Calvin Klein – Aliexpress

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (5 473 hlasov, priemer: 4,99z 5)
Loading...

Zákazníci značky Calvin Klein majú radi pohodlné, módne, ale súčasne sexy oblečenie alebo spodné prádlo. Je to jedna z najznámějších značiek po svete a založil ju práve muž s menom Calvin Klein. V roku 1968 si v New Yorku otvoril obchod s oblečením a teraz ho zná celý svet. Určitě každý z vás viděl aspoň jednu z provokatívnych reklam Calvin Klein. Medzi najznámejšie celebrity, ktoré predstavujú kolekciu tejto značky patria Kate Moss, Natalia Vodianová, Eva Mendesová a David Beckham.

V ponuke tejto značky nájdete prakticky všetko od dámskeho a pánskeho športového oblečenia, cez spodnú bielizeň, módne doplnky alebo parfémy a ďalšie. Táto značka pôsobí čisto, moderne a často minimalisticky. Na Aliexpress je možné zakúpiť krásne spodné prádlo alebo oblečenie za super ceny. Z módnych doplnkov nájdete napríklad hodinky alebo slnečné okuliare.

Calvin Klein článok spodná bielizeň

 

Sledujte stránky www.AliZnacky.cz

 

 

Calvin Klein


Nutná pomôcka každého nakupujúceho na Aliexpress. Ušetrí vám totiž veľa peňazí. A čo všetko dokáže?

1. Porovnáva ceny produktov

2. Zobrazí cenovú históriu

3. Overí dôveryhodnosť predajcu

4. Vyhľadáva podľa obrázkov

5. FB komentáre pre každý výrobok

6. Odkazy na značkový tovar

Viac informácii nájdete na www.AliSuperstar.sk a tiež v našom podrobnom článku , kde vysvetľujeme, čo všetko doplnok vie a ako ho používať.

Pridať do prehliadača
Leave a Reply

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Viac:
Swarovski Aliexpress belt shoes bag jacket jeans watch
Swarovski šperky – náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene

Swarovski je luxusná značka, ktorá vyrába produkty z brúseného kryštálu. Vlastní ju Daniel Swarovski. Značka bola založená v roku 1895 a sídli vo...

Zavrieť