Pandora Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (14 567 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Značka Pandora sa v Českej a slovenskom republike stala veľkým fenoménom. Túto značku založil Zlatna v dánskej Kodani. V súčasnej dobe je známa po celom svete, najviac však v Amerike, Austrálii, Kanade a Nemecku. Keď už neviete, čo svojej kamarátke, mamičke, manželke alebo priateľku kúpiť, tak Pandorou nikdy nič nepokazíte. Šperky Pandora sú originálne, jemné a plné emócií. Veľmi obľúbený je náramok, ktorý si môžete zostaviť podľa Vašich obľúbených momentov, miest alebo vecí. Niekto si na náramok kúpi srdiečko, Eiffelovu vežu, psie labku alebo len kamienok v obľúbenej farbe.

 

Pandora hodinky aliexpress

 

Pandora je zameraná na hlbšej emočné vyjadrenie sa. Prívesky, ktoré si navliekate na náramok sa kupujú samostatne, takže stále si môžete nejaký priať na narodeniny, Vianoce alebo k výročiu. Tieto prívesky môžete rozdeliť na korálky, ktoré visí alebo oddeľovača, tie zase rozdeľujú jednotlivé korálky. Ďalej je možné kúpiť klipy, ktoré sa na náramok pripevní a nepohybujúci, môžete si tak náramok rozdeliť na viac častí. Odporúčame tiež dokúpiť bezpečnostná retiazka, ktorý ochráni Váš náramok pred stratou a taktiež Vám uľahčia navliekanie retiazky.

V ponuke má nielen náramky, ale aj náušnice, prstienky, retiazky, prívesky, hodinky a ďalšie.

 

Aktuálne odkazy Pandora


 

 

Viete, že ponuky značkového tovaru sú dostupné iba na obmedzenú dobu? Aliexpress nepodporuje predaj značkového tovaru a tak tieto odkazy rýchlo deaktivuje. Niekedy sú dostupné doslova niekoľko desiatok minút. Ak si ale stihnete tovar objednať, tak už bude len Váš. Preto radíme tovar objednať hneď, ako ho uvidíte v našich tipoch.


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
Výber najlepších predajcov na AliExpress ♛♛♛♛♛

Spomínate, ako sme pre Vás pripravili článok, ako vyhľadať značkový tovar na Aliexpress? Viete, že sa Vám snažíme nakupovanie na...

Zavrieť