mikrofón, ktorý nahráva k videu zvuk. Zvuk sa dá rýchlo vypnúť jedným tlačidlom. V kamere nájdete rôzne nastavenia ako je napr. dĺžka záznamu či cyklické nahrávanie a mazanie záznamu. Jediné, čo mi na kamere nefungovalo, je zamknutie záznamu. Inak túto kameru tiež odporúčam.

 

Foto:

Odkaz:

Odkaz na Kameru G30

Kamera K6000 – neodporúčam

Vyberal som kamery, ktoré stoja okolo 15 dolárov. Túto kameru som zaplatil za 18 dolárov a natáča naozaj hrozne! Nenahráva vo formáte HD a nemá ani HDMI port, takže som ju reklamoval – otvoril spor. S touto kamerou som mal už skúsenosti asi pred rokom, keď som ju kúpil za 8 dolárov. Kvalitatívne tejto cene zodpovedá. Ak si budete chcieť nejakú silou mocou kúpiť, tak určite tú, ktorá stojí viac ako 25 dolárov. Ešte predajcovi napíšte, či natáča v HD rozlíšení. Prečo si ale kupovať tak drahú kameru, keď si môžete kúpiť kamery G30 a GT300 oveľa lacnejšie než je táto. Túto kameru K6000 vám rozhodne neodporúčam kupovať.

 

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru

Záver

Kúpu kamery určite zvážte, nebudete ľutovať. Je to dobrá vec, keď vás niekto bude vybrzďovat, vytláčať, alebo keď vás niekto ťukne a ujde. Záznam môžete použiť na poisťovne alebo na políciu SR. Nebojte sa kupovať veci z Číny a prípadne ich reklamovať. Nákupy sú oveľa lacnejšie a určite sa oplatí. Ak chcete odoberať aktuálne videá vecí z Číny určite potvrďte odber na YT kanáli Ali Recenze YT. Ak sa vám tento článok páčil, určite ho zdieľajte. Teším sa na vás u ďalšieho článku o vychytávkach do auta z Aliexpress.Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Nakupy ALiexpress
    4-krát ÁNO pre nákupy na Aliexpress

    Ak si ešte stále nie ste istí, či vyskúšať nákupy na Aliexpress, neprestávajte čítať. Dnes si napíšeme prečo sa vlastne...

    Zavrieť