Fén / sušič na vlasy z Číny – GearBest

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (4 872 hlasov, priemer: 4,80 z 5)
Loading...

Väčšina z nás používa fén takmer každý deň a je jedno či sa jedná o muža alebo ženu. Fén nájdete jednoducho v každej domácnosti. Z vlastnej skúsenosti som vždy závidela kaderníčkam tie ich poriadne fény, ktoré mali lepší príkon, než ten môj. Teraz už závidieť nemusím, objednala som si ešte lepší z GearBest a za užasnú cenu. Ak ešte nepoznáte GearBest, tak sa určite pozrite na nasledujúce články:

Ako nakupovať na GearBest

 

Balenie a rýchlosť dodania

Fén prišiel v originálnej krabici, ktorú vidíte nižšie na fotke. Objednávala som ho v období Vianoc a dorazil za 14 dní. Takže mimo sviatkov by mohlo byť dodanie ešte rýchlejší

Odkaz na fén z GearBest

 

GearBest review hair dryer 5

 

Príkon fénu

Príkon nám vlastne hovorí, ako výkonný motor fén má. Preto vyberajte fén s čo najvyšším príkonom, ideálne okolo 2 000 W a vyššie. Popisovaný model má 3000 W. Určite neodporúčam kupovať modely s príkonom pod 1750 W. Čím vyšší príkon, tým rýchlejšie budete mať vysušené  a vystylované vlasy. Bez výkonu sa účet robí veľmi ťažko.

Stupne vysušovania

Tento fén má dva stupne vysúšovania s možnosťou prenutia na studený vzduch. Výkon fénu je tak silný, že na obyčajné vysušenie vlasov stačí použiť stupeň 1. V prípade, že by ste si vlasy natáčali cez okrúhlu kefu, tak je vhodný stupeň 2. Ovládanie je veľmi jednoduché, pretože sú tlačidlá umiestnené uprostred rukoväti. Môžete ich ovládať a prepínať aj počas fénovania. Rukovät fénu je ergonomická a výborne padne do ruky.

 

GearBest review hair dryer 1

 

Rýchlosť vysúšovania

Mám jemné, rovné a dlhé vlasy. A s týmto fénom mám vlasy naozaj rýchlo vysušené. Pre ženy alebo muža s hustými a dlhými vlasmi je to určite veľká časová úspora. Prietok vzduchu je silný a stabilný. Vlasy sú po vysušení zdravé, lesklé a ľahko tvarovateľné. Čím rýchlejšie vám fén vlasy vyfénuje, tým sa vám menej ničí a vysušujú. Vlasy niesu tak dlho vystavené teplému prúdu vzduchu z fénu, ktorý im príliš neprospieva.

 

Nástavce na fén

Balenie obsahuje tri nástavce na fén. Prvé dva z nich sú tvarovacie koncovky, ktoré majú veľmi tenký a široký koniec. Vďaka tomuto tvaru môžete vzduch z fénu nasmerovať presne tam, kam potrebujete. Odporúčam používať v prípade stylingu vlasov fúkaním cez guľatú kefu. Tretí nástavec v tvare hrebeňa sa používa v prípade, že chcete vlasy nadvihnúť a prečesať priamo od korienkov. Po použití tohto nadstavca by mal účes získať na objeme. Na zadnej strane fénu je možnosť fén otvoriť a vyčistiť filter. Raz za čas by ste mali filter vyčistiť, predĺžite tak životnosť fénu.

 

GearBest review hair dryer 3

 

 

Dĺžka kábla a závesné očko

Ak je pre Vás dôležitá dĺžka kábla, tak tento fén má 1,80 m dlhý kábel. Pre mňa je táto dĺžka úplne dostačujúca. Na prvý pohľad ste si toho možno nevšimli, ale na konci rukoväte je závesné pútko, o ktorej si fén môžete zavesiť na háčik. Fén mám takto pohodlne zavesený a nezaberá mi miesto v kúpeľni.

Cena

Tento fén si môžete objednať na GearBest za $ 20,81. Ak si urobíte menšie cenové porovnanie s fény u nás, tak za takú cenu s príkonom 3000 w ho nezoženiete.

Odkaz na fén z GearBest

 Odpovedať

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Ako nakupovat na Aliexpress
Články Aliexpress
Dôležité
Doplnky
Elektronika
GearBest
Móda
Nákupy Čína
Nakupy z ciny
Vianoce
Značky
    Viac:
    Oplati sa nakupovat 11.11.2019 na Aliexpress SK pravda myty
    Oplatí sa nakupovať na Aliexpress 11.11.2019? Pravda, mýty, otázky

    Tento článok sme vytvorili kvôli mýtom, ktoré šíria neskúsení nakupujúci na sociálnych sieťach. Čítajte tento článok do konca, ak chcete...

    Zavrieť