Gearbest zľavy 11.11.2019 – informácie a tipy k nákupu

Autor: Slovenský Aliexpress
nedeľa, 10 novembra, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (478 hlasov, priemer: 4,92 z 5)
Loading...

O spoločnosti GearBest ste mohli dozvedieť už z našich recenzií o elektronike. S nakupovaním elektroniky na GearBest máme veľmi dobré skúsenosti a preto sme sa rozhodli Vám ukázať zľavy 11.11.2019! V tomto e-shope sa oplatí nakupovať elektroniku po celý rok a 11.11. je to ešte výhodnejšie. Výrobky sú rovnakej kvality ako u nás, ale za oveľa nižšiu cenu. Môžete ušetriť veľmi veľa na jednom výrobku.

Ak by ste si chceli prekontrolovať cenovú histórii u daného výrobku na GearBest, tak použite doplnok do prehliadača s názvom GearBest STAR – Cenová história a kupóny. Vďaka tomuto doplnku uvidíte, aká bola cena produktu napríklad pred mesiacom a aká je teraz. Navyše máte v tomto doplnku k dispozícii aj špeciálne zľavové kupóny, ktoré sa Vám budú pri nakupovaní tiež hodiť.

A teraz sa poďme pozrieť, čo si pre nás GearBest pripravil pre rok 2019!

Časový harmonogram

GearBest si pre svojich zákazníkov pripravil program už od 4.11. až do 11.11.2019 ! Už teraz môžete získavať veľa kupónov a bodov!

Pozrite sa na prehľadný súpis toho, kde môžete získať kupóny a body priamo na GearBest. Tento rok sa z Vás stanú hľadači pokladov. Poklady sú ukryté všade na stránkach GearBest. Stačí sa pohybovať na e-shope, poklad sa zobrazí a stačí na neho len kliknúť. Zatiaľ sme vždy získali nejakú odmenu, či už kupón alebo body.

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale win

 

11.11.2019 budete mať možnosť zatočiť si kolesom šťastia a vyhrať produkty. Preto v tento určite príďte na GearBest a skúste si zatočiť.

Ako môžem využiť GearBest body?

Získavanie bodov na GearBest sa naozaj oplatí. Nie je to ako u našich predajcov, kedy body do nekonečna zbierate, aby ste získali nejakú zľavu.

Vďaka nazbieraným bodom môžete:

 1. Nazbierané body použiť na zníženie ceny produktu
 2. Vymeniť body za kupóny
 3. Vymeniť body za produkt
 4. Vyhrať veľkú cenu

GearBest 11.11.2019 coupons points shopping sale deals

Koľko už máte nazbieraných bodov uvidíte v sekcii My Points. Na detailný popis, ako a za čo získate body sa pozrite priamo na GearBest.

 

body gearbest

 

Čo je to Lucky Bag?

Máte radi prekvapenia? Tak Lucky Bag je pre Vás ako urobený! Je to taký záhadný mešec, v ktorom neviete, čo je zabalené vo vnútri. Obsah Lucky Bag si teda nemôžete vybrať. Ale môžete počítať s tým, že sú vo vnútri len prémiové produkty. Zmyslom Lucky Bag je tiež to, že za neho zaplatíte nižšiu cenu, než je skutočná hodnota produktov vnútri.

 

GearBest Lucky Bags shopping sale 1111

 

Jediné, čo vopred o obsahu mešce viete je kategória daných produktov. Napr. Outdoors, Fitness and Sports.

Inšpirácia

Na GearBest nakupujeme už dlho, takže sme napísali aj veľa recenzií na zakúpený tovar. Najlepšie produkty nájdete na našom webe v kategórii GearBest. Nájdete tam recenzie napr. na robotické vysávače, mobilné telefóny, fén, vreckový projektor, fitness náramky, smart hodinky a ďalšie.

Xiaomi

Ak máte napríklad radi značku Xiaomi, tak tu je odkaz priamo na túto značku a jej akčné produkty.

Veľkou výhodou nakupovanie na GearBest je aj možnosť objednania tovaru z európskeho skladu. A čo to pre vás znamená? Nebudete na objednávku čakať mesiac a nemusíte platiť clo. Z vlastnej skúsenosti máte doma napr. vysávač xiaomi do 10-tich dní službou PPL.Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine  Viac:
  Mini Drony Aliexpress
  Mini Drony z Aliexpress – recenzia a skúsenosti

  Hľadáte hračku pre deti i dospelých? V tomto článku Vám predstavíme tie najlepšie mini drony pre domáce i vonkajšie lietanie....

  Zavrieť