Fén / sušič na vlasy z Číny – GearBest

Autor: Slovenský Aliexpress
pondelok, 19 augusta, 2019

Komentáre: pridaj komentár.

1 Hviezdička2 Hviezdičky3 Hviezdičky4 Hviezdičky5 Hviezdiček (4 872 hlasov, priemer: 4,80 z 5)
Loading...

Väčšina z nás používa fén takmer každý deň a je jedno či sa jedná o muža alebo ženu. Fén nájdete jednoducho v každej domácnosti. Z vlastnej skúsenosti som vždy závidela kaderníčkam tie ich poriadne fény, ktoré mali lepší príkon, než ten môj. Teraz už závidieť nemusím, objednala som si ešte lepší z GearBest a za užasnú cenu. Ak ešte nepoznáte GearBest, tak sa určite pozrite na nasledujúce články:

Ako nakupovať na GearBest

 

Balenie a rýchlosť dodania

Fén prišiel v originálnej krabici, ktorú vidíte nižšie na fotke. Objednávala som ho v období Vianoc a dorazil za 14 dní. Takže mimo sviatkov by mohlo byť dodanie ešte rýchlejší

Odkaz na fén z GearBest

 

GearBest review hair dryer 5

 

Príkon fénu

Príkon nám vlastne hovorí, ako výkonný motor fén má. Preto vyberajte fén s čo najvyšším príkonom, ideálne okolo 2 000 W a vyššie. Popisovaný model má 3000 W. Určite neodporúčam kupovať modely s príkonom pod 1750 W. Čím vyšší príkon, tým rýchlejšie budete mať vysušené  a vystylované vlasy. Bez výkonu sa účet robí veľmi ťažko.

Stupne vysušovania

Tento fén má dva stupne vysúšovania s možnosťou prenutia na studený vzduch. Výkon fénu je tak silný, že na obyčajné vysušenie vlasov stačí použiť stupeň 1. V prípade, že by ste si vlasy natáčali cez okrúhlu kefu, tak je vhodný stupeň 2. Ovládanie je veľmi jednoduché, pretože sú tlačidlá umiestnené uprostred rukoväti. Môžete ich ovládať a prepínať aj počas fénovania. Rukovät fénu je ergonomická a výborne padne do ruky.

 

GearBest review hair dryer 1

 

Rýchlosť vysúšovania

Mám jemné, rovné a dlhé vlasy. A s týmto fénom mám vlasy naozaj rýchlo vysušené. Pre ženy alebo muža s hustými a dlhými vlasmi je to určite veľká časová úspora. Prietok vzduchu je silný a stabilný. Vlasy sú po vysušení zdravé, lesklé a ľahko tvarovateľné. Čím rýchlejšie vám fén vlasy vyfénuje, tým sa vám menej ničí a vysušujú. Vlasy niesu tak dlho vystavené teplému prúdu vzduchu z fénu, ktorý im príliš neprospieva.

 

Nástavce na fén

Balenie obsahuje tri nástavce na fén. Prvé dva z nich sú tvarovacie koncovky, ktoré majú veľmi tenký a široký koniec. Vďaka tomuto tvaru môžete vzduch z fénu nasmerovať presne tam, kam potrebujete. Odporúčam používať v prípade stylingu vlasov fúkaním cez guľatú kefu. Tretí nástavec v tvare hrebeňa sa používa v prípade, že chcete vlasy nadvihnúť a prečesať priamo od korienkov. Po použití tohto nadstavca by mal účes získať na objeme. Na zadnej strane fénu je možnosť fén otvoriť a vyčistiť filter. Raz za čas by ste mali filter vyčistiť, predĺžite tak životnosť fénu.

 

GearBest review hair dryer 3

 

 

Dĺžka kábla a závesné očko

Ak je pre Vás dôležitá dĺžka kábla, tak tento fén má 1,80 m dlhý kábel. Pre mňa je táto dĺžka úplne dostačujúca. Na prvý pohľad ste si toho možno nevšimli, ale na konci rukoväte je závesné pútko, o ktorej si fén môžete zavesiť na háčik. Fén mám takto pohodlne zavesený a nezaberá mi miesto v kúpeľni.

Cena

Tento fén si môžete objednať na GearBest za $ 20,81. Ak si urobíte menšie cenové porovnanie s fény u nás, tak za takú cenu s príkonom 3000 w ho nezoženiete.

Odkaz na fén z GearBest

 Odpovedať

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aliexpress slovensky, recenzie, skúsenosti, nakupovanie z číny

Slovenský Aliexpress - v slovenčine    Viac:
    Tehotenske obleceni maternity clothes podprsenka kalhoty bra SK
    Tehotenské oblečenie – šaty, nohavice, dojčiace podprsenky

    Pozor, budúce mamičky! Potrebujete pomôcť nájsť lacné materské oblečenie online? V dnešnom návode vám ho pomôžeme nájsť. Čínski predajcovia ponúkajú...

    Zavrieť