Kupón na 4 doláre

Autor: Monika Kachlikova
pondelok, 19 septembra, 2016

Komentáre: pridaj komentár.

Domov Diskusné Fóra Platenie Kupóny a zľavy Kupón na 4 doláre

Táto téma obsahuje 12 odpovedí, má 9 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Petra Cabakova pred 4 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor

Monika Kachlikova
    Účastník (Participant)

Všimla som si, že teraz dostanú novo registrovaní užívatelia 4 dolárový kupón a taky ešte tí, čo na Aliexpress už registrovaní sú, ale ešte si nič nenakúpili 🙂

Áno, je to naozaj tak 🙂

Pre detailnejšie informácie odporúčam tento článok: https://www.slovenskyali.sk/clanky-aliexpress/ziskajte-4-dolarovy-kupon-aliexpress/

Dozviete sa tam, kedy a kto môže kupón získať.

Krásny deň 🙂

Anicka Sedlackova
    Účastník (Participant)

Som si vsimla se je system pretazeny, moze to byt kvoli tomu? Nejdem mi zaplatit objednavka na 2 dolarovy kupon

Kamil Baco
    Účastník (Participant)

Ani mne to neslo zaplatit, ale je to uz ok. S cim som mal problem bolo vygenerovanie kuponu. Musel som sa ohlasit a potom zase prihlasit. Navod mi velmi pomohol. dakujem 🙂

Katka Balazova
    Účastník (Participant)

Anicka, tak to mas este dobre 🙂 Mne neide ten kupon vygenerovat 😀 😀 😀 Skusim za chvilocku…

Ano vygenerovanie kuponu bol problem, ale uz to myslim vyriesili. System je cely pretazney a myslim ze do konca akcie aj bude. takze za trpezlivost mate nakup s obrovskou zlavou 🙂

Helena Mihalikova
    Účastník (Participant)

Je to iba pre novych ludi? Ja som sa uz registrovala ale neurobila som zatial ziadnu obedjednavku. Tak neviem. Dakujem za pomoc.

Helenka: ano mozete sa zapojit aj vy. Je to hlavne pre novych uzivatelov a tych vo nepouzili este alipay a kartu

Richard Nemec
    Účastník (Participant)

Katka a Anicka,

malo by to fungovat. Dnes som to robil, ale po obede. To este nebol pretiazeny system. Ale inak je to super. Ja som uz sice registrovany dlho, ale zmenil som si kartu na AliPay a dostal som kupon tiez 😀 😀 😀

Vdaka tomu tipu z clanku 😀

Anicka Sedlackova
    Účastník (Participant)

Uz mi to ideeee. Dakujem Vam 🙂

Anicka Sedlackova
    Účastník (Participant)

Este co sa tyka pouzitia kuponu na 2 dolary. Musim mat jednu polozku za dva dolary alebo ich mozem mat aj viac ? Pocita sa sucet poloziek?

Lucie Staviarova
    Účastník (Participant)

Anicka: Ano, mal by sa pocitat sucet celej objednavky, je jedno kolko tam budes mat poloziek 🙂

Petra Cabakova
    Účastník (Participant)

Tak som sa zaregistrovala a naozaj to funguje 🙂

Kupón sa mi pri platení automaticky odčítal 🙂 Keby niekto potreboval poradiť, tak sa pýtajte 🙂

Mam dve veci a zadarmo 🙂 🙂 🙂

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité