GUESS Aliexpress – Aktivné odkazy

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (14 568 hlasov, priemer: 5,00z 5)
Loading...

Každý nás má svoju obľúbenú módnu značku. A ak ste si otvorili tento článok, tak Guess asi patrí medzi Vašich favoritov vo svete módy. Vedeli ste, že sa jedná o americkú módnu spoločnosť? Na Slovensku je prezentovaná ako luxusná značka, ale v niektorých častiach sveta ide o značku strednej triedy. Medzi najdrahšie kolekcie patria Guess by Marciano. Tu môžete očakávať naozaj vyššiu kvalitu a luxus.

Čo všetko si od tejto značky môžete zaobstarať? V ponuke nájdete oblečenie, hodinky, parfémy, šály, šperky, opasky a ďalšie módne doplnky. Nech už si kúpite oblečenie alebo doplnky tejto značky, tak budete mať vo svojom šatníku zaručene zaujímavý kúsok. Kto pozná reklamy Guess, tak vie, že dokážu zaujať a nie sú rovnaké ako všetky ostatné. Medzi tváre značky patrí supermodelky Eva Herzigová, Claudia Schiffer či Laetitia Casta. Luxusné džínsové oblečenie Guess sa preslávilo vďaka známemu filmu Späť do budúcnosti, ktorý bol natočený v roku 1985.


 

Aktivné odkazy na značku GUESS

 


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
fitness-naramky-z-Aliexpress
Fitness náramky z Aliexpress – porovnanie

V dnešnej dobe, kedy je všetko chytré, musíte mať pri športe šikovný náramok! Čo vlastne všetko dokáže? Sníma Vaše pohyby...

Zavrieť