Ray Ban Aliexpress

Autor: Slovenský Aliexpress
utorok, 8 máj, 2018

Komentáře: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (9 855 hlasov, priemer: 4,99z 5)
hodnoceniLoading...

Zaujíma Vás, čo sa práve nosí? Tak to máte určite radi módne doplnky ako sú slnečné okuliare. Štýl slnečných okuliarov sa za posledných 20 rokov veľmi zmenil a pre tento rok budú trendy ešte viac šialenejšie, než v predchádzajúcich rokoch. Čakajú nás extravagantné tvary, farebné sklá a rôzne tvary obrúčok. Takých slnečných okuliarov nájdete na Aliexpress veľké množstvo. V tomto článku sme sa zamerali na slnečné okuliare Ray Ban, ktoré sú stále viac a viac obľúbené. Ray Ban je americký výrobca slnečných a dioptrických okuliarov. Táto značka sa preslávila hlavne vďaka hollywoodskym filmom, v ktorých je nosili hlavní hrdinovia.

 

>> Stránka, kde nájdete aktuálne odkazy na značkový tovar<<

Štýl slnečných okuliarov Ray Ban je proste klasika, ktorá sa hodí ku každému modelu. Je možné, že túto značku poznáte aj pod názvom Aviatorky, inak povedané tradičné okuliare pilotov. Ďalej vyrába modely Wayfarer s hranatými obrúčkami, Clubmaster sa silnejší obrúčkou v hornej časti, Icon s guľatými obrúčkami alebo Highstreed a Active s väčšími sklami. Môžete si ich kúpiť v mnohých rôznych farbách obrúčok s rôzne farebným typom skla.

Na Aliexpress si môžete kúpiť slnečné okuliare vrátane krásneho obalu. Na originálnom puzdre by mala byť uvedená „pečať“ výrobcu s textom ako „100% UV Protection – Ray ban – Sunglasses By Luxottica“.

 

Ray Ban

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadačaOdpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

1. Slovenský Aliexpress - v slovenčine


Viac:
pokemon go hra SK
 Pokémon GO na Aliexpress – 11 TOP doporučení

Pokémon si pamätám ako hru môjho detstva, ale to ešte neboli rozšírené mobilné telefóny, GPS a virtuálny svet. Bola to...

Zavrieť