Tommy Hilfiger Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (5 721 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Tommy Hilfiger založil vlastnú značku v roku 1984, vďaka indickým investorom. Vypracoval sa vďaka svojej píly a originálnym nápadom. Určite mu take pomohlo, keď ho preslávil rapper Snoop Dogg. Ten si totiž vzal košeľu Tommyn Hilfiger do večernej show, kde sa o tejto značne dozvedela ďalšie masa ľudí. Tommy Hilfiger začal tiež opäť spolupracovať s hudobnými hviezdami, napríklad Britney Spears, Lenny Kravitzom alebo Rolling Stones. Nielen, že im navrhoval oblečenie, ale tiež sponzoroval ich koncerty.

Dnes už túto značku poznajú všetci po celom svete. Vyznačuje sa jednoduchosťou, originalitou, eleganciou, pohodlím a typickými farbami ako je červená, modrá a biela. Zákazníci značky Tommy Hilfiger sú manažéri, ale aj študenti alebo športovci. Tommy Hilfiger sa zameriaval skôr na pánske a športové oblečenie, ale začal postupne pridávať aj dámske a detské kolekcie Hilfiger. Táto značka pristane naozaj každému a je veľmi svieža a príjemná. V produktovej ponuke nájdete nielen oblečenie, ale aj hodinky, kabelky, topánky, opasky, peňaženky a ďalšie. Vzor, ktorý Tommy najčastejšie používa sú prúžky. Veľmi populárne sú Tommyho košele a tričká s golierom. Ak zvolíte vhodné doplnky a obuv, tak sa hodí na takmer každú príležitosť.

Ak chcete urobiť radosť svojej žene alebo len sebe, tak si určite kúpte hodinky Tommy Hilfiger. Ciferníky sú robené v rôznych tvaroch a veľkostiach. Originálnym kúskom sú hodinky bez číslic. Tommy Hilfiger razí myšlienku, že nové trendy vznikajú na ulici. Jednoduchosť a jasná rozpoznateľnosť značky z neho urobila svetovo známu osobu.


Aktuálne odkazy Tommy Hilfiger 


 

Viete, že ponuky značkového tovaru sú dostupné iba na obmedzenú dobu? Aliexpress nepodporuje predaj značkového tovaru a tak tieto odkazy rýchlo deaktivuje. Niekedy sú dostupné doslova niekoľko desiatok minút. Ak si ale stihnete tovar objednať, tak už bude len Váš. Preto radíme tovar objednať hneď, ako ho uvidíte v našich tipoch.


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
aliexpress-vianoce-ocka-ocka-darcek-sk
4. diel – Vianočný darček pre otecka z Aliexpress

Oteckovia sú naši prvý muži, ku ktorým vzhliadame a úplne im veríme. Darček pre otecka môže byť vtipný alebo praktický....

Zavrieť