Victoria`s Secret Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (4 579 hlasov, priemer: 4,99z 5)
hodnoceniLoading...

Victoria`s Secret je celosvetovo známou luxusnou značkou. Vznikla v roku 1977 na popud Roya Raymonda. V tej dobe sa totiž nosilo obyčajné spodné prádlo, ktoré nebolo vôbec sexi. A keď už si niektorá žena zaobstarala nejaký lepší kúsok, napr. Tangá, tak to bolo len na špeciálne príležitosti.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Preto Raymond otvoril obchod so sexy bielizňou Victoria`s Secret. Muži už sa nemuseli hanbiť ísť nakúpiť svojej priateľke, manželke, milenca spodnú bielizeň. V obchode sa zákazníci cítili veľmi príjemne. Táto značka je známa aj tým, že pre ňu pracujú tie najlepšie a najluxusnejšie modelky na svete. Každá modelka by sa chcela stať „anjelikom“. Pracujú pre ňu supermodelky ako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell.

Nielen, že je to najznámejšia značka spodnej bielizne, ale môžete si tiež kúpiť dámske oblečenie, parfémy, telové mlieka, kabelky a kozmetiku. Na módnych prehliadkach si môžete všimnú korzetov, vejárov a klobúkov. Fantázia návrhárov sa medze nekladú. Módna prehliadka sa nezaobíde ani bez anjelských krídel, ktoré majú modelky na sebe. Na Aliexpress nájdete krásne kúsky za super ceny. Toto spodná bielizeň úžasne sedí a je jednoducho sexi.

 

 Victoria`s Secret


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadačaOdpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
Aliexpress vs. zlavove portaly
Aliexpress verzus zľavové portály

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí podľahli zľavovým portálom, tento článok je presne pre vás. Cieľom zľavových portálov je ponúknuť ľuďom...

Zavrieť