Aktualizácia: Víkendové obchody značkového tovaru na Aliexpress – 50. týždeň

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (9 457 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Čo sú víkendové obchody? Kedy a prečo v nich nakupovať?

 

Aliexpress sprísňuje pravidlá a doslova ruší jeden obchod za druhým, kvôli porušovaniu práv značiek. Predajcovia značkového tovaru hľadajú rôzne cesty, ako predávať značkový tovar cez Aliexpress. Niektorí to robia cez dlhšie trvajúci skryté predaje a ďalší práve cez obchody, ktoré sú otvorené len cez víkend – víkendové obchody. Odkazy aktivujú v piatok a zneaktivnia ich v nedeľu. Keď sa v daný víkend vypredá veľa tovaru, tak predajca obchod uzavrie aj skôr. Takže ak sa Vám niečo páči, tak nakupujte rýchlo.

Pozrite sa na víkendové obchody na tento víkend.

 

Obchod 1 – Kliknite tu na objednanie značkového tovaru z víkendového obchodu Obchod 2 – Kliknite tu na objednanie značkového tovaru z víkendového obchodu Obchod 3 – Kliknite tu na objednanie značkového tovaru z víkendového obchodu Obchod 4 – Kliknite tu na objednanie značkového tovaru z víkendového obchodu Obchod 5 – Kliknite tu na objednanie značkového tovaru z víkendového obchodu

 

Najdete tu aj tieto  značky: NIKE, PUMA, Calvin Klein, Michael Kors, Adidas, BMW, Louis Vuitton, Gucci, Armani, RayBan, Hermes, Converse, YSL, ROLEX a veľa dalších.


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
Calvin Klein – Aliexpress

Zákazníci značky Calvin Klein majú radi pohodlné, módne, ale súčasne sexy oblečenie alebo spodné prádlo. Je to jedna z najznámějších...

Zavrieť