Ray ban Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (9 855 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Zaujíma Vás, čo sa práve nosí? Tak to máte určite radi módne doplnky ako sú slnečné okuliare. Štýl slnečných okuliarov sa za posledných 20 rokov veľmi zmenil a pre tento rok budú trendy ešte viac šialenejšie, než v predchádzajúcich rokoch. Čakajú nás extravagantné tvary, farebné sklá a rôzne tvary obrúčok. Takých slnečných okuliarov nájdete na Aliexpress veľké množstvo. V tomto článku sme sa zamerali na slnečné okuliare Ray Ban, ktoré sú stále viac a viac obľúbené. Ray Ban je americký výrobca slnečných a dioptrických okuliarov. Táto značka sa preslávila hlavne vďaka hollywoodskym filmom, v ktorých je nosili hlavní hrdinovia.

Štýl slnečných okuliarov Ray Ban je proste klasika, ktorá sa hodí ku každému modelu. Je možné, že túto značku poznáte aj pod názvom Aviatorky, inak povedané tradičné okuliare pilotov. Ďalej vyrába modely Wayfarer s hranatými obrúčkami, Clubmaster sa silnejší obrúčkou v hornej časti, Icon s guľatými obrúčkami alebo Highstreed a Active s väčšími sklami. Môžete si ich kúpiť v mnohých rôznych farbách obrúčok s rôzne farebným typom skla.

Na Aliexpress si môžete kúpiť slnečné okuliare vrátane krásneho obalu. Na originálnom puzdre by mala byť uvedená „pečať“ výrobcu s textom ako „100% UV Protection – Ray ban – Sunglasses By Luxottica“.

 

 

Ray ban


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
darecek-pre-priatelku-aliexpress-vianoce-sk
5. Diel – Darček pre priateľku z Aliexpress

Niekedy sa môže zdať, že výber darčekov pre priateľku, je veľká veda. My dievčatá sme radi, ak si na nás...

Zavrieť