Víkendové obchody značkového tovaru na Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
piatok, 7 december, 2018

Komentáře: 2 komentáre.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (9 459 hlasov, priemer: 4,99z 5)
hodnoceniLoading...

Aliexpress sprísňuje pravidlá a doslova ruší jeden obchod za druhým, kvôli porušovaniu práv značiek. Predajcovia značkového tovaru hľadajú rôzne cesty, ako predávať značkový tovar cez Aliexpress.

 

Čo sú víkendové obchody a prečo v nich nakupovať?

Niektorí predajcovia to robia cez dlhšie trvajúci skryté predaje a ďalšie práve cez víkendové obchody, ktoré sú otvorené len cez víkend. Odkazy predajcovia aktivujú v piatok a zneaktivní je v nedeľu. Keď sa daný víkend vypredá veľa tovaru, tak predajca obchod uzavrie aj skôr. Takže ak sa Vám niečo páči, tak nakupujte rýchlo a nečakajte ani minútu.

 

★ Môžete otvoriť spor

Výhodou víkendového obchodu je, že u objednaného tovaru môžete otvoriť spor. Je to z toho dôvodu, že Aliexpress vidia, čo ste si naozaj objednali. Kdežto ak nakupujete cez skrytý predaj, tak sú tam vidieť napr. len ponožky alebo iný tovar a reklamácie môže zložitejšia.

 

Aké značky víkendový obchod ponúka?

NIKE, PUMA, Calvin Klein, Michael Kors, Adidas, BMW, Louis Vuitton, Gucci, Armani, Ray Ban, Hermes, Converse, YSL, ROLEX, Tous, Desigual, Givenchy, Hermes, BMW, New Balance, Tommy Hilfiger, Zara, Miu Miu, Ralph Lauren, Pandora a mnoho ďalšieho. Každý víkendový obchod je iný, takže ak hľadáte niečo konkrétne, tak si nastavte odoberanie noviniek na túto stránku. Vždy keď sa objaví nový víkendový obchod, tak o tom posielame upozornenia práve cez systém odoberania noviniek cez prehliadači. Postup ako odber noviniek nastaviť vidíte nižšie na obrázku. Zelený zámok nájdete hore v lište Vášho prehliadača.

 

Oznameni-aliexpress-1

 

Aktuálne odkazy na víkendové obchody

V tomto článku Vám budeme pravidelne aktualizovať víkendové obchody, takže sledujte naše stránky alebo majte zapnuté upozornenia. Pre zobrazenie víkendového obchodu stačí kliknúť na farebnú bublinu.

 

VÍKENDOVÝ OBCHOD Č.1

 

Skryté predaje na značkový tovar

Ak ste nestihli nakúpiť vo víkendovom obchode alebo hľadáte ešte iný tovar, tak sa pozrite do galérie skrytých predajov.

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar <<

 

Akú máte skúsenosť s víkendovým obchodom vy? Pridajte vašu skúsenosť do komentára.


Počet komentárov: 2


    • dobry den, vikendovy obchod je aktivny iba 1-3 dni. Vsetko zalezi na predajcovi, ako dlho necha svoj obchod v prevadzke. Aktivne odkazy na vikendove obchody mate v strede tohto clanku. Snazime se ich kazdy tyzden aktualizovat.


Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
vyhladavat na aliexpress
04 – Ako vyhľadávať tovar na Aliexpress – Čína

Už sa viete na Aliexpress zaregistrovať a teraz Váš naučím vyhľadávať . Existujú dve možnosti, ako začať vyhľadávať  tovar na Aliexpress....

Zavrieť