Kamera do auta z Aliexpress – porovnanie

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (5 469 hlasov, priemer: 4,99 z 5)
Loading...

Koľkokrát už sa vám stalo, že ste sa pri autonehode nepohodli s druhou stranou. Alebo, že ste za to nemohli a neboli tam žiadni svedkovia? Mne už raz áno a tak som kúpil kameru do auta. V dnešnej dobe ju začína používať čím ďalej viac ľudí. Ak sa jazdením živíte, je to už samozrejmosť mať ju v aute.

Vybral som pre vás lacné kamery z Aliexpress, ktoré natáčajú kvalitne a ich záznam môžete použiť pri riešení rôznych situácií.


Kamera GT300 z Aliexpress

Toto je malá kamera do auta, ktorá natáča v rozlíšení HD a zorný uhol  je 100 °. Natáčanie funguje tak, že keď zapojíte nabíjačku do zapaľovača, automaticky sa zapne a začne natáčať. Kamera má v sebe zabudovanú malú batériu, ktorá však neslúži na natáčanie, len na uloženie videa. Kamera disponuje vstupmi a výstupmi mini USB, mini HDMI a AV out. Video natáča v AVI, MJPG a ukladá sa na kartu maximálne 32GB s class 10. Menu je v angličtine a ďalších svetových jazykoch na obrazovke o veľkosti 2 palcov. Kamera GT300 sa dá kúpiť v dvoch farebných variantách, a to je čierna a modrá. Ak hľadáte lacnú a dobrú kameru do auta, táto je priamo pre vás.

 

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru do auta

 

Video recenzia


 

Kamera G30

Kamera do auta G30 je o trošku väčšia ako GT300, ale to nie je na škodu. V balení je kamera, držiak do auta a auto nabíjačka. Natáča tiež v HD rozlíšení a uhol pohľadu má 140 °. Vstupy a výstupy sú mini USB, mini HDMI a AV out. Záznam kamery je ostrejší ako na kamere GT300, avšak má chladnejšie farby. Inak je skoro všetko rovnaké. V oboch kamerách je zabudovaný mikrofón, ktorý nahráva k videu zvuk. Zvuk sa dá rýchlo vypnúť jedným tlačidlom. V kamere nájdete rôzne nastavenia ako je napr. dĺžka záznamu či cyklické nahrávanie a mazanie záznamu. Jediné, čo mi na kamere nefungovalo, je zamknutie záznamu. Inak túto kameru tiež odporúčam.

 

Foto:

Odkaz:

Odkaz na Kameru G30

Kamera K6000 – neodporúčam

Vyberal som kamery, ktoré stoja okolo 15 dolárov. Túto kameru som zaplatil za 18 dolárov a natáča naozaj hrozne! Nenahráva vo formáte HD a nemá ani HDMI port, takže som ju reklamoval – otvoril spor. S touto kamerou som mal už skúsenosti asi pred rokom, keď som ju kúpil za 8 dolárov. Kvalitatívne tejto cene zodpovedá. Ak si budete chcieť nejakú silou mocou kúpiť, tak určite tú, ktorá stojí viac ako 25 dolárov. Ešte predajcovi napíšte, či natáča v HD rozlíšení. Prečo si ale kupovať tak drahú kameru, keď si môžete kúpiť kamery G30 a GT300 oveľa lacnejšie než je táto. Túto kameru K6000 vám rozhodne neodporúčam kupovať.

 

Foto:

 

Odkaz:

Odkaz na Kameru

Záver

Kúpu kamery určite zvážte, nebudete ľutovať. Je to dobrá vec, keď vás niekto bude vybrzďovat, vytláčať, alebo keď vás niekto ťukne a ujde. Záznam môžete použiť na poisťovne alebo na políciu SR. Nebojte sa kupovať veci z Číny a prípadne ich reklamovať. Nákupy sú oveľa lacnejšie a určite sa oplatí. Ak chcete odoberať aktuálne videá vecí z Číny určite potvrďte odber na YT kanáli Ali Recenze YT. Ak sa vám tento článok páčil, určite ho zdieľajte. Teším sa na vás u ďalšieho článku o vychytávkach do auta z Aliexpress.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Dekoracie a samolepky na stenu Aliexpress SK
    Dekorácie a samolepky na stenu, toaletu alebo vypínače

    Samolepiek môžete na Aliexpress kúpiť veľa. Napríklad samolepky na stenu, na toaletu, vypínače, samolepky imitujúce tapetu, samolepky na autá a...

    Zavrieť